روش های بالابردن تعداد فالوور در اینستاگرام

7 تکنیک ساده برای افزایش فالوور

تکنیک های افزایش فالوور

1.هشتگ

هشتگ چیه؟

بهترین و ارزانترین نوع فالوور می باشند که معمولاً با پیج شما تعامل می‌کنند و بسیار هدفمند هستند.
ضرر هشتک نامرتبط ؟
هشتگها اگر مرتبط باشند بسیار برای دیده شدن پست شما موثر هستند ولی اگر نا مرتبط باشند اینستاگرام پست شما را از تمام هشتگ ها پاک می کند.
تعداد هشتگ اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد ۳۰هشتگ در پست‌های خود استفاده کنید ولی تجربه ثابت کرده پست هایی که بیشتر از ۷هشتگ  استفاده می‌کنند زیاد ویو نمی‌گیرند.

2.فالو آنفالو

فالو آنفالو

فالو آنفالو یعنی چی؟
یعنی شما فالورهای پیج رقبای مشابه خودتون رو فالو کنید بعد از یک روز دوباره آنفالو کنید، در این بین بعضی از افراد به شما فالو بک نداده اند و فالوور های شما بیشتر می‌شود.
نحوه اجرا :این روش تا همین چند وقت پیش توسط ربات ها انجام می شد که اینستاگرام با آپدیت های اخیر ،تمام این ربات‌ها را نابود کرد و الان باید به صورت دستی به پیج رقبا بریم، فالوور های آنها را فالو آنفالو کنیم .
مزایا: این روش کاملاً رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما ندارد و از همه مهمتر فالوور هایی که از این روش جذب می کنید بسیار هدفمند هستند و به محتوای پیج شما علاقه مند هستند.
معایب: بعضیاز افراد وقتی می بینند، شما آنها را آنفالو می کنید از شما بدشون میاد و سریع شما را آنفالو می‌کنند و شاید از شما خاطره بدی داشته باشند و بعدا تبلیغات شما را هم ببینند شما را فالو نکنند.

3.تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات چیه؟
یکی از مؤثرترین روش های افزایش فالوور در جهان می باشد که شما با تبلیغ پیج خود در پیج های پربازدید فالوورهای اون پیج روسمت پیج خودتون می کشید.
نحوه اجرا: تبلیغات باید درست انجام شود، تبلیغات غلط فقط و فقط پول شما را هدر می دهد و هیچ فایده‌ای برای شما نداره و اگه میخوای تبلیغات گسترده در اینستاگرام انجام بدید به پیج ما دایرکت بزنید.
مزایا:اگر به شکل صحیح انجام بگیره، میتونه فالوورهای پیج شما را چند برابر کنه و اگه پیج شما فروشگاهی باشه میتونه فروش شما را چندین برابر کنه و تبلیغ فراموش نشه
معایب: شما برای تبلیغات باید هزینه کنید و این روش رایگان نیست و اگر نوع تبلیغات شما اشتباه باشه پول شما به هدر میره و هیچ افزونه‌ای برای شما نداره و کلاً از تبلیغات متنفر می شید.

4.تبادل و معرفی

تبادل و معرفی

تبادل چیه؟
تبادل یعنی برید و کسی را پیدا کنید که پیجش مشابه پیج شماست و بهشون دایرکت بدید و ازشون درخواست کنید که شما را معرفی کنن و شما هم پیجشون رو معرفی کنید.
نحوه اجرا:اول از همه پیجتون باید پر از محتوای خوب و ارزشمند باشه، بعد از آن برید و صد تا از پیج های مشابه خودتون رو پیدا کنید و بهشون دایرکت بدید شاید خیلی‌ها قبول نکنند، ولی بعضی ها قبول می‌کنند.
مزایا: این روش حدوداً رایگان است ولی بعضی از پیچها شاید درخواست مبلغ کمی بکنند ولی دقت کنید که فالورهای پیج مشابه شما خیلی هدفمند هستند و می‌توانند کلی مخاطب شما اضافه کنند.
معایب: این روش شاید کمی به اعتبار شما لطمه بزند ولی بیخیالش بشید، مهم نیست چند ماه بعد کلا یادشون میره.:)

5.مسابقه

مسابقه

مسابقه چیه؟
مسابقات اینستاگرامی اکثر مواقع روی خود فالوورها انجام میشه مثلا از فالورها درخواست میشه که دوستانشان را زیر پست منشن کنند و وقتی یکیو منشن کنند براش نوتیفیکیشن میره و شاید بیاد شما را ببینه و خوشش بیاد و فالو کنه.
نحوه اجرا: مسابقه ها چون خیلی هم گیر شدن و هرکس از راه می رسه مسابقه میزاره، یه مقدارخز شده و خیلیا دیگه توی مسابقه ها شرکت نمی‌کند، پس نباید کپی کنید، باید خلاقیت به خرج بدید و مسابقه جذاب طراحی کنید تا بیشتر شرکت کنند.
مزایا: اگه برای مسابقه تبلیغات نکرده باشد کاملا برای شما رایگان افتاده و هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید و خود فالوور هاتون براتون تبلیغات انجام میدن و دوستاشون رو به پیج شما  میارن و شما باید اونها رو  با محتوای جذاب تبدیل به فالوور کنید.
معایب: اگه زیاد از این مسابقات بذارید دیگه خز میشه و هیچ کسی شرکت نمیکنه و از همه مهمتر بعضی  ها الکی بقیه را تگ  می‌کنند و این قدرتگ میکنن که طرف اعصابش خورد میشه ،هم شما رو ریپورت میکنه هم اون رفیقشو.
ایده مسابقه پیج ما را دنبال کنید تا ایده های جذاب رو به شما پیشنهاد بدیم.

6.تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا یعنی چی ؟
تولید محتوا یعنی تولید هر نوع پست و استوری که شما در پیجتون منتشر می کنید
انواع تولید محتوا : تولید محتوا چند مدل دارد.
ویدیویی     
متنی   
تصویری 
تولید محتوا مهمترینه، اگر شما تولید محتوای درست و منظم نداشته باشید تبلیغات هم کنید نمی‌تونید فالوورخوب جذب کنید، پس تولید محتوا مهمترینه.
تولید محتوا ویروسی
محتوای ویروسی یعنی محتوایی که مثل ویروس روی اینترنت پخش بشه. یکی از روش های جذب فالوور محتوای ویروسیه که می تونه بی نهایت فالوور براتون جذب کنه و باید برای محتوای ویروسی ساعت‌ها فکر کنید.
نمونه محتوای ویروسی مثال:تاثیر محتوای ویروسی

7.لایو مشترک

لایو مشترک

لایو مشترک یعنی چی ؟
لایو مشترک یعنی لایو دو نفره که وقتی یک نفر لایو میزاره شما میتونید درخواست بدید و اون شخص شما رو بیاره بالا و هر دوی شما در این لایو قرار می گیرد و این طوری هم فالوور های شما میتونن بیان توی لایو و هم  فالوورهای شخص مقابل ،این طوری تعداد بیشتری لایو شما را می بینند.
نحوه اجرا: باید به پیج های مشابه خودمون دایرکت بدیم و بهشون درخواست لایو مشترک بدیم، اگر فالوور هاتون  هم از آن طرف بیشتره که راحتتر قبول می‌کنند، فقط قبلش هر دو پیج باید توی استوری اعلام کنن که لایو دارند که فالوورها آنلاین باشند.
مزایا:فالوور رایگان دریافت می کنید، اون هم از پیج های مشابه خودتون که فالوور هاشون خیلی هدفمند هستند و به پیج شما علاقه مندند، فقط دقت کنید توی لایو چند بار بگویید که توی پیج چه محتوایی دارید.
معایب: وقت شما رو می‌گیره و باید حداقل یک ساعت بشینید و توی لایو حرف بزنید و شاید بعضی مواقع چیزی به فالوور های شما اضافه نشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *