قرار است اینستاگرام دوستانه باشد. پس چرا باعث می شود مردم اینقدر بدبخت شوند؟

برای تعداد فزاینده ای از کاربران و متخصصان بهداشت روان ، مثبت بودن اینستاگرام دقیقاً مشکل است ، با تأکید بی امان بر ارتقاء شیوه های زندگی “کامل”. آیا همه باید فقط جلوی پیمایش را بگیرند؟

هنگامی که اسکارلت دیکسون ، وبلاگ نویس مد 24 ساله ، تصویری از خودش را برای صرف صبحانه منتشر کرد ، اینترنت ناخوشایند شد. بهترین روزها با لبخند و افکار مثبت شروع می شوند. و پنکیک و توت فرنگی و چای بی انتها ، “دیکسون در خوراک اینستاگرام اسکارلتوندون نوشت ، در زیر تصویری از بی عیب و نقص بودن او در یک تخت تازه ساخته شده با بالن های هلیوم شکل قلب. پست حمایت شده – برای دهانشویه Listerine ، بطری که در کنار آن دیده می شود –

به سرعت در توییتر ارسال شد. ناتان از کاردیف نوشت: “لعنت کن این صبح عادی هر کسی است.” “اینستاگرام یک کارخانه مضحک دروغ است که باعث می شود همه ما احساس ناکافی داشته باشیم.” پست وی ، که بیش از 111،000 لایک کسب کرده است (22 برابر بیشتر از شخصیت اصلی دیکسون) و تقریبا 25،000 بازتوییت ، موجی از انتقادات را برانگیخت و نظرات قابل چاپ بیشتری از “Fakelife!” و “دیگ اسم حیوان دست اموز” به “بیایید بالن او را پاپ کنیم” و “چه کسی لسترین را روی میز کنار تخت خود نگه می دارد؟” قاتلان سریال ، این چه کسی هستند. ”

این خصومت در دوره توییتر مساوی است. شبکه اجتماعی یک مرکز بدنام غریبه های بد دهن است که سوء استفاده از افراد غریبه دیگر را مورد سوء استفاده قرار می دهند ، که بعداً همه با هم جمع می شوند تا یک شخص مشهور را از طریق اینترنت به دلیل برخی از نارسایی های جزئی ، مانند زن بودن در یک فیلم جنگ ستارگان ، قلدر کنند.

در عوض ، اینستاگرام به نظر می رسد دوستانه ترین شبکه اجتماعی قابل تصور است. این جامعه بصری هدایت شده است که روش اصلی تعامل دوبار ضربه زدن به یک تصویر برای دوست داشتن آن است ، جایی که پست هایی که ویروسی می کنند به دلیل مثبت بودن به جای خشم ، انجام این کار را انجام می دهند و در آنجا بسیاری از بزرگترین حسابها سگها و گربه های معروف هستند. آنچه دوست ندارد

اما ، برای تعداد فزاینده ای از کاربران – و کارشناسان بهداشت روان – بسیار مثبت اینستاگرام دقیقاً مشکل دارد. این سایت کاربران خود را تشویق می کند تا تصویری جذاب و جذاب را که دیگران ممکن است در بهترین حالت گمراه کننده و بدتر از آن مضر بدانند ارائه دهد. اگر فیس بوک ثابت کند که همه کسل کننده هستند و توییتر ثابت می کند که همه افتضاح هستند ، اینستاگرام شما را نگران می کند که همه کامل هستند – به جز شما.

در روزهای بعد از پست اولیه اینستاگرام خود ، دیکسون به این طعنه اشاره کرد که این ترس – اینکه غیرقانونی بودن رسانه های اجتماعی به مردم آسیب می رساند – خود برای توجیه هزاران نفر به او حمله شده بود. وی در ادامه اینستاگرام خود نوشت: صدها پیام ناخوشایند جدید در اینستاگرام ، توییتر و یوتیوب من منتشر می شوند ، که برخی از آنها حاوی تهدیدات مرگبار مخرب هستند. با بستنی “اکنون صدها هزار توییت در اینترنت می چرخند و مرا شرم می کنند.” دیکسون افزود: “خوراک من جایی از واقعیت نیست.” “منظور من این است که چه کسی وقت خود را در چنین شهری زیبا می گذراند ، بستنی را در دستان خود ، بستنی در دست گرفته و لبخند دائمی بر چهره خود می چسباند؟ بچه ها.

https://www.theguardian.com/technology/2018/sep/17/instagram-is-supposed-to-be-friendly-so-why-is-it-making-people-so-miserable

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *