چطوری از اینستاگرام پول در بیاریم؟

کسب در آمد از طریق اینستاگرام

این سوال منو دیوونه کرده که چطوری از اینستا پول دربیاریم😁

جوابش اینه به تعداد آدم‌های دنیا راه است برای پول درآوردن از اینستا.

حالا بریم ببینیم چطوری؟

شما باید بیزینس مدل مدل خودت رو اول مشخص کنی یعنی با چه مدلی می‌خوای از اینستا پول دربیاری.

بعد با توجه به مدلی که درآوردی پیجت رو رشد و توسعه بدی و درآمدزایی خودت رو بیشتر کنی. حالا مدل‌ها چیا هستند؟

۱.فروش کالا : فروش کالای فیزیکی هم یکی از مدل‌های کسب درآمد از اینستا گرام است مثلاً یک فروشگاه فیزیکی داری و میای توی اینستا گرام هم محصول رو بفروش می‌رسونه یا این‌که مواضع هم نداری اجناس رو به صورت عمده می‌خری و تک فروشی می کنی یا حتی اگه سرمایه خرید هم نداری هیچ هستی می‌تونی با یک نفر قرارداد ببندی و محصولاتش رو بفروشی و پورسانت رو بگیری.

۲. تبلیغات: وقتی یک پیچ می‌زنی و فالوور های خودت رو زیاد می‌کنی یعنی به یک رسانه تبدیل شدی و می‌تونی با تبلیغ کردن کسب درآمد کنی مثل همین پیج های فان که تونستن با ویدئوهای خنده‌دار فالوور زیاد جذب کنند و با تبلیغ محصولات و خدمات بقیه پول در بیارند.

۳. ارائه خدمات: شما خدمات ارائه می‌دین مثلاً مربی ورزشی هستید یا گرافیست با تولید محتوای خوب فالوور جذب می‌کنید و اون کجاست و اون فالوور ها اگر به خدمت شما نیاز داشته باشند شما رو واسه انجامش انتخاب می‌کنند این‌جوری با ارائه برنامه‌های ورزشی و غذایی یا انجام پروژه های گرافیکی پول درمیاری.

مدیریت و تولید محتوای اینستا گرامی خیلی از افراد و شرکت‌ها خودشون وقتی تخصص تولید محتوا و مدیریت پیج اینستا گرام شون رو ندارن برای همین دنبال کسی هستند که واسش محتوا تولید کنه و سروقت اون‌ها رو به صورت پست و استوری منتشر کنه و به کامنت‌ها و دایرکت ها جواب بده و بابت این کار پول می دهند شما می‌تونین با انجام این کار هم درآمد خوبی کسب کنید به شرطی که این کار رو یاد بگیرید.

اینفلورئنسر باش اینفلورئنسر ها همون کسایی هستن که زندگی‌شون برامون جذابه هر روز زندگی خودشون رو با ما به اشتراک می‌گزارند و از همه مهم‌تر روی افراد تاثیر دارند و فالوور های زیادی دارند و از طریق اسپانسری و تبلیغات کسب درآمد می‌کنند حالا این قضیه اینفلوئنسری خیلی ماجرا دارد که سر فرصت در موردش صحبت می‌کنیم.

شما از کدوم مدل می‌خواهید پول دربیارید؟

راه دیدار شدی تو این شرایط که آدم‌ها نسبت به بیرون رفتن گارد دارند و از کرونا می‌ترسند و باتوجه به این‌که می‌گن کرونا حداقل تا یک سال دیگه هم مهمون ماست باید حتماً یه کاری توی اینستاگرام برای خودتون دست‌وپا کنید. به نظرتون چرا چنین است چون مردم دارند به سبک زندگی خونه نشینی عادت می‌کنند و ساعات بیشتری رو در فضای دیجیتال صرف می کنند حالا درست یا غلط کاری نداریم ولی ما به‌‌عنوان کسی که به فکر آیندشه باید یک حرکتی برای خودمون بزنیم.

حالا چی‌کار کنیم که زود جواب بده هیچ کاری چون با سر می‌ریم تو دیوار، روی هرکدام از این عناوینی گفتیم حداقل باید پنج الی نه ماه زمان بزاریم تا به درآمد خوب برسیم یعنی متمرکز روزی شش ساعت حداقل .
حالا یه پیشنهاد اگه شخصیت برون‌گرا و فن بیان خوبی داری می‌تونی در حوزه‌ای که بهش علاقه داری بلاگری کنی، اگر دقت کرده باشی از ظاهر خوب اسم نبردم چون شرط اصلی نیست.

تئوری دیگه کافیه بریم عمل کنیم .

اگر سوالی داشتی حتما بپرس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *