چطور محتوای جذاب و باکیفیت تولید کنیم؟

محتوای جذاب اولین راه :خریدن فالوور فیک اجباری و…

در این روش شما هزینه ای پرداخت می کنید تا پایه و شروع پیج را داشته باشید تا به خیال خودتان زودتر بتوانید پیج  را به جایی برسونید یا فروش داشته باشید درحالی‌که علاوه براینکه احتمال رفتن به اکسپلور پست‌های شما کاهش پیدا می‌کند ،چون فالوور های شما تعاملی با پیج شما ندارند و عملاً بی‌اثر هستند که باعث دلسرد شدن شما از ادامه دادن میشود و هزینه‌ای بی‌فایده هم در پی داشته است.

دومین راه: شرکت در کمپین تبلیغاتی

در این روش شما برای این‌که زودبازده ترین راه برای افزایش فالوور واقعی و فعال را داشته باشید استفاده می‌کنید درحالی‌که کسانی که شما را فالو می‌کنند عموماً برای برنده شدن و بردن جایزه میلیونی این کارو می‌کنن پس احتمال این وجود داره وفادار به پیج شما نمونن .

از طرفی برخی کمپین‌های تبلیغاتی برای شما فالوور فیک هم می‌زنن تا رضایت بیشتری از شما جلب کنند .

سومین راه :استفاده از بلاگرها و اینفلوئنسرها

در این روش شما براساس هزینه‌ای که برای تبلیغ در نظر گرفته‌اید و بازدهی که انتظار دارید داشته باشید و مهم‌تر از این‌ها بلاگری ک ه به محتوا و حوزه شما مرتبط باشد را انتخاب می‌کنید، قبل از توافق با بلاگر از طریق سایت هایی که وجود داره می‌تونید بررسی کنید بلاگر چقدر فیک داره و چقدر فالوور وفادار و تحلیل کنید که به نسبت قیمت تبلیغ و بازخوردهایی که از تبلیغاتش هست ارزش داره و بعد نسبت به تبلیغ اقدام کنید .

چهارمین راه: تولید محتوا دائم منظم و باکیفیت

در این روش شما فقط زمان زیادی برای تولید محتوای خوب ،اثربخش ،جذاب و باکیفیت می‌گذارید. مهارت‌های تولید محتوای خودتون  رو افزایش می‌دهید و باید صبور باشید ،تلاش کنید و جستجوگر باشید.

نکات مربوط به اکسپلور که گفته شد را  دنبال کنید و انجام بدید. حتماً در اکسپلور و دنیای بزرگ تبلیغات در اینستاگرام خواهید بود.

از من سوال زیاد شده که چطور فالوور هامون رو زیاد کنیم ؟

چند راه موجود هست:

راه اول: خرید فالوور

حالا چه فیک چه اجباری و در کل خریدنی. مهم‌ترین نکته این‌که شما فالوور نمایشی دارید، کاربردی نداره براتون. درواقع در نرخ تعامل شما نتیجه منفی هم داره که باعث نرفتن در اکسپلور هم می‌شه .پس این روش مردود است.

راه دوم :شرکت در کمپین تبلیغاتی

این روش هم پیشنهاد نمی‌کنم چون خیلی مشاهده شده فیک زدن بیشتر فالوور رو . فقط شما هزینه سنگینی نسبت به خرید فالوور فیک دادید و عملاً چون ممکنه مخاطب فقط برای شرکت در مسابقه شما را فالو کرده باشه ،احتمال وفادار بودن به شما کم است .

راه سوم :تبلیغ به بلاگرهای کوچک و بزرگ

خوب در این روش بر اساس هزینه‌ای که برای تبلیغات می‌خواهید خرج کنید و بازدهی که انتظار دارید داشته باشید و مهم‌تر از این‌ها بلاگری که مختص به حوزه فعالیت شما هست رو انتخاب می‌کنید و تبلیغ استوری یا پست می‌کنه براساس توافق .

خوب در این روش قبل از توافق با بلاگر تحلیل کنید که پیج بلاگر چقدر فیک داره ؟چقدر بازخورد مشتری می‌گیره؟ که از طریق سایت‌های تحلیل می‌تونید متوجه بشید همه این‌ها رو.  بعد قیمت نسبت به تحلیل رو ببینید. این روش نسبت به روش‌های دیگه بهتر و بازخورد بهتری داشته تا به الان.

روش چهارم: تولید محتوا مرتب و دائم

این روش تولید محتوا به طور مرتب هست وبا  فعالیت دائمی به اکسپلور میرید و در بزرگ‌ترین صفحه قرار می گیرید و فالوور های شما زیاد و زیادتر می‌شه در این روش تولید محتوای جذاب با کیفیت اهمیت زیادی داره و این روش نیاز به صبر و شکیبایی و تلاش شما دارد .

 برای این‌که محتوای باکیفیت بسازید:

1.باید جستجوگر باشید و پشتکار داشته باشید

2.اطلاعات صحیح و معتبر از یوتیوب گوگل و غیره بدست بیارید منتشر کنید

4.از جنبه بصری محتوا غافل نشید و از نرم‌افزارهای ادیت و ویرایش مثل فتوشاپ یا ویرایشگر فیلم استفاده کنید.( اگر بلد نیستید ،کافیه بخواهید و آموزش و منابع زیادی در اینترنت هست).

5.حضور خودتون و یا صداگذاری روی ویدئوها. اگر با حضور خودتون و با صدای خود روی محتوا مشکلی ندارید (من خودم حتی صدای خودمو می‌شنوم خجالت می‌کشم دیگه فیلم که جای خود داره) می‌تونید از این قضیه بهره‌ای زیادی ببرید مخصوصاً خانم‌ها که بسیار بیشتر از آقایان بیننده و شنونده جذب می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *