کارهایی که نباید در اینستاگرام انجام دهید.

 

نباید های اینستاگرامخیلی از افراد با خودشون می‌گن چی می‌شه فعالیت‌شون دراینستاگرام نتیجه نداره؟ حالا با همچند تا دلیل اصلی را بررسی می‌کنیم .

1.محتوا را ندزدید .

اگه محتوا رو از پیج کسی دیگه برمی‌دارید حداقل خالق محتوا رو تگ کنید، این‌جور بیشتر مورد احترام مخاطب هستید و انتظار هم نداریم که با کپی کردن در اینستاگرام پیشرفت کنید و درضمن با کپی، شما بیشتر به خالق محتوا کمک می کنید.

2.نام کاربری عجیب‌غریب انتخاب نکنید.

اگر که نام کاربری سخت و پیچیده برای خود انتخاب کنید قطعاً افراد در پیدا کردن شما به مشکل می‌خورند. سعی کنید تمام راه‌های ارتباطی افراد با شما راحت‌ترین شکل ممکن باشد.

3.فالو یا آنفالو نکنید .

مطمئن باشید که فالو ،آنفالو فقط به پیج شما ضرر می‌زند، تا جایی که شاید مجبور بشید پیج تون رو حذف کنید و همچنین این کار از نظر  اینستاگرام اصلاً وجهه خوبی ندارد و شاید شما را مانند یک ربات نشان دهد.

4.پست‌هاتون رو برای فالوورهاتون نفرستید.

این بدترین و زشت‌ترین کاری هست که یک پیج می‌تونه انجام بده و اگه این کارتون ادامه داشته باشه، ممکنه اکانتتون اسپم و مسدود بشه و این یعنی فاجعه.

5.به نظرات مخاطبان خود توجه کنید.

مگر هدف شما از پیج اینستاگرام چیزی جز جلب نظر مخاطبانتان است؟ پس همیشه نظرات آن‌ها را بشنوید و باهاشون همکاری کنید تا مخاطب متوجه بشه چقدر برای اون ارزش قائلید .

6.فالوور نخرید.

7.فعالیت‌هایی که اینگیجیمنتو بالا ببره رو خریداری نکنید.

8.بدون کپشن پست خودتون رو ارسال نکنید این خیلی مهمه .

9.هر کسی فالوتون می‌کنه دلیل نمی‌شه شما هم اونو فالو کنید.

و یک سری کار های دیگه ای که انجام دادن‌شون باعث نابودی زحمت‌هایی که برای پیجتون کشیدید هست.

باما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *