شرایط گرفتن تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام verified badge نشون دهنده اعتبار اکانت شماست و به نوعی راهی برای تشخیص حساب‌های فیک از معتبر محسوب می‌شه، که خیلی از هنرمندان و ورزش‌کاران و حتی سیاست‌مداران این تیک رو دریافت کردن.

شرایطی که اینستاگرام برای دریافت این تیک ایجاد کرده یکم  دشوار و پیچیده است پس دقت کنید.

اگر برای دفعه اول درخواستی رو ارسال می‌کنید و توسط اینستاگرام تایید نمی‌شه تا یک ماه نمی‌تونید تکرار کنید پس لطفاً شرایط لازم برای داشتن این تیک رو بدست بیارید و بعد درخواست کنید .

بریم این نکات رو ببینیم چیه؟

معتبر بودن

اکانت باید نماینده یک شخص واقعی یا یک کسب و کار و برند ثبت شده باشه .تیک آبی اینستاگرام در اصل نشان‌دهنده اعتبار اون برند یا شخص محسوب می‌شه اگه پیجی دارید که مطالب زرد کار می‌کنه زیاد پیگیر تیک آبی نشید.

کامل بودن

اول از همه باید اکانتتون پابلیک باشه تمام مشخصات از اسم و بیوگرافی و تصویر پروفایل تون نیز مرتبط با شخص حقیقی یا کسب و کار باشه.

منحصربه‌فرد

اکانت شما باید تنها برای یک شخص یا برند باشه و هر شخص و صاحب کسب و کار فقط می‌تونه یک  اکانت تیک آبی داشته باشه.

چند مورد خیلی مهم بهتون کمک می‌کنه

توی گوگل اعتبار داشته باشید، همچنین سرچ بالا توسط کاربران در اینستاگرام، فالوور فیک نداشتن، اکتیو بودن و تعامل بالایی داشتن.

بنا به درخواست شما امروز درباره تیک آبی صحبت کردم.

دقت کردید وقتی یکی یک‌شبه معروف می‌شه یا یه کار عجیب می‌کنه همه به پیجش میرن و فالوش میکنن و حتماً دقت کردید که تو اون لحظه چقدر پیج فیک به اسمش می‌زنند تا از این فضا برای جذب فالوور استفاده کنن.

تنها راهی که مشخص می‌کنه یه پیج فیکه یا معتبره همین تیک آبی اینستاگرامه که قبلاً به هنرمندان و ورزش‌کاران داده می‌شد اما الان دسترسی برای همه فعال شده و می‌تونید خیلی راحت درخواست تیک رو ارسال کنید.

اما این درخواست زمانی باید ارسال شه که شما در حوزه فعالیت خودتون حرفی برای گفتن داشته باشید یا معروف و محبوب باشید ،خیلی از بلاگرها و واینر های ایرانی هستند که تیک آبی رو گرفتن، پس شدنیه.

 

به نظرتون چقدر داشتن این تیک مهمه؟

راهکارهای گرفتن تیک آبی

اگه سوالی واستون پیش اومد بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *