10 نکته برای دریافت 10K فالوور اینستاگرام بدون خرید آنها

10 نکته برای دریافت 10K فالوور اینستاگرام بدون خرید آنها

10 هزار فالوور اینستاگرام. این یک نقطه عطف رایج در شبکه های اجتماعی است که بسیاری از افراد سعی می کنند هنگام ساختن یک نام تجاری – چه حساب کاربری شرکت خود و چه حساب شخصی خود، در جهت رسیدن به آن تلاش کنند. واقعاً رسیدن به این ردیف اول است که نشان می دهد شما توانایی یک تأثیرگذار جدی آنلاین در صنعت خود را دارید.

با این حال، با افزایش بازاریابی اینفلوئنسر، کاربران اینستاگرام گاهی لیستهایی از پیروان بالقوه خود را خریداری می کنند به این امید که حداقل بخشی از این افراد را به حساب خود جلب کنند. اما در بسیاری از موارد، به ویژه در یک محیط کسب و کار، خرید یک لیست می تواند منجر به هدایت ترافیک با کیفیت پایین به وب سایت شما شود – همراه با عواقب ناخواسته … مانند نرخ جستجوی بالاتر، زمان کمتری در صفحات و سرنخ های نامناسب.

این یک مسیر بسیار ایمن تر (و پاداش آورتر) برای رشد ذهنی اجتماعی شما است. تعامل با نام تجاری شما بسیار بیشتر خواهد بود، اعضای مخاطبان شما محتوای شما را به اشتراک می گذارند و شما فرصت بیشتری برای تبدیل یا پرورش لیدهای واجد شرایط دارید که در واقع به آنچه می فروشید علاقه مند هستند.

خرید بازدید اینستاگرام

1. برای یافتن صدای خود آزمایش کنید.

اگر مدتی است که در اینستاگرام مطلب ارسال می کنید و به کشش اجتماعی مورد نظر خود دست پیدا نمی کنید، آن را تغییر دهید! نوع محتوایی را که ارسال می کنید تغییر دهید و لحن دیگری را در زیرنویس ها دریافت کنید. سپس به تجزیه و تحلیل مراجعه کنید و ببینید افراد با چه محتوایی در ارتباط هستند. همچنین می توانید مارک هایی را که می خواهید در شبکه های اجتماعی تقلید کنید، مشاهده کنید و چند ایده جدید را در خود بگنجانید. پس از شناسایی محتوا و صدایی که بیشترین بازدید را در بینندگان خود دارد، پستهای بیشتری از این دست را منتشر کنید!

2. مارک خود را حفظ کنید.

درست است که آزمایش زیاد می تواند رشد افراد زیر را مختل کند. من شخصاً مقصر هستم که هر از گاهی “خارج از مارک” می روم. بعنوان یک تصویرگر، مواردی وجود دارد که من خلاقانه خسته می شوم، بنابراین برای مدتی کوتاه با سبک خود کاری متفاوت انجام می دهم … و شروع به از دست دادن پیروان می کنم. ایجاد یک مارک جامد درمورد قوام است. بعد از مدت کافی شما را دنبال می کنند، مردم انتظار می روند چیزی خاص از شما داشته باشند – چیزی که از آن لذت می برند! اگرچه جستجوی انواع جدید مطالب مهم است (همانطور که ممکن است یک ناخن طلایی در آن پیدا کنید)، اما پس از یافتن جایگاه خود، بدون داشتن یک استراتژی کاملاً فکری خیلی از آن فاصله نگیرید.

3. فعال باشید.

آیا در اینستاگرام فعال هستید؟ آیا عکس های دیگران را دوست دارید، درباره آنها نظر می دهید و مرتباً با محتوای آنها درگیر می شوید؟ این یک روش عالی برای شروع به جلب توجه است، به خصوص اگر این پست ها توسط افراد در بازار هدف شما از نزدیک دنبال شود. گفته می شود، اگر بیش از حد فعال باشی، می توانید در الگوریتم های اینستاگرام مانند یک ربات اسپم به نظر برسید، و ممکن است آنها شما را هوس کنند. در واقع افراد منزجر زیادی وجود دارند که نظرات تصادفی را به صورت خودکار نشان می دهند تا در کانال های اینفلوئنسر با URL در وب سایت های خود و غیره نشان داده شوند. ما حتی چنین چیزی را در وبلاگ PMG مشاهده می کنیم و بلافاصله آنها را حذف می کنیم. بنابراین نکته کلیدی در اینجا حفظ یک سطح متداول – اما از نظر اجتماعی قابل قبول – است.

4. برای دنبال کردن دنبال نکنید.

وسوسه انگیز است ، اما این کار را نکن اگر کسی را ببینم که 7،450 دنبال کننده دارد اما 7،500 نفر را دنبال می کند (با تشکر از نظر اندرو برای اشاره به اعداد صحیح در اینجا)، این بدان معناست که محتوای آنها در واقع از کیفیت بالایی برخوردار نیست – و آنها فقط سعی می کنند تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش دهند با کلیک کردن روی هر دکمه دنبال کردن که با آن روبرو می شوید. ساختن مخاطب درگیر وقت و حوصله می خواهد. اگر شما واقعاً از استراتژی شبکه های اجتماعی برای نام تجاری خود استفاده می کنید، پیروی از دیگران به خاطر اینکه آنها شما را دنبال کنند، نتیجه دلخواه شما را به همراه نخواهد داشت.

5. واقعی و صادق باشید.

همه چیز می تواند در اینستاگرام احساس جعلی شود. آیا واقعاً زندگی آن شخص بسیار عالی است؟ چه کسی آشپزخانه ای تمیز دارد؟ از معتبر بودن و ایجاد محتوایی که افراد می توانند با آن ارتباط برقرار کنند، نترسید. برجسته سازی نکات جالب در کسب و کار شما می تواند مردم را به خود جلب کند. در حالی که هنوز تا حدی نظارت می شود، ارسال محتوای تولید شده توسط کاربر، محتوای اشخاص ثالث یا حتی نقل قول های کارمندان نیز نشان دهنده ارزش و اولویت برند شما است. استفاده از ابزار Instagram Stories نیز راهی عالی برای به نمایش گذاشتن فرهنگ شرکت یا شخصیت منحصر به فرد شما است. اگر با فیلم راحت هستید، آن را امتحان کنید!

خرید ویو فوری

6. زیاد لاف نزنید.

بنابراین شما برنده جایزه شده اید. این عالی است، و شما قطعا باید در مورد آن ارسال کنید. فقط از تقدیرنامه ها، گواهینامه ها و بررسی ها تنها نوع موردی که ارسال می کنید خودداری کنید. در راستای موارد مشابه، زمان زیادی را صرف صحبت در مورد محصول یا خدمات خود و اینکه چرا این کار شگفت انگیز است نکنید. در واقع، زمان بسیار کمی را برای انجام آن صرف کنید. افراد حساب Instagram شما را فقط برای محتوای تبلیغاتی دنبال نمی کنند. آنها می خواهند طرفی از شما یا سازمان شما را ببینند که باعث می شود انسان تر به نظر برسید، می خواهند از خلاقیت الهام بگیرند و می خواهند بخندند!

7. انتشار مطالب به موقع.

قرار گرفتن در بالای رویدادهای جاری، اخبار صنعت و فرهنگ پاپ به شما کمک می کند تعاملات با حساب خود را تقویت کنید. توجه داشته باشید که چه مواردی در حال پیشرفت و پیشرفت است و چگونه می توانید از آن در صفحه خود استفاده کنید. آیا میم جدیدی وجود دارد که ویروسی شود؟ ببینید که چگونه می توانید آن را متناسب با مارک یا تخصص خود شخصی سازی کنید. آیا اتفاقی در رسانه افتاده است که بر صنعت شما تأثیر بگذارد؟ مقاله ای را با چرخش خود در وبلاگ خود بنویسید و آن را در کانال های اجتماعی خود تبلیغ کنید (از جمله اینستاگرام!) استفاده از امور روز و روند آنلاین می تواند به شما کمک کند تا کره چشم بیشتری راجع به مطالب خود داشته باشید، به ویژه هنگامی که از هشتگ های مناسب استفاده می کنید.

8- تأثیرگذاران را شناسایی کرده و با آنها تعامل کنید.

بهترین افراد تأثیرگذار را در حوزه تخصصی خود پیدا کنید و آنها را دنبال کنید. توجه داشته باشید که آنها چه چیزی ارسال می کنند و افراد در زیرنویس ها چه می گویند. سپس در گفتگو شرکت کنید. افرادی که دنبال می کنند و در تعامل هستند به احتمال زیاد در مخاطبان هدف شما نیز هستند و اگر به چیزی که آنها می گویند پاسخ دهید، ممکن است فقط یک پیرو جدید از آن بیرون بیاورید!

9. از اینستاگرام خود یک نمای پرنده بگیرید.

یک قدم به عقب برگردید و سریع به اینستاگرام خود نگاهی بیندازید (می دانید صفحه ای که تمام مربع ها روی آن است). چه چیزی از دست رفته است؟ آیا منسجم به نظر می رسد؟ اطمینان حاصل کنید که همه تصاویر شما خوب و با مارک هستند، موارد برجسته اینستاگرام را تنظیم کرده اید، تمام اطلاعات زیستی شما با هشتگ ها و پیوند فعلی به وب سایت یا محتوای مربوطه به روز می شوند.

10. اینستاگرام خود را در کانال های دیگر خود ارتقا دهید.

اگر قبلاً از یک بستر اجتماعی دیگر پیروی خوبی دارید، حتماً از آن فالوورهای مربوط به حساب اینستاگرام خود اطمینان حاصل کنید! شما همچنین باید با تبلیغ کانال خود در وب سایت خود، افراد را به سمت اینستاگرام خود سوق دهید! چند روش برای تبلیغ متقابل عبارتند از:

  • قرار دادن تصاویر اینستاگرام از صفحه خود در خبرنامه
  • قرار دادن تصاویر اینستاگرام از صفحه خود در پست های وبلاگ خود
  • افزودن پیوند به اینستاگرام خود در امضای ایمیل خود
  • دسته اینستاگرام خود را به بیوگرافی سایر سایت های رسانه های اجتماعی خود اضافه کنید.
  • اینستاگرام خود را به توییتر و فیس بوک خود پیوند دهید تا در هر سه سایت ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *