12بهترین سایت برای خرید دنبال کنندگان اینستاگرام در سال 2020

12بهترین سایت برای خرید دنبال کنندگان اینستاگرام در سال 2020

اگر قبلاً متوجه نشده باشید، اینستاگرام مکانی است که اگر تأثیرگذار یا مارکی هستید که سعی دارد در آنجا مورد توجه قرار گیرد.

در حالی که این مکانی است که اگر همه کارها را به درستی انجام دهید بسیار مورد توجه قرار می گیرید، اما جایی است که می توانید خیلی سریع ناامید شوید. دلیل این امر این است که موارد زیادی مانع رشد سریع و موثر حساب خود می شوند.

این روزها افراد زیادی به سایت هایی روی می آورند که می توانید فالوورهای اینستاگرام را برای خرید آنها تغییر دهید.

به صفحه خرید فالوور اینستاگرام مراجعه کنید.

1. گروتوئید

یکی از مواردی که در مورد Growthoid بیشتر از همه دوست داریم این است که پیروان آنها واقعی هستند زیرا خدمات رشد دستی را ارائه می دهند. به سختی می توانید شرکت های دیگری از این دست را در صنعت پیدا کنید که نه تنها می توانند یک سرویس دستی ارائه دهند که به طور ارگانیک اینستاگرام شما را رشد دهد، بلکه دنبال کنندگان واقعی هستند.

همانطور که گفتیم، مواجه شدن با این نوع تعامل برای اینستاگرام خود بسیار دشوارتر از آن است که فکر می کنید، بنابراین واقعاً باید از این فرصت استفاده کنید و با آن بدوید.

ما دوست داریم که آنها با مواردی مانند پیروان جعلی، هرزنامه یا رباتها سر و کله نزنند – آنها فقط اینجا هستند تا اطمینان حاصل کنند که مشتریانشان واقعاً خوب عمل می کنند. آنها می توانند به شما کمک کنند نمایه های مشابه پروفایل خود را پیدا کنید تا بتوانند مخاطبان خود را از طرف شما هدف قرار دهند.

این بهترین روش برای آنها برای یافتن افرادی است که می خواهند به محتوای شما علاقه مند شوند و به راحتی ترغیب می شوند که در عوض آن را بررسی کنند.

صادقانه هیچ چیز در خارج از کشور چنین چیزی وجود ندارد، بنابراین از آنها نهایت استفاده را ببرید و بدانید که در دستان خوبی هستید. ما همچنین دوست داریم که آنها گزینه های مختلف پرداختی از جمله PayPal و Bitcoin را ارائه دهند.

2. رشد Silo

واقعاً هیچ رازی وجود ندارد، اینستاگرام یکی از داغترین سیستم عامل ها است و در مورد جذب فالور بیشتر، بسیاری از کاربران در دام خرید فالوورهای جعلی قرار می گیرند، آنجاست که Growthsilo برای کمک به تغییر آن سر و صدا می کند.

Growthsilo ابزاری برای رشد اینستاگرام است که به شما کمک می کند تا با پیروان مرتبط، fanbase خود را رشد دهید. با استفاده از تاکتیک های سنتی رشد، می توانید پیروی خود را از طریق خلبان خودکار بسپارید و آن را به متخصصان بسپارید – از طریق خدمات کاملاً مدیریت شده آنها در حالی که تمرکز خود را روی افزایش بازی محتوای خود می گذارید و رشد پیروان خود را مشاهده می کنید. به داستان موفقیت بعدی آنها تبدیل شوید.

آنها طیف گسترده ای از تکنیک های هدف گیری را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد ایده آل ترین پیرو خود را مشخص کنید، و برای مشاغل محلی حتی می توانید براساس موقعیت مکانی یا جنسیت هدف قرار دهید، اینها تنها برخی از ویژگیهای پیشرفته فوق العاده جذاب آنهاست.

شروع کار آسان است – شما می توانید حساب خود را در چند دقیقه با 3 مرحله ساده اجرا کنید و با ارائه گزینه های قیمت گذاری و 14 روز ضمانت بازگشت پول پشتیبانی کنید.

3. StormLikes

اگر به دنبال سایتی برای خرید فالوور اینستاگرام هستید که برای مشتری های خود برنامه های سفارشی ارائه دهد، پس باید StormLikes را بررسی کنید.

این شرکت دیگری است که مدتی است وجود دارد، بنابراین کافی است بگوییم که آنها می دانند چه کاری انجام می دهند. آنها می گویند که آنها به اندازه شما از فالوورهای شبح بیمار هستند و می توانند به شما کمک کنند اینستاگرام خود را برگردانید.

آنها فقط با اینستاگرام کار می کنند، بنابراین ویژگی های آنها تخصصی است و می توانند در تعامل دیگر اینستاگرام، از جمله نظرات و پسندیدن ها، به شما کمک کنند.

همچنین می توانید از آنها بخواهید که فالوورهایی را از یک مکان خاص در جهان وارد کنند و همچنین می توانید از آنها بخواهید که یک دسته پیروان زن یا مرد – هر کدام را که ترجیح می دهید – برای شما ارسال کنند.

آنها با دنبال کنندگان با کیفیت بالا در اینستاگرام، پشتیبانی مشتری 24/7، قیمت گذاری که رقابت، تحویل فوری و بسیاری از گزینه های مختلف ویژگی را شکست می دهد.

شاید تنها چیزی که باید علیه آنها بگوییم این است که آنها فقط از اینستاگرام پشتیبانی می کنند، که هم خوب است و هم بد. خوب برای آنچه شما در حال حاضر نیاز دارید، هر چند! آنها حتی از شما رمز عبور نخواهند خواست، که این روزها بسیار نادر است.

4. SocialViral

اگر به دنبال دنبال کنندگان با کیفیت بالا در اینستاگرام از مکانی برای خرید آنها هستید که قصد دارد اعتبار شما و آنها را حفظ کند، پس باید نگاهی به SocialViral بیندازید.

این شرکت می داند که شما باید بر روی جنبه های درست اینستاگرام خود تمرکز کنید تا به خوبی انجام شود و آنها می توانند بقیه موارد را مراقبت کنند. آنها می توانند به شما کمک کنند تا سفارش شما به گونه ای ساده باشد که فقط چند دقیقه طول بکشد و همچنین می توانید بودجه خود را به آنها بگویید و آنها در این زمینه کار خواهند کرد. این بدان معنی است که آنها بسیار انعطاف پذیر هستند و درک می کنند که نیازهای هر مشتری متفاوت است.

ما دوست داریم که قیمت های آنها فوق العاده مقرون به صرفه است، بنابراین مجبور نیستید دلارهای بزرگی را بدست آورید تا بتوانید از پس آنها برآیید. آنها با 100 فالوور اینستاگرام فقط با 3 دلار شروع می کنند، که سخت می توان آنها را شکست داد. آنها همچنین می توانند به شما در پشتیبانی سریع مشتری کمک کنند، که در این صنعت ارزش وزن طلای خود را دارد.

آنها همچنین گزینه های مختلف پرداختی دارند، بنابراین شما می توانید راه خود را در اینترنت پرداخت کنید بدون اینکه نگران هک شدن باشید.

5. SidesMedia

اگر به دنبال مکانی برای خرید فالوور اینستاگرام هستید، نمی توانید از کنار شرکت هایی مانند SidesMedia عبور کنید.

این شرکت از زیر و بم های اینستاگرام آگاهی دارد – در واقع، تا حدی که اکنون سالهاست در این صنعت فعالیت می کنند و فقط بهترین چیزها را برای مشتریان خود می خواهند.

آنها می خواهند به شما کمک کنند بیشتر در معرض نام تجاری خود قرار بگیرید و تعداد دنبال کنندگان را افزایش دهید زیرا آنها می دانند که چقدر سخت است. ما دوست داریم که آنها قول می دهند که می توانند در مدت 72 ساعت فالوورهای با کیفیت بالا در اینستاگرام را به نمایه شما برسانند، که در این صنعت زمان بسیار خوبی است. SidesMedia در وب سایت خود تکرار می کند که آنها فقط برای شما پیروان واقعی می فرستند.

آنها می گویند که فالوورها توسط افراد واقعی در شبکه خود ایجاد می شوند ، به این معنی که آنها برای تعامل با شما پول می گیرند. این تنها راهی است که آنها می توانند فالوئرهای اینستاگرام را کاملاً بدون ریسک ارائه دهند تا بتوانید بدون نگرانی در مورد تعلیق یا ممنوعیت، حساب خود را رشد دهید.

آنها می خواهند به شما در رشد این اعداد کمک کنند و ما فکر می کنیم که آنها همه کارها را برای انجام این کار دارند – از جمله مجموعه گسترده ای از برنامه های مختلف پرداخت.

6. امپراتوری اجتماعی

این سایت برای خرید فالوور اینستاگرام خدمات مختلفی را برای رسانه های اجتماعی آنلاین شما ارائه می دهد، نه فقط اینستاگرام. این بدان معنی است که می توانید همه موارد را تحت پوشش قرار دهید و برای این کار مجبور نیستید به جای دیگری بروید. خیلی معمول نیست که شرکتهایی از این دست پیدا کنید که می توانند همه کارها را انجام دهند.

آنها گزینه های مختلف تعامل Instagram را فراتر از دنبال کنندگان دارند، از جمله پسندیدن و بازدیدها، و همچنین اگر در یک سایت رسانه اجتماعی دیگر به دنبال کمک هستید، بارگیری را انجام می دهد.

آنها می توانند به شما در ادغام در شبکه های دیگر، نه فقط اینستاگرام، کمک کنند و قول می دهند که ویژگی های آنها از کیفیت بالایی برخوردار است. آنها حتی دارای داشبوردی هستند که استفاده از آنها بسیار آسان است و حضور رسانه ای آنها را هدف قرار داده اند، بنابراین می دانید که در حال حاضر عملکرد خوبی دارند.

تنها نقطه ضعف این افراد این است که آنها سیاست بازپرداخت ندارند، بنابراین باید در انتخاب ویژگی هایی که بیشتر می خواهید مراقب باشید.

در کل، این شرکت نوعی مارک تجاری است که اگر جدی می خواهید در اینستاگرام خوب عمل کنید و اکنون نیاز به پیشرفت دارید، به آن نیاز دارید.

7. InstaMama

شرکت بعدی برای خرید فالوورهای اینستاگرام از لیست ما، InstaMama است. این شرکت یکی دو نکته در مورد چگونگی صنعت می داند، بنابراین می توانید دلار پایینی خود را شرط بندی کنید که آنها از شما مراقبت خواهند کرد.

آنها ادعا می کنند که با خدمات قابل اعتماد خود می توانند نام تجاری شما را به سطح بالاتری برسانند و می گویند که از تعامل ساختگی آگاه هستند و سعی می کنند وقتی و کجا می توانند از آن دوری کنند.

آنها قول می دهند که فالوورهای اینستاگرامی که به مشتری های خود می فرستند از افراد بالای صفحه، با کیفیت و واقعی هستند. آنها همیشه می خواهند اطمینان حاصل کنند که مشتریانشان واقعاً میزان ماندگاری خوبی دارند و آنها واقعاً به کیفیت نامزدی خود اهمیت می دهند تا دیگر نگران این موضوع نباشید.

ما دوست داریم که اگر این روش ترجیحی برای جذب فالوورهای اینستاگرام شما باشد، آنها می توانند به شما در زایمان تدریجی نیز کمک کنند و آنها می گویند که آنها با پشتیبانی 24/7 ارائه می شوند.

تنها نکته منفی این است که آنها کمی گران تر از برخی گزینه های دیگر هستند، اما در نهایت ما فکر می کنیم که آنها ارزش این را دارند و شما باید آنها را بررسی کنید. به یاد داشته باشید، در این صنعت، آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید.

8. آقا رسانه

برای بهترین مکان برای خرید فالوور اینستاگرام، نمی توانید از شرکتی مانند Media Mister عبور کنید. این برند از همان ابتدا وجود داشته است، بنابراین کافی است بگوییم که آنها یک یا دو نکته در مورد رشد حساب اینستاگرام شما از طریق دنبال کنندگان واقعی و فعال می دانند.

نکته ای که در مورد این شرکت برای ما برجسته است این است که آنها می توانند در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیز به شما کمک کنند، بنابراین لازم نیست فقط به اینستاگرام محدود شوید.

آنها یک تیم عالی از متخصصان پشت سر ویژگی های خود دارند که صرف نظر از اهداف کلی شما می توانند به شما کمک کنند و دارای بالاترین کیفیت پیروان هستند که می توانید پیدا کنید.

مورد دیگری که قصد دارید از Media Mister بپسندید این است که آنها برای ویژگی های خود هزینه زیادی دریافت نمی کنند. اگر تازه شروع کار می کنید و کمی بودجه دارید که به آن پایبند باشید، این عالی است. آنها قول می دهند که در آنجا به امنیت شما نیز اهمیت می دهند و حتی ضمانت بازگشت پول دارند، بنابراین اگر مسائل بین شما دو نفر پیش نرود هیچ عشقی از دست نخواهد رفت.

تنها نقطه ضعفی که می توانیم از رسانه میستر ببینیم این است که تحویل آنها ممکن است کمی زمان ببرد، اما در دنیای نامزدی جعلی، این لزوماً چیز بدی نیست.

اگر می خواهید با بیت کوین یا پی پال پرداخت کنید، می توانید انعطاف پذیری فوق العاده ای داشته باشید.

9. فامید

آیا به دنبال سایتی برای خرید فالوور اینستاگرام هستید که قصد دارد بسته های خدمات فردی را ارائه دهد تا بتوانید آنچه را از آنها دریافت می کنید سفارشی کنید؟ سپس باید نگاهی به Famoid بیندازید.

این شرکت می تواند در زمینه فالوئرهای مناسب اینستاگرام به شما کمک کند – می دانید، کسانی که قصد دارند جذابیت بیشتری در حساب شما ایجاد کنند، مانع آن نیستند.

ما دوست داریم که آنها می توانند به شما در سایر ویژگی های تعامل Instagram، از جمله نظرات و پست های خودکار، نیز کمک کنند. چه چیزی دوست ندارد در شرکتی که از همان ابتدا همه چیز شما نیاز دارد را دوست داشته باشید؟ آنها برخی از بهترین ابزارهای مدیریت حساب را در دسترس دارند، بنابراین شما می توانید رشد Instagram خود را زیر یک سقف ادغام کنید.

آنها قول می دهند مشخصات افرادی که شما را دنبال می کنند واقعی است – تنها نکته منفی این است که سرعت رشد آنها در برخی مواقع کند است. با این حال، اگر می خواهید به عنوان یک اصل واقعی روبرو شوید، دوباره، این لزوما چیز بدی نیست. اگر می خواهید بیش از یک بسته بخرید، باید بودجه ای بیشتر از حد معمول داشته باشید.

اگر برای رشد رسانه های اجتماعی خود به یک وب سایت نیاز دارید، این یکی است. حتی اگر نامزدی دوباره متوقف شود، آنها از نرخ کامل محافظت می کنند، این چیزی نیست که بخواهید به هر جایی برسانید.

10. رشد اجتماعی

سایت بعدی برای خرید فالوور اینستاگرام در لیست ما بیشتر یک آژانس بازاریابی شبکه های اجتماعی است. آنها می گویند که چهار سال تجربه رشد زیر کمربند خود دارند، بنابراین ما فکر می کنیم که آنها گزینه بسیار خوبی هستند.

آنها قول می دهند که فالوورهای اینستاگرام آنها واقعی و فعال هستند و تضمین می کنند که قصد دارند حساب شما را خوب نشان دهند و آن را برای مدت طولانی حفظ کنند. آنها همچنین دارای گزینه های رایگان هستند، درصورتی که بودجه شما نتواند طولانی شود و در صورت همراهی با آنها، محبوبیت صفحه شما را تضمین می کنند.

مورد دیگری که ما واقعاً در مورد رشد اجتماعی دوست داریم این است که آنها امنیت شما را در آنجا نیز تضمین می کنند. همانطور که در جای دیگر این مقاله ذکر کردیم، هر شرکتی نمی تواند این قول را بدهد، بنابراین این قطعاً یک پاداش است.

بهترین چیز در مورد آنها این است که آنها با گارانتی مادام العمر ارائه می شوند، به این معنی که آنها هر تعاملی را که با گذشت زمان از دست داده اید جایگزین می کنند، مهم نیست که چه مدت از خدمات آنها استفاده کرده اید.

آنها یک لیست قیمت مناسب دارند که می تواند اکثر بودجه ها را در خود جای دهد و روشهای مختلفی برای پرداخت از پی پال گرفته تا بیت کوین دارند. این نوع شرکتی است که واقعاً سازگار است، بنابراین شما هرگز نگران وضعیت نمایه اینستاگرام خود نخواهید بود، زیرا آنها مهم نیستند که چه اتفاقی بیفتد.

11. بسته های فالوور

Follower Packages یکی از آن سایتهایی است که می توانید فالوورهای اینستاگرام را برای هیچ چیز خریداری نکنید، که اگر پول زیادی برای این کار خرج نکنید بسیار عالی است. آنها می گویند با 1000 دلار فالوور اینستاگرام با صرف 19 دلار می توانید با آنها شروع کنید. آنها همچنین ادعا می کنند که بسیار بااخلاق و دارای کیفیت بسیار بالایی نیز هستند که یک امتیاز خوب است. Follower Packages هنگامی که قیمت گذاری آنها را با سایر محصولات در صنعت مقایسه کنید یک برنده برجسته است و بهترین قسمت این است که آنها زمان تحویل خود را نیز بسیار جدی می گیرند.

آنها همچنین از رضایت مشتری بالایی نیز برخوردار هستند ، که خوشبختانه برای هر مشتری جدیدی مانند خود شما است. Follower Packages می گوید که آنها با پشتیبانی مشتری 24/7 همه چیز را برتری می دهند، به این معنی که شما می توانید هر زمان که بخواهید، در مورد هر مشکلی که دارید با آنها در ارتباط باشید. تیم آنها از طرف شما به طور موثر کار می کند تا بهترین راه حل ها را برای تعداد دنبال کنندگان اینستاگرام خود ارائه دهد.

12. ویرالفت

Viralyft ادعا می کند که در این صنعت پیشگام است و با توجه به ویژگی های آنها، ما تمایل داریم آنها را باور کنیم. آنها مواردی مانند بازدید، بازدید از فیلم، پسندیدن و البته دنبال کنندگان اینستاگرام را ارائه می دهند، بنابراین یکی از بهترین قسمت های این شرکت این است که شما می توانید همه موارد را پوشش دهید، نه فقط دنبال کنندگان خود را. آنها بسته های فوق العاده ارزان قیمت دارند که می توانید فالوورهای اینستاگرام را با هزینه ای معادل 2.89 دلار با 100 دلار خریداری کنید و قول می دهند که همه دنبال کنندگان آنها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و قرار است در آینده با محتوای شما نیز ارتباط برقرار کنند.

یکی از مواردی که ما در مورد این شرکت واقعاً دوست داریم این است که آنها رمز ورود ما را نمی خواهند، بنابراین برای استفاده از آنها مجبور نیستید از هرگونه اطلاعات شخصی صرف نظر کنید. درست مانند بسته های دنبال کننده، آنها همچنین مراقبت از مشتری را به صورت شبانه روزی ارائه می دهند و در صورتی که شرایط طبق برنامه پیش نرود و شما راضی نباشید، ضمانت بازپرداخت دارند. در کل، ما فکر می کنیم که این یک سایت عالی برای جذب فالوور اینستاگرام از آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *