4 روند جایگزین بلاگ نویسی

4 روند جایگزین بلاگ نویسی

وبلاگ نویسی در دهه 2000 مورد توجه بزرگی بود، اما با پیشرفت تکنولوژی، به نظر می رسد امروز جامعه وبلاگ نویسی ساکت مانده است. فقط چه چیزی جای وبلاگ نویسی را گرفته است؟

بنابراین، آیا وبلاگ نویسی هنوز مرتبط است؟ آینده وبلاگ نویسی چیست؟ آیا باید دور شویم و در عوض روی “رسانه های جریان اصلی محبوب” تمرکز کنیم؟ برای بسیاری از شما که در مورد آینده محتوای آنلاین تعجب می کنید، یا قصد راه اندازی یک وبلاگ را دارید – اجازه دهید جنبه های مختلف آن را در این راهنما بررسی کنیم. ادامه مطلب را بخوانید!

1) رسانه های اجتماعی

چه کسی در این عصر دیجیتال نام فیس بوک، توییتر و لینکدین را نشنیده است؟ در حالی که برخی ممکن است ظهور رسانه های اجتماعی را پایان بلاگ نویسی بدانند، اما من نظر دیگری دارم. مردم دیگر یک زمان مشخص را برای نوشتن “گزارش روزانه” از زندگی خود اختصاص نمی دهند. آنها چندین دقیقه سریع را در طول روز به اشتراک می گذارند تا پست های کوتاه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

این دقیقاً همان چیزی است که من فکر می کنم شبکه های اجتماعی، میکروبلاگینگ معمولی است. نه، فکر نمی کنم این جهت بدی باشد و توانایی برقراری ارتباط سریع با دوستان در سراسر جهان بیش از استقبال است – این کاری است که وبلاگ های سنتی نمی توانند انجام دهند.

2) عکس، عکس و به اشتراک گذاری ایده.

بنابراین چه اتفاقی می افتد که دوربین ها بسیار در دسترس جوانان قرار می گیرد؟ اینستاگرام و پینترست. افراد شروع به گرفتن عکس سلفی، ویفی، گروهی و غذای خوشمزه می کنند. خوب، همه با کلمات خوب نیستند، بنابراین یک تصویر بالاخره هزار کلمه را بیان می کند.

3) VLOGGING

روزگاری، فیلمبرداری یک کار بزرگ است که نیاز به یک دوربین فیلمبرداری گران قیمت، فیلم طولانی و یک تیم کامل تولید دارد. امروزه هرکسی که تلفن هوشمند داشته باشد می تواند این کار را انجام دهد. این دسترسی به فناوری منجر به تولد شکل دیگری از وبلاگ نویسی شده است – وبلاگ نویسی تصویری یا معروف به وبلاگ نویسی. خوب، حتی اگر من گاهی اوقات فکر می کنم برخی از وبلاگ نویسان بیش از حد چشمگیر هستند، وبلاگ نویسی هنوز سرگرم کننده تر از وبلاگ نویسی است.

4) میکروبلاگینگ و بلوگینگ اجتماعی

در این عصر بیش از حد اطلاعات، به راحتی می توان فهمید که چرا مردم هنوز وبلاگ می نویسند – اما بسیار به “روش جایگزین” برای به اشتراک گذاشتن پست های کوتاه و تصاویر به صورت عمومی. اگر می خواهید وبلاگ نویسی اجتماعی را تجربه کنید، Tumblr و Medium را بررسی کنید.

خرید ویو اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *