6 دلیل مهم بلاک شدن در اینستاگرام چیست؟

دلایل بلاک شدن در اینستاگرام

6 دلیل مهم بلاک شدن در اینستاگرام

مسدود بودن در اینستاگرام برای بسیاری از کاربران ممکن است رخ داده باشد. در این مطلب قصد داریم تا 6 دلیل مهمی را که اینستاگرام کاربران خود را به اصطلاح بلاک یا مسدود می‌کند بررسی کنیم.

فرض کنید شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام، اخیرا یک حساب کاربری را که مربوط به کسب و کار خودتان است  راه اندازی کرده‌اید. مطالب فوق العاده‌ای در صفحه خود قرار داده‌اید و از این بابت بسیار خوشحال هستید. از طرف دیگر تعداد فالورهای صفحه شما در حد مناسبی است. اما این خوشحالی خیلی طول نمی‌کشد. چون اینستاگرام بنا به دلایل کاملا نامعلوم حساب کاربری شما را مسدود کرده است.

1.به نظر می رسد اولین دلیل برای اینکه اینستاگرام کاربران خود را به صورت موقتی مسدود می‌کند این است که کاربر در یک زمان تعداد زیادی لایک و فالوور جمع کرده است بر این اساس در هر ساعت حداکثر تعداد لایک ها کامنت ها فالوور ها و پیام ها نباید بیشتر از ۶۰ تا باشد.
بر این اساس تعداد فعالیت های شما در هر روز نباید بیشتر از ۱۴۴۰ باشد .اگر این قانون اینستاگرام رعایت نشود حساب کاربری موقت مسدود می شود. اگر این اتفاق برای شما افتاد لازم نیست کاری انجام بدهید فقط باید صبر کنید تا تاریخ و مسدود شدن شما به پایان برسد.

تعداد لایک،کامنت،فالووها

 

2.اینستاگرام الگوریتم ارسال پست از طریق هرحساب کاربری را رصد می‌کند .نکته مهم این است که فقط شبکه‌های اجتماعی از روند صحیح این الگوریتم باخبرند. پس قرار نیست اگر صفحه ای در هر ساعت ۵پست بر روی صفحه خود قرار می‌دهد و مسدود نمی شود، تعداد پست های مجاز در هر ساعت برای شما نیز همین مقدار باشد .متخصصان شبکه‌های اجتماعی به کاربران توصیه می‌کنند که هرگز یک پست مشابه را در یک زمان در دو حساب کاربری منتشر نکنید.
از طرفی یک فاصله زمانی حدود ۳۰ دقیقه‌ای بین قرار دادن هر پست در صفحه خود در نظر بگیرید.

تعداد ارسال پست در هر ساعت

 

 

3.اینستاگرام به شدت قوانین مربوط به حق تکثیر و یا همانکپی رایت را رعایت می‌کند .پس اگر پستی در صفحه خود قرار دادید که در آن قانون حق تکثیر را رعایت نکردید ،انتظار این  را نداشته باشید که اینستاگرام حساب کاربری شما را مسدود کند.برای رعایت این قانون اگر قرار است پست از صفحه ای  دیگر را در صفحه خود منتشر کنید حتماً اسم ‌آن صفحه و یا صاحب پست راتگ  کنید.علاوه بر این اگر از پستی که همراه با موسیقی است، استفاده کنید و اجازه استفاده از آن موسیقی را نداشته باشید، اینستاگرام آن پست را حذف خواهد کرد.

حق تکثیر

 

 

4.انتشار تصاویری که به هر دلیلی در آنها قوانین مربوط به شبکه های اجتماعی نقض شده باشند باعث مسدود شدن کاربر می شود. تصاویری که حاوی تصاویر عریان، محتوای جنسی و یا محتوای خشونت آمیز هستند از جمله این تصاویر به حساب می آیند.به هر دلیلی که یکی از این تصاویر را پست کنید از طریق اینستاگرام‌ مسدود خواهید شد.پس جانب احتیاط را رعایت کنید.

انتشار تصاویر نامناسب

 

 

5.اگر به هر دلیلی حساب کاربری شما از روی حساب کاربری دیگری ریپورت یشود اینستاگرام صفحه شما را مسدود خواهد کرد. دلایلی که می‌تواند منجر به ریپورت شدن حساب کاربری از سوی فرد دیگری شود عبارتند از :تعداد لایک ها ،کامنت ها  وفالوورهای  بیش از حد مجاز یا انتشار محتوای توهین آمیز نامناسب و از این دست.

ریپورت شدن از سوی کاربر دیگر

 

6.اگر از طریق چندین دستگاه وارد حساب کاربری خود شوید ممکن است از طرف اینستاگرام مسدود شو.د چون اینستاگرام تصور می کند که حساب کاربری شما هک شده و برای در امان ماندن از دسترسی های غیرمجاز آن را مسدود می کند. هرچند اگر با دریافت ایمیل یا پیامک ورود خود به حساب کاربری از طریق چند دستگاه مختلف را تایید کنید احتمال مسدود بودن در اینستاگرام بسیار کم خواهد بود.

ورود از چند دستگاه دیگر به یک حساب کاربری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *