بهترین چیزهای فروش در اینستاگرام

بهترین چیزهای فروش در اینستاگرام

هنگام خواندن این مقاله، به یاد داشته باشید که دسته بندی های محصول زیر بسیار سودآور است، اما شرط دستیابی به بسیاری از مشتریان آینده استفاده ماهرانه از هشتگ (کسانی که مشتریان پیش فرض شما از آنها استفاده می کنند و آنها را وارد می کنند) و همچنین عکس ها و پست های با کیفیت بالا، مشخصات حرفه ای نمایه اینستاگرام خود را، و به طور منظم و فعالانه پست های جدید را در آنجا منتشر کنید.

1. پوشاک

لباس یکی از محصولات پر فروش در اینستاگرام است. حتی جاستین بیبر نیز به پتانسیل فروش لباس با استفاده از شبکه های اجتماعی پی برده است. وی مارک لباس خود را در درو خانه تأسیس کرد که در درجه اول در اینستاگرام تبلیغ می کند. اما برای فروش موفقیت آمیز لباس ها لازم نیست که یک فرد مشهور باشید. نمونه های زیادی از مارک های کوچک پوشاک وجود دارد که ناشناخته شروع می شوند و بسیار محبوب می شوند.

2. جواهرات

جواهرات بهترین نوع محصول برای فروش در اینستاگرام است. جواهراتی که عکس های آنها توجه گیرندگان را به خود جلب می کند، فرصت پیدا کردن مشتریان زیادی را دارد. شما می توانید انواع مختلفی از جواهرات را بفروشید: دست ساز، ساخته شده از فلز و سنگهای قیمتی و حتی جواهرات ارزان اما زیبا.

3. دکوراسیون منزل

بسیاری از افراد در اینستاگرام به دنبال طراحی و تزئینات سبک داخلی هستند. تزئینات خود را به عنوان عنصری ارزشمند در طراحی داخلی نشان دهید تا گیرندگان پست های شما نیز تمایل به داشتن آن داشته باشند.

4. عینک آفتابی و ساعتهای لوازم جانبی

دسته زیادی از مردم از اینستاگرام برای جستجوی الهام در مورد نحوه لباس پوشیدن، خرید چه چیز و آنچه باید هنگام رفتن به یک رستوران، مهمانی یا جلسه استفاده کنند استفاده می کنند. بنابراین، ایده ایده آل فروش لوازم جانبی مختلف، به ویژه در زمینه مد و لباس است.

5. محصولات بهداشتی

سلامتی و شیوه زندگی سالم، زمینه محبوبیت بیشتری در تجارت است. مردم مشتاقند از پروفایل های زندگی سالم پیروی کنند زیرا آنها می خواهند خودشان از سلامتی بیشتری برخوردار شوند. اگر آنها محصولی را ببینند که به آنها امکان می دهد سالم تر زندگی کنند، بسیاری از آنها تمایل به داشتن آن دارند.

6. محصولات زیبایی

نمونه هایی از این محصولات عبارتند از: محصولات مراقبت از مو ، کرم ها ، عطرها. زیبایی به طور کلی یک مکان گسترده در اینستاگرام و یکی از مواردی است که مردم بیش از هر چیز می خواهند در اینستاگرام ببینند. آنها می خواهند خودشان زیباتر باشند و از کسانی که زیبا ترین به نظر می رسند، تجربه، دانش و مشاوره کسب کنند.

7. لوازم جانبی درست کنید.

دسته زیادی از خانمها به دنبال مشاوره و الهام هستند که آرایش را انتخاب کنند و چگونه ظاهر بهتری داشته باشند. محصولات آرایشی که بهترین نتیجه را می دهند مطمئناً به راحتی قابل فروش خواهند بود، به شرطی که با آنها عکس هایی با کیفیت بالا بگیرید.

8. محصولات مناسب

بسیاری از افراد در اینستاگرام به دنبال انگیزه و تشویق برای ورزش هستند و همچنین توصیه می کنند چه تجهیزات و لباسی را انتخاب کنند. در این مکان رقابت زیادی وجود دارد، اما هنوز هم فضای زیادی برای ایده های جدید و حساب های خلاقانه وجود دارد.

9. گجت ها

اینستاگرام مکان خوبی برای نمایش ابزارها و موارد جدیدی است که برای آنها مفید خواهد بود. چنین ابزارهایی را می توان با استفاده از مدل هایی که با این اسباب بازی ها در مکان های مختلف محبوب ساخته می شوند، تبلیغ کرد.

10. هدیه

تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام دوست دارند چیزهای جدید بخرند، البته به شرطی که جذاب و جذاب باشند. این مورد در مورد هدایایی که یکی از بهترین نمونه های فروش در اینستاگرام است نیز صدق می کند. یک ایده خوب می تواند هدایا و اقلام مختلفی باشد که برای اهدا به عزیزانمان ایده آل است. هدایای مرتبط با برخی سرگرمی ها، هدایایی که زندگی را روزانه آسان تر یا مفید می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *