خرید ویو سریع

همانطور که میدانید ویو به بازدید یک پست می گویند. ویو فوری هم همان ویو معمولی است ولی زود تر به دست کاربران می‌رسد.

ویو فوری را از کجا بخریم؟

می توانید ویو فوری خود را از سایت های معتبر و همچنین ربات ها خریداری کنید. یعنی شما می توانید با مراجعه به سایت ها و ربات های مختلف ویو های زیادی را خریداری کنید.

ویو فوری چیست؟

ویو فوری فرقی با ویو معمولی ندارد فقط تحویل آن سریع تر است. درواقع می توان گفت که ویو فوری 48 برتر زود تر به دست مشتری می‌رسد. این ویو از قابلیت های زیادی برخوردار است.

ویو فوری را کی بخریم؟

این نوع ویو را بهتر است اول ها که حساب خود را ایجاد کرده اید به حساب خود اضافه کنید. شما میتوانید با افزودن ویو فالور های خود را دوچندان کنید که این یکی از خصلت های ویو فوری است.

چرا ویو فوری را به جای ویو معمولی نخریم؟

درست است که ویو معمولی با ویو فوری فرقی نمی کند و همچنین قیمت آن کمتر است ولی ویو فوری از چند لحاظ بهتر است. قبل از اینکه بخواهیم این خوبی ها را بگوییم بهتر است بدانید که ویو فوری کمی گران تر است.

۱- شما می‌توانید با سفارش ویو زمان تحویل را تا حدودی مشخص کنید.

وقتی که شما درخواست ویو فوری می دهید، فردی که این کار بهش سپرده شده باید تا حداقل نیم ساعت ویوها را به شما تحویل دهد. این در صورتی است که ویو معمولی بین 10 تا 24 ساعت به دست شما می‌رسد.

2- انجام کار به صورت فوری

این مزایا فقط برای افرادی خوب است که نیاز دارند هرچه سریع تر ویو یک پست را بالا ببرند تا به دو چیز دست یابد.

  1. افزایش فالوور
  2. فروش محصولات (درصورت داشتن محصول برای فروش)

کدام سایت و ربات مطمئن تر هستند؟

در اینترنت سایت های زیادی در زمینه فروش ویو وجود دارد، اما شما می دانی که جدیدا هرکسی می‌تواند با کمی دانش یک سایت روبه راه کند پس بهتر است که با جست و جو یک سایت خوب و با اطمینان پیدا کنیم.

اما دیگر نیاز به جست و جو نیست و شما می‌توانید با مراجعه به سایت و ربات  (view-instagram)  بهترین ویو ها را دریافت کنید و می‌توانید مراجعه به پیوند زیر (روی لینک فروشگاه در منو کلیک کنید و یا دکمه دیدن قیمت ها) کار با سایت و ربات را به آسانی یاد بگیرید.

قیمت ویو فوری

معمولا قیمت ها برای فروش از 18هزار تومان شروع می شوند، اما این نکته مهم است که شما از بهترین سایت (می‌توانید ازسایت که معرفی کرده ایم) ویو خرید کنید.
ویو فوری در چه زمانی به ما تحویل داده میشود؟

ویو فوری را معمولا بین 1تا30دقیقه به شما تحویل می‌دهند که این امر باعث می‌شود زمان دریافت ویو خود را بدانید.

مثال: اگر شما ساعت 12 ظهر ویو را سفارش دهید ویو شما تا ساعت حداکثر 12:30 آماده است.

ویو فوری برای چه پست های بهتر است؟

ویو فوری بهتر است که برای فیلم ها خریداری شود زیرا با این کار کاربران فکر می کنند فیلم شما ارزش وقت گذاشتن دارد و آن را تا آخر تماشا می‌کنند.

چگونه این ویو ها را تبدیل به فالوور کنیم؟

شما می‌توانید با خرید ویو برای فیلم های خود با ویو های دیگری که به دست می‌آورید فالوور هم به دست بیاورید، اما باید فیلم های تاثیر گذار و زیبا بگذارید.

پس شما فهمیدید که ویو فوری مانند عکس فوری است یعنی ویو را به شما با سرعت 48 برابر بیشتر می‌دهند. ویو فوری برای فروش محصول یا افزایش فالور است.

البته از هر لحاظ ویو فوری از ویو معمولی سر تر و بهتر است. پس بهتر است با کمی هزینه بیشتر سود بیشتری هم ببرید