اینستاگرام یکی از محبوب ترین پیام رسان های جهان است که از بخش های مجزا تشکیل شده. مثل مشاهده ویو، ویو استوری، فالور ها و…

امروز بحث ما در مورد ویو استوری و خود استوری است. از شما واژه استوری را در انواع پیام رسان ها مانند واتساپ، تلگرام، اینستاگرام. ما امروز در مورد ویو استوری پیام رسان اینستاگرام صحبت می کنیم.

استوری اینستاگرام

استوری یک داستان کوتاه و خلاصه است. در این قابلیت جدید که به برنامه اینستاگرام اضافه شد شما میتوانید تک تک لحظه های خود را در چند ویدیو یا عکس کوتاه برای دیگران توصیف کنید.

اما همه چیز به اینجا ختم نمی‌شود و یکی از قابلیت های دیگر این بخش این است که شما می توانید با ابزارهای مختلف فیلم یا عکس خود را با استفاده از شکلک ها و رنگ ها و… زیبا و بعد آن را به نمایش بگذارید.

استوری در برنامه اینستاگرام ظرف ۲۴ ساعت باقی و بعد از آن حذف می شود. شما میتوانید با وارد شدن به تنظیمات برنامه اینستاگرام زحمات خود را هدر ندهید و بتوانید این داستان را پس از چندین روز هم نگه دارید یعنی بتوانید استوری خود را چند روز به کاربران نشان دهید.

این آماری که می خواهم در ادامه به شما بگویم کمی شما را بهت زده کند ولی باید بدانید اینستاگرام روزانه ۲۴۰ میلیون کاربر فعال دارد.

چگونه استوری بگذاریم؟

گذاشتن استوری یک امر بسیار ساده است که میتوان با انجام چند مرحله استوری خود را ایجاد کنید.

  1. وارد برنامه اینستاگرام بشوید
  2. به صفحه اصلی پیج خود بروید
  3. قسمت دوربین یا همان استوری را فشار دهید و استوری خود را ایجاد کنید

ویو استوری

اما افرادی هستند که استوری ها و داستان های شما را دنبال می کنند و به تماشای آنها می پردازند. درواقع با دیدن هر یک کاربر ویو استوری شما افزایش می یابد. یعنی اگر استوری شما را 10 نفر ببینند در کنار استوری عدد 10 نمایان میشود که همان ویو است.

ویو چیست؟

ویو به تعداد بازدید یک پست میگویند. شما می توانید به دو صورت ویدیو دریافت کنید. ۱- ویو را خریداری کنید ۲- ویو را بگیرید.

قطعا روش اول بسیار آسان تر است زیرا شما میتوانید با انجام یک کار آسان و پرداخت مبلغی پول ویو های رایگان دریافت کنید. هرچند بعضی از سایت ها ویو استوری رایگان می‌دهند.

ویو استوری یکی از مهم ترین معیار های یک کاربر است که بداند چند نفر داستان او را دنبال کرده اند. البته همه‌ی کاربران اینستاگرام نمی‌توانند استوری شما را ببینند.
چه کسانی می‌توانند استوری شما را ببینند؟

داستان های شما (استوری) را فقط می توانند فالوور های شما ببینند یعنی با ایجاد استوری هر تعداد که فالوور داشته باشید و آنها فعال باشند به همان تعداد ویو های شما بالا میرود.

از کجا ویو استوری خوب بخریم؟

خرید ویو استوری به سادگی نیست به دلیل اینکه سایت های تقلبی زیادی شرع به کار کردند که نه تنها کلاهبرداری میکنند بلکه هیچ ویو استوری هم به شما نمیدهند.

شما باید برای خرید ویو اول به سایت و ربات های قابل اعتماد بروید که برترین سایت، سایت (view-instagram است.

این سایت با مهندسانی ماهر توانسته نظرات زیادی را به خود جلب کند با اینکه تازه تاسیس شده است.

ویو استوری به چه دردی میخورد؟

هر فالووری وقت خود را الکی هدر نمی‌دهد و قبل بازدید از استوری شما به تعداد ویو آن دقت میکند و اگر تعداد ویو بالا باشد نه تنها فیلم را تا آخر دنبال میکند بلکه احتمال دارد به بقیه هم برای تماشا پیشنهاد دهند.

ویو استوری یکی دیگر از معیار های مهم کاربران است که می‌توانید با کمی هزینه این کار را انجام دهید و ویو استوری را که مدت ها نیاز دارید تا دریافت کنید در مدتی کم با کمترین هزینه از سایت زیر خریداری کنید.