برای فروش: فالوور و لایک اینستاگرام

برای فروش: فالوور و لایک اینستاگرام

“دوست داشتن لایک، بازگشت همه نظرات و دنبال کردن!” بنابراین به فریاد اعتراض آمیز کاربران اینستاگرام بروید که به دنبال Insta-fame هستند – وضعیت محبوبیت اینستاگرام که تعداد دنبال کنندگان به هزاران نفر می رسد و هر عکس بارگذاری شده صدها مورد پسند قلب را به همراه دارد. خوب، کسب طرفداران از طریق مهارت عکاسی یا شبکه خوب به سبک قدیمی را فراموش کنید. اکنون می توانید فالوور، لایک و نظر Instagram را خریداری کنید. بله واقعا.

خرید ویو فوری برای اینستاگرام

از زمان تأسیس اینستاگرام دو سال پیش، کاربران با هشتگ ها دستکاری می کردند تا بتوانند به محبوب ترین صفحه اینستاگرام وارد شوند. دیگر لازم نیست که عکاسان تلاش کنند – به شرطی که به اندازه کافی برای جارو کشیدن دردسر داشته باشید، سرویس هایی مانند Buy Followers Instagram ادعا می کنند که می توانند محبوبیت هر کاربر اینستاگرام را افزایش دهند.

Buy Instagram Followers وب سایتی است که به درستی نامگذاری شده و مدعی ارائه فالوورهای واقعی برای فروش و همچنین امکان خرید “پسندیدن” در عکس های شما است. هشدار داده شوید، اتهامات بسیار زیاد است: 1000 فالوور 90 دلار برای شما هزینه در بر دارد، در حالی که 20،000 فالوور 1800 دلار عظیم برای شما پس می گیرد. بنابراین با معیارهای آنها، هر دنبال کننده 9 سنت ارزش دارد – غذایی که فکر می کنید دفعه بعدی که برای دنبال کردن دوست دوست دوست خود کلیک کنید، فکر می کند.

“لایک” مقرون به صرفه تر است، 500 مورد از آنها فقط 35 دلار و 20000 مورد پسند شما به 1120 دلار می رسد. طبق وب سایت، شما می توانید لایک را به دلخواه خود پخش کنید. خرید لایک های عمده ارزان تر می شود – از 5000 لایک به بالا، هزینه ها از 7 سنت در هر لایک به حدود 6 سنت در هر لایک کاهش می یابد. من همیشه فکر می کردم که آن ضربه دوتایی برای “دوست داشتن” کیک کوچک اینستاگرام چقدر ارزش دارد.

خرید بازدید اینستاگرام

خرید دنبال کنندگان اینستاگرام، که ظاهرا “توسط یک تیم متشکل از چهار متخصص بازاریابی در شبکه های اجتماعی متعلق و اداره می شود”، طبق وب سایت آنها، به درخواست مصاحبه از طریق ایمیل پاسخ ندادند.

آنها تنها وب سایتی نیستند که تلاش می کنند از طریق برنامه رایگان Instagram درآمد کسب کنند. Buy Instagram Likes سرویس مشابهی را ارائه می دهد که در آن 100 پسند 15 دلار برای شما بازپرداخت می کند و 500 لایک را با 50 دلار افزایش می دهید. در حالی که این سایت بسته های دوست داشتنی کوچکتری را ارائه می دهد، اما گرانتر از Buy Followers Instagram است و بسته به بسته خریداری شده شما 10-15 سنت هزینه دارد. لایک های اینستاگرام نیز برای خرید فالوور ارائه می دهند، جایی که 20 دلار 100 فالوئر شما را به خود جلب می کند و 80 دلار 500 دلار شما را به دام می اندازد. نظرات حتی با قیمت 10 سنت نظرات برای فروش هستند، با ظاهرا 10 دلار 100 یادداشت برای شما به ارمغان می آورد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *