با ۶ ابزار جالب آنالیز اینستاگرام آشنا بشید.

۶ ابزار آنالیز اینستاگرامابزارهای آنالیز اینستاگرام

امروز میخوام بهتون چندتا ابزار تحلیل و آنالیز اینستاگرام رو معرفی کنم که فک کنم برای تشخیص اینکه الان کجای کارید، شدیدا بدردتون میخورن و میتونن بهتون کمک کنن..!

می خوام یه کار کنم بترکونی…

میدونستی ابزارهای خیلی زیادی وجود داره که میتونه روند رشد پیجتو پیش بینی کنه یا نرخ تعامل پیجت رو بررسی کنه و در کل به پیشرفت پیجت کمک اساسی کنه؟

analisa.io

این سایت  یه تحلیل قدرتمند از پیج و روند فعالیتت میکنه. اتفاقاً میتونی خیلی راحت از طریق این سایت پیج من یا دیگران رو هم بررسی کنی و ببینی چه استراتژی برای پیجمون  چیدیم .یه ابزار  آنالیز هشتگ هم داره که من ازش خوشم اومد.

این سایت راجع به تیک تاکم سرویس‌های خوبی رو داره ارائه می‌ده.

یکی از امکانات جذابی که داره بررسی فالورهای پیج هست که البته رایگان نیست ولی اگر کریدیت کارد داری برو سراغش.

 

hypeauditor.com

گرافیکش منو خیلی جذب کرد! کارهای خلاقانه می‌کنه! از جمله قیمت گذاری برای تبلیغات پیج! البته  به دلار برای کسانی که خارج از ایران هستند کاربرد بیشتره .اما در کل یه اطلاعاتی راجع به رشد اکانت مورد نظرت بهت می ده و در مجموع می تونم بگم خیلی سایت جذابیه .

نرخ تعامل ،میزان فعالیت، میزان رشد و غیره  اطلاعاتی است که در اختیارتون قرار میده و خوب من عاشق شدم.

 

unionmetrics.com

اگر صحبت از پرقدرت ترین ها باشi بدون شک این ابزار از بهترین های این کاره. آنالیز کامل پست،و به طور کلی بررسی جز به جز آمار ۳۰ روز اخیر پیج رو انجام میده و خودش هم به خودش افتخار میکنه.

این ابزار روی شبکه‌های اجتماعی دیگه مثل توییتر و فیس‌بوک نظارت داره.

 

keyhole.co

بهترین ابزار بررسی و انتخاب هشتگ دنیا….!

فقط همین, میشه راجع بهش گفت. با این ابزار نه تنها اینستاگرام بلکه حتی میتونی واسه توییتر خودت هم بهترین هشتگ ها را گیر بیاری. این ابزار تعداد پستهای هر هشتگ ، تعداد دنبال کنندگانش،تعداد ریچ و ایمپرشنش رو بهت میده. در حقیقت اگه یادت باشه یه زمانی بهت راجع به انتخاب پرسرچ ترین  هشتگ ها گفته بودم کمک میکنه تا بتونی اونارو گیر بیاری.

 

behbinoo.ir

میدونم خیلی از دیدن آی آر اخرش  تعجب کردی!

آره این وبسایت یه ابزار ایرانیه.

به اکانتت متصل میشه و بهت گزارش کلی از روند پیشرفت و وضعیت پست و هشتگ های موفق می ده. چیزی که متمایزش کرده اینه که طبق بررسی روند فعالیتت بعد از چند روز یک پیش گویی جالب از وضعیت آینده برات میکنه.

امیدوارم از طریق این شش سایت بتونین نیازهای خودتون رو تامین کنید ،اگر تو هم وب سایت دیگه ای می شناسی بهم معرفی کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *