وبلاگ نویسان چگونه درآمد کسب می کنند؟

وبلاگ نویسان چگونه درآمد کسب می کنند؟

چگونه وبلاگ ها درآمد کسب می کنند؟ حقوق بلاگرها چگونه است؟ این سوالات سوزنده در مورد هر کس می خواهد وبلاگ نویس و ذهن فعلی بلاگر باشد.

وبلاگ نویسان تازه کار می خواهند بدانند که آیا حتی می توان از طریق وبلاگ نویسی درآمد کسب کرد.

وبلاگ نویسان که مدتی است در آن حضور دارند می خواهند بدانند که چگونه از وبلاگ خود کسب درآمد بهتر کنند.

مادر شما (یا شاید حتی همسرتان) می خواهد بداند که چگونه وبلاگ نویسان حقوق می گیرند.

پاسخ واقعاً کاملاً ساده است.

وبلاگ نویسان چگونه درآمد کسب می کنند؟

همان روشی که دیگران انجام می دهند: با ارائه چیزی با ارزش در ازای پول.

این بدان معناست که قبل از شروع به کسب درآمد در وبلاگ خود، باید مکانی با ارزش در وب باشد. نوع ارزشی که وبلاگ شما ارائه می دهد در نحوه کسب درآمد از وبلاگ شما متفاوت خواهد بود.

پنج راه اصلی برای کسب درآمد بلاگ نویسان وجود دارد: تبلیغات، بازاریابی شرکت های وابسته، ارسال های تبلیغاتی، محصولات و خدمات.

در این مقاله قصد دارم هر یک از این موارد را تجزیه و تحلیل کنم تا هر کسی بتواند درک کند که چگونه وبلاگ نویسان پول کسب می کنند و حقوق دریافت می کنند.

حتماً آن را در Pinterest ذخیره کنید. این یکی از مقالاتی است که مدام به آن بازمی گردید.

هر بخش شروع به توضیح نحوه کسب درآمد از وبلاگ ها با آن طرح می کند و سپس به سوالات زیر پاسخ می دهد:

که به وبلاگ نویس پول می دهد.
چه زمانی وبلاگ نویسان مبتدی می توانند با آن روش درآمدزایی کنند.
نکاتی برای آماده سازی وبلاگ خود برای کسب درآمد از طریق آن مسیر.

پنل ویو (بازدید) اینستاگرام چیست؟

 

شماره 1 بلاگرها با تبلیغات درآمد کسب می کنند.

بیایید از اینجا شروع کنیم زیرا تبلیغات احتمالاً شناخته شده ترین روش درآمدزایی وبلاگ نویسان است.

چگونه کار می کند؟ یک وبلاگ نویس برای قرار دادن تبلیغات در سایت خود در یک شبکه تبلیغاتی ثبت نام می کند. بیشتر شبکه های تبلیغاتی از تبلیغات هدفمند استفاده می کنند. معنی تبلیغ بسته به اینکه چه کسی وبلاگ را مشاهده می کند، محتوای وبلاگ و یا محتوایی که بازدید کننده اخیراً بازدید کرده تغییر می کند.

وبلاگ نویسان محبوب شبکه های تبلیغاتی متعلق به

Adsense – حداقل ماهانه برای اعمال
Adthrive – حداقل 100000 بازدید ماهانه از صفحه
Mediavine – 25000 جلسه ماهانه
Sovrn – حداقل ماهانه برای اعمال

دو روش اصلی که وبلاگ نویسان از طریق شبکه های تبلیغاتی می توانند از طریق آن هزینه دریافت کنند یا هر کلیک.

به ازای هر نمایش پرداخت شده – با این تبلیغات، بیننده مجبور نیست برای اینکه بلاگر درآمد کسب کند، روی تبلیغ کلیک کند. آنها به ازای هر نمایش، مبلغی که تعداد تبلیغات چند برابر است، پرداخت می شوند.

به ازای هر کلیک پرداخت می شود – هر بار که شخصی روی تبلیغ کلیک می کند، وبلاگ نویس مبلغ کمی برای آن کلیک دریافت می کند.

در اینجا خلاصه ای از نحوه عملکرد کسب درآمد با تبلیغات آورده شده است. Sovrn موارد زیر را به اشتراک می گذارد:

”تبلیغ کنندگان براساس تعداد افرادی که تبلیغات خود را دیده اند به صاحبان وب سایت پرداخت می کنند. هر بار که یک خواننده آگهی را مشاهده می کند، به آن “برداشت” می گویند. از آنجا که هر روز میلیاردها نمایش آگهی وجود دارد، تبلیغ کنندگان براساس فواصل 1000 نمایش یا CPM (هزینه در هر صفحه نمایش) هزینه پرداخت می کنند. ”

هنگامی که آماده قرار دادن تبلیغات در سایت خود هستید، شبکه تبلیغات شما را از طریق مکان تبلیغات راهنمایی می کند. در اینجا برخی از مناطق مشترک وجود دارد که می توانید تبلیغات خود را در وبلاگ مشاهده کنید:

نوار کناری، اغلب چسبناک است.
سرتیتر
بیش از تصاویر (یادداشت شخصی: اگر این موارد را آزار دهنده می دانید ، اما بسیاری از وبلاگ نویسان از این طریق درآمد خوبی کسب می کنند)
در پست بعد از x مقدار پاراگراف
پاورقی مهم در تلفن همراه

چه کسی به وبلاگ نویس پول می دهد؟

در بیشتر موارد، شبکه تبلیغاتی که یک وبلاگ نویس با آن مرتبط است، به صورت ماهانه به وبلاگ نویس درآمد می دهد. گاهی اوقات، مارک ها مستقیماً به یک وبلاگ نویس برای درج آگهی در وبلاگ مراجعه می کنند. در این صورت، نام تجاری با یک نرخ مذاکره می کند و مستقیماً به بلاگر پرداخت می کند.

چه زمانی می توانید با تبلیغات کسب درآمد کنید؟

وبلاگ نویسان مبتدی اغلب سعی می کنند اولین درآمد خود را با تبلیغات بدست آورند و به سرعت ناامید می شوند که ماهیانه پنی در می آورند.

دلیل اینکه بلاگرها نمی توانند از طریق تبلیغات درآمد کسب کنند این است که بازدید کافی ندارند. بنابراین، در حالی که می توانید هر زمان در سایت خود تبلیغات خود را قرار دهید، واقعاً شما درآمد زیادی کسب نخواهید کرد، مگر اینکه در ماه حدود 25000 بازدید صفحه داشته باشید.

بهتر است منتظر بمانید تا زمانی که به آن 25000 علامت مشاهده صفحه برسید و سپس به سایت خود تبلیغات اضافه کنید.

سعی کردم روند درخواست Google Adsense را برای وبلاگ ساختگی خود مرور کنم. من این وبلاگ را برای دوره ابتدای وبلاگ نویسان خود تنظیم کردم. دارای 4 پست و یک صفحه اصلی کاملاً طراحی شده بود. Google با بیان اینکه سایت به اندازه کافی توسعه نیافته است، برنامه من را برای AdSense تأیید نکرد. بنابراین حتی با G بزرگ، قبل از اینکه تبلیغات خود را در وبلاگ خود قرار دهید، باید یک سایت مستقر داشته باشید.

 

شماره 2 بلاگ نویسان با بازاریابی وابسته درآمد کسب می کنند.

بازاریابی وابسته جایی است که یک وبلاگ نویس با یک شرکت ارتباط برقرار می کند و سپس محصولات و یا خدمات آن شرکت را تبلیغ می کند. به هر وبلاگ نویسی یک URL منحصر به فرد به وب سایت شرکت داده می شود. وقتی بیننده آن پیوند بی نظیر را کلیک می کند و سپس از شرکت خرید می کند، وبلاگ نویس حق کمیسیون دریافت می کند.

کمیسیون ها به درصدی از فروش یا مقدار مشخصی به ازای هر فروش یا فروش به بلاگر تعلق می گیرد.

به چند روش می توان وبلاگ نویسان را به شرکت های وابسته تبدیل کرد. شما می توانید از طریق برنامه وابسته شرکت یا با عضویت در شبکه های بازاریابی شرکت های وابسته و یافتن برنامه های وابسته برای پیوستن به آنجا، مستقیماً به یک شرکت وابسته تبدیل شوید.

یک برنامه وابسته برای یک شرکت خاص پیدا کنید.

اگر شرکت یا محصولی در ذهن دارید که می خواهید برای آن شرکت وابسته باشید، به دنبال یافتن برنامه وابسته خود باشید.

ابتدا به وب سایت شرکت بروید و به پایین وب سایت آنها بروید. بسیاری از شرکتها پیوند به برنامه وابسته خود را در پاورقی سایت قرار داده اند. بعضی اوقات پیدا کردن برنامه وابسته به راحتی امکان پذیر نیست. بعد، سعی کنید یک جستجوی سایت در Google انجام دهید. سایت: companyurl.com “برنامه وابسته”.

شرکت های مختلف از اصطلاحات مختلفی برای برنامه های وابسته استفاده می کنند. برخی از آنها به عنوان برنامه های شریک، برنامه پاداش، برنامه معرفی معرفی می شوند. چند گزینه مختلف را امتحان کنید تا ببینید آیا می توانید صفحه وابسته را پیدا کنید.

اگر نمی توانید یک برنامه وابسته پیدا کنید، مستقیماً با شرکت تماس بگیرید و از او سال کنید. در جستجوی آدرس ایمیل، جعبه تماس یا اتصال به شبکه های اجتماعی باشید.

به یک شبکه وابسته بپیوندید.

همچنین می توانید با ثبت نام در یک شبکه بازاریابی وابسته، برنامه های وابسته را پیدا کنید. در اینجا چند مورد از محبوب ترین ها آورده شده است: (حدس می زنید، برخی از اینها پیوندهای وابسته هستند)

Shareasale
وابسته CJ توسط Conversant (محل اتصال کمیسیون سابق)
Rakuten Linkshare
آمازون

برای سایر وبلاگ نویسان یا اینفلوئنسرها وابسته شوید.

آیا وبلاگ نویسان در داخل طاقچه شما یا جایگاه تکمیلی وجود دارند که محصول، دوره یا کتاب الکترونیکی خود را ایجاد کرده و می فروشند؟ می توانید دسترسی پیدا کنید و ببینید آیا آنها یک برنامه وابسته راه اندازی کرده اند یا خیر.

اگرچه ممکن است این “رقابت” باشد که تبدیل شدن به یک شرکت وابسته برای آنها می تواند یک رابطه سودمند باشد.

شما می توانید محصول آنها را بفروشید و در مورد آن در وبلاگ خود صحبت کنید. این به شما کمک می کند درآمد و درآمد کسب کنید و به آنها کمک می کند فروش بیشتری داشته باشند. اغلب اوقات، هنگامی که شما نظر خود را + پست وابسته می نویسید، وبلاگ نویس پست شما را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد (زیرا این باعث تبلیغ آنها می شود). این به شما کمک می کند مخاطبان خود را نیز رشد دهید.

بنابراین نه تنها در حال درآمدزایی هستید بلکه در حال افزایش توانایی خود هستید!

چه کسی به وبلاگ نویس پول می دهد؟

بیشتر اوقات، یک شرکت وابسته از طریق یک شبکه وابسته پرداخت می شود. حتی وقتی مستقیماً از طریق وب سایت یک شرکت برنامه های وابسته را پیدا کرده ام، آنها از شبکه برای مدیریت ردیابی پیوندهای من و پرداخت به من استفاده کرده اند. پرداخت ها معمولاً زمانی انجام می شوند که حداقل میزان فروش انجام شود.

در مواقع دیگر، کمیسیون ها مستقیماً از شرکتی که محصولات شما در آن بازاریابی هستید پرداخت می شود.

به خاطر داشته باشید که درصد پورسانت معمولاً برای محصولات دیجیتال بیشتر از محصولات فیزیکی است.

چه زمانی می توانید با بازاریابی وابسته درآمدزایی کنید؟

بازاریابی وابسته یکی از ساده ترین راه ها برای شروع کسب درآمد در وبلاگ شماست. در هر مرحله از سفر وبلاگ خود می توانید با پیوندهای وابسته درآمدزایی کنید. بدیهی است که هرچه نگاه شما به پیوندها و تبلیغاتی که برای بازاریابی شرکت های وابسته انجام می دهید بیشتر باشد، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

به خاطر داشته باشید که برخی از برنامه های وابسته، مانند آمازون، حداقل سهمیه فروش یا بازدید از صفحه را دارند. قبل از اقدام برای برنامه وابسته به جزئیات نگاه کنید.

بسیاری از وبلاگ نویسان جدید فکر می کنند که می توانند بطور خودکار وبلاگی را راه اندازی کرده و از شرکتهای وابسته آمازون استفاده کنند. با این حال، وقتی برای عضویت در شرکت آمازون ثبت نام می کنید، باید حداقل 3 فروش از پیوندهای خود را در مدت 180 روز انجام دهید تا در برنامه آنها باقی بمانید. “شما می توانید وقتی سایت خود را تأسیس کردید مجدداً اقدام کنید.”

 

شماره 3 وبلاگ نویسان با ارسال های تبلیغاتی درآمد کسب می کنند.

محتوای حمایت شده جایی است که یک شرکت به یک وبلاگ نویس پول می پردازد تا محتوایی در مورد نام تجاری یا محصول خاص خود ایجاد کند. محتوای حمایت شده به طور معمول مانند هر محتوای دیگری است که وبلاگ نویس با همان لحن و احساس تولید می کند (البته اعلام می شود که حمایت مالی می شود).

شرکت ها دوست دارند به عنوان راهی برای تبلیغات محصولات خود در قالب تحریریه، با وبلاگ نویسان و سازندگان محتوا کار کنند. این شرکت برای تأثیر، صدا و اقتدار وبلاگ نویسان ارزش قائل است. به همین دلیل این شرکت می خواهد از پلتفرم شما (وبلاگ و پسوندهای آن) برای تبلیغات استفاده کند.

گاهی اوقات محتوایی که برای پست های پشتیبانی شده ایجاد می کنید، کل مراحل ارسال وبلاگ خواهد بود (محتوا، تصاویر، تعداد اشتراک های اجتماعی تعیین شده) و بار دیگر شرکت ها فقط برای یک جنبه از ایجاد محتوای شما به شما پول می دهند. بلاگرها برای هر یک از موارد زیر حمایت مالی می کنند:

مقالات
عکاسی
یک ظاهر طراحی شده و صحنه پردازی
فیلم های
فیلم های زنده
پست های شبکه های اجتماعی
ایمیل ها
بسته به نیازهای حامی مالی و بسترهایی که در آنها برتر هستید، هر کمپین برای وبلاگ نویسان متفاوت خواهد بود. شرکت ها می خواهند از صدای شما برای صحبت در مورد محصول / خدمات خود برای مخاطبان بی نظیر شما استفاده کنند.

چگونه وبلاگ نویسان از فرصت های حمایت مالی برخوردار می شوند؟

وبلاگ نویسان بزرگ نیازی به کارهای زیادی ندارند. حامیان مالی به سراغ آنها می آیند زیرا در محتوا و مخاطبان خود ارزشی می بینند.

وبلاگ نویسان مبتدی و حتی کمتر شناخته شده وبلاگ نویسان برای حمایت مالی نیاز به کمی کار پا دارند.

اگر مارکی وجود دارد که می دانید می خواهید با آن کار کنید، می توانید مستقیماً آنها را با ایده یا نرخ همراه کنید.

محبوب ترین راه برای یافتن فرصت های حمایت شده توسط وبلاگ نویسان (به ویژه وبلاگ نویسان آغازین) از طریق شبکه های حمایت شده است. در دنیای بازاریابی از این شبکه ها به عنوان Influencer Networks یاد می شود.

این شبکه ها به اتصال مارک ها و تأثیرگذاران (وبلاگ نویسان و تولیدکنندگان محتوا) کمک می کنند. وقتی درخواست می دهید و به شبکه می پیوندید، می توانید مشاغل حامی مالی موجود را ببینید و خودتان در شبکه برای آنها درخواست دهید.

من با گروه وبلاگ نویسی محلی خود تماس گرفتم تا محبوب ترین شبکه های تأثیرگذار امروز را به عضویت خود درآورم.

از طریق یک شبکه اینفلوئنسر، فرصت های حمایت مالی را پیدا کنید.

باهوش
تاب عظیم
تأثیر Soapbox
IZEA
گرده افشانی
فعال کنید
بافته شده

چه زمانی می توانید با پست های پشتیبانی شده کسب درآمد کنید؟

قبل از شروع کار با مارک ها، وبلاگ شما باید با محتوای مناسبی تاسیس شود.

بسیاری از مارک ها و شبکه ها می خواهند ببینند که شما حداقل 6 ماه است که وبلاگ نویسی می کنید و تعداد قابل توجهی دنبال کننده دارید.

اندازه مخاطب به اندازه تبلیغات بسیار مهم نیست، اما شرکت ها می خواهند قبل از پرداخت هزینه به شما اطمینان دهند که افراد از سایت شما بازدید می کنند و به محتوای شما علاقه مند هستند تا برای آنها محتوا ایجاد کنید.

نکاتی برای کسب درآمد با محتوای تبلیغاتی:

اگر می خواهید از طریق محتوای پشتیبانی شده درآمد کسب کنید، پیشنهادات من این است:

سبک و ایده های منحصر به فرد نوشتن خود را انتخاب کنید.
مهارت های عکاسی خود را بهبود ببخشید.
روی مخاطب خاص تمرکز کنید + آنها را عاشق خود کنید.
زودتر تصمیم بگیرید که چه نوع شرکت هایی با مارک و ارزش وبلاگ شما مطابقت دارند.
مانند بسیاری از نکات بالا، در زمینه افزایش مخاطبان خود به کار خود ادامه دهید.
هنگامی که فرصتی برای محتوای پشتیبانی شده به دست می آورید، به یاد داشته باشید که هنوز ارزش فوق العاده ای برای خوانندگان خود ارائه دهید! این همان چیزی است که به شما کمک می کند تا فرصت های حمایت مالی را ادامه دهید و مردم خود را راضی نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *