اینفلوئنسر اینستاگرام چقدر می تواند درآمد کسب کند؟

اینفلوئنسر اینستاگرام چقدر می تواند درآمد کسب کند؟

اگر در اینستاگرام هستید، احتمالاً حداقل یکی از این موارد را دیده اید. تأیید شده توسط شخصی که او را دنبال می کنید. در یک ماه گذشته سرگرم کردن در آخرین آشنایی که این تلاش را انجام داده است آسان است، اما این صدای کوچک در ذهن شما را متوقف نمی کند که می پرسد، “آیا آنها برای این کار دستمزد می گیرند؟” به سرعت دنبال می شود، “من می توانم یک بطری پوست برنزه نگه دارم و لبخند هم بزنم – آیا می توانم حقوق بگیرم؟”

این تأثیرگذاران – همانطور که جامعه آنها را برچسب زده است – با برداشتن چند عکس نیمه فیلتر شده با یک دست، در حالی که آخرین روند را با دست دیگر تبلیغ می کنند، یک امپراتوری دیجیتال ایجاد کرده اند. اعتبار آنها از طریق هجوم تعاملات اجتماعی حاصل می شود، که هنگام ایجاد نفوذی که با محصولات، پول و حتی گاهی شهرت پاداش می یابد، رخ می دهد.

ما اعداد را امتحان می کنیم تا ببینیم واقعاً از دو هزار لایک شخص واقعاً چگونه می تواند استقلال داشته باشد. و اینکه چقدر واقعاً فتح کردن این کار واقع بینانه است.

هزینه محبوب بودن را می پردازد

هنگام بالا رفتن از نردبان اینفلوئنسر، معمولاً اگر تعداد دنبال کنندگان بالاتری داشته باشید، برای هر پست حقوق بیشتری دریافت می کنید. این منطق از این ایده سرچشمه می گیرد که هرچه چشمان بیشتری محتوا را ببینند، مارک های بیشتری تمایل به پرداخت هزینه دارند.

اما چه چیزی تعیین می کند که تعداد واقعی “قبل از سودآوری این پست ها” باید شماره گرفته شود؟

 

<10000 دنبال کننده

اینفلوئنسرهای “میکرو” از 6000 تا 10 هزار پیرو دارند. بر خلاف دوست محبوب شما که با ارسال چیزهای جالب تعداد زیادی از دنبال کنندگان را به دست آورده است، افرادی که پشت این دسته ها هستند برای انتخاب صفحه خود در اطراف یک مکان خاص رقابت می کنند.

طبق یک نظرسنجی اخیر، این حساب ها می توانند به طور متوسط ​​88.00 دلار برای هر پست جبران کنند. با این حال، بیشتر میکرو اینفلوئنسرها جلوی شارژ را می گیرند تا بتوانند در ابتدا حضور طولانی مدت و بیشتری داشته باشند.

این سطح دنبال کننده که به عنوان یک سرگرمی اختصاصی شناخته شده است، می تواند دسته اینستاگرام شما را برای همکاری های بعدی و یا پست های پشتیبانی شده پر از مزایای رایگان در طول راه فراهم کند.

 

<100،000 دنبال کننده

در این مرحله از بازی، مارک ها پیام های مستقیمی را به این تعداد فالوور مانند کار ساعت ارسال می کنند و در ازای دریافت مجوز از محصولات، تأیید محصول را می خواهند: به لباس هایی با برچسب طراح، بسته های ماهیانه ای که برای سلامتی و سلامتی اختصاص داده شده اند، یا یک وعده غذایی رایگان فکر کنید. از رستوران که می خواهد قرار گرفتن در معرض.

ممکن است برخی از پول های گاه به گاه وارد شود، اما بیشتر افراد تأثیرگذار در شروع شارژ در این مرحله مردد هستند، زیرا این ممکن است موفقیت روزافزون خود را غیرقانونی اعلام کند.

به عنوان مثال، در حال حاضر یك “خودفروش كننده غذا” كه خود خوانده می شود 72000 پیرو دارد. در حالی که صدها لایک برای هر پست انبوه است، این حساب منتظر است تا حداقل از 100،000 – که نشانگر “قابل قبول اجتماعی” است، از کار آنها کسب درآمد کند.

این تا حدودی یک قانون ناگفته است که متأثران می توانند انتظار داشته باشند با پرداخت 1000٪ از آستانه 10000 دلار به ازای هر 1000 دنبال کننده خود، حقوق بگیرند. شارژ برای پست ها قبل از ضربه زدن به این امر ممکن است منجر به دریافت کمتر حقوق یا تسویه حساب قبل از شکوفایی کامل حساب شود.

اینفلوئنسرها با 50،000 تا 80،000 دنبال کننده در هر پست حدود 200.00 دلار دریافت می کنند، اما قیمت تبلیغات بر اساس تبلیغ کننده تغییر می کند. برخی از حساب ها برای ارسال کد تبلیغاتی در خبرمایه خود با مارک ها معامله می کنند و هر بار که شخصی جدید از کد خود استفاده می کند، درصدی از فروش را به دست می آورند. حساب های دیگر معاملات ارائه دهنده را انتخاب می کنند که صرفاً تعداد دنبال کنندگان آنها را افزایش می دهد.

این که این حساب های رده میانی حضور خود را در سمت خود حفظ کنند و با شور و نشاط تلاش می کنند تا حساب خود را به یک حرفه تمام وقت تبدیل کنند، دنباله های آنها چشمگیر است.

چگونه بازدید پستمان را بیشتر کنیم؟ روی مقاله کلیک کنید.

<1،000،000 دنبال کننده

جهش از 100،000 فالوور به یک میلیون دنبال کننده کاملاً تعهدی است، بدون هیچ راهنمای استاندارد یا قانونی برای دنبال کردن آنچه باید ارسال کنید و مقدار شارژ آن چیست.

حساب هایی از این دست (فکر می کنید 250،000 تا 500،000 دنبال کننده) بر روی جک پات اینستاگرام تأثیر گذاشته اند و درآمد احتمالی آن به طور متوسط 670.00 دلار برای هر پست است.

اما حتی نیازی نیست که تصویری از خوراک آنها باشد که پول نقد به همراه داشته باشد.

این حساب های بزرگ دارای ویژگی های مختلفی هستند که دسته های سطح پایین هنوز نمی توانند به آنها دسترسی داشته باشند، مانند یک حساب تأیید شده (علامت تیک آبی) و قابلیت “کش رفتن به بالا” استوری اینستاگرام، مارک ها و شرکت ها می توانند از این ویژگی ها برای تبلیغات موثرتر استفاده کنند.

هنگامی که یک حساب به بیش از یک میلیون دنبال کننده رسید، حد مجاز اتهام آنها محدود می شود.

“این تا حدودی یک قانون ناگفته است که متأثران می توانند انتظار داشته باشند با پرداخت 1000٪ از آستانه 10000 دلار به ازای هر 1000 دنبال کننده خود، حقوق بگیرند.”

زمان پول است

اما این چیزی فراتر از گرفتن عکس های زیبا و جالب و برچسب گذاری مارک ها است. اینفلوئنسرهای اینستاگرام نه تنها به پیروی متعهدانه احتیاج دارند، بلکه به این دنبال کنندگان نیز نیاز دارند تا با محتوای خود ارتباط برقرار کنند.

بسیاری از تأثیرگذارهای سطح میانی در گروه های پیام مستقیم به نام غلاف قرار می گیرند، که با 15 حساب دیگر نیز پر شده است که سعی دارند آن را بزرگ کنند.

طبق جامعه تأثیرگذار، افراد این گروه ها در همه زمان ها پست های جدید خود را به اشتراک می گذارند، با این انتظار که بقیه افراد باید با آن حساب ها درگیر شوند. نظرات باید حداقل پنج کلمه باشد و شامل شکلک باشد، زیرا به افزایش تعامل کمک می کند.

شرکت (یا انتخاب عدم شرکت) در گروههایی از این قبیل می تواند در میزان درآمد شخص از حساب خود تأثیرگذار باشد.

کنجکاو هستید اگر حساب کاربری شما برای شروع کار لازم است؟ خودتون اینجا بررسی کنید

TL ؛ دکتر

1) ترک شغل روزانه خود برای تأمین هزینه های دریافتی از طریق اینستاگرام با پرداخت هزینه های اینستاگرام کار ساده تری از انجام است، زیرا حساب ها قبل از اینکه حتی بتوانند سود مالی خود را ببینند باید هزاران دنبال کننده داشته باشند.

2) اینفلوئنسرهای اینستاگرام با زیر 10 هزار فالوور می توانند به طور متوسط ​​88.00 دلار برای هر پست درآمد کسب کنند. کسانی که کمتر از 100،000 دنبال کننده دارند به طور متوسط ​​هر پست 200.00 دلار است، اما این اعداد اغلب با توجه به حساب متفاوت هستند. در عوض، بیشتر حساب های این سطح دارای محصولات رایگان یا تخفیف برای ارسال است.

3) حساب های مختلف از 250،000 تا 500،000 دنبال کننده می توانند در حساب های خود برای مارک ها، چه در یک تصویر ثابت، چه مانند یک فیلم GIF یا یک داستان اینستاگرام، یک پست زیبا ارسال کنند. هنگامی که اینفلوئنسر به یک میلیون دنبال کننده رسید، مطمئناً می توان گفت که آنها درآمد مناسبی کسب می کنند و برای حفظ آن بسیار سخت کار می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *