چگونه می توان پیوند استوری اینستاگرام را اضافه کرد؟

چگونه می توان پیوند استوری اینستاگرام را اضافه کرد؟

پس از دستیابی به موفقیت در اینستاگرام، صلاح دیدید که از محبوبیتی که در این شبکه اجتماعی برای تبلیغ وب سایت خود کسب کرده اید، بهره مند شوید. به همین دلیل، شما می خواهید پیوندی را در Story Instagram خود اضافه کنید: نوعی از محتوا که با علاقه خاصی از طرف دنبال کنندگان دنبال می شود، اما هنوز ایده روشنی برای ادامه کار ندارید. درست حدس زدیم؟ خوب، پس بدانید که شما درست در مکان مناسب در زمان مناسب آمده اید!

خرید سین استوری

در پاراگراف های بعدی، ما به شما نشان خواهیم داد که برای استفاده از اشتراک لینک ها در Instagram Stories چه شرایطی باید رعایت شود، و ما به روش عملی نحوه استفاده از ویژگی مورد نظر را به شما نشان خواهیم داد ( در دسترس همه است). سرانجام، در صورت بروز هرگونه مشکلی، ما همچنین توضیح خواهیم داد که برای حل آنها چه کاری می توانید انجام دهید.

شرایط لازم برای افزودن پیوندها در Instagram Stories

به همان اندازه که مفید باشد ویژگی ای که به شما امکان می دهد پیوندهای پیوند را در Instagram Stories پیوست کنید هنوز برای همه در دسترس نیست. برای فعال سازی آن باید یکی از دو شرط مهم را داشته باشید.

اولین شرطی که برای استفاده از امکان درج پیوندها در Instagram Stories باید رعایت شود ، داشتن حساب کاربری است که حداقل توسط 10،000 دنبال کننده دنبال می شود.
شرط دیگر داشتن مشاغل یا حساب تایید شده است.

چگونه می توان پیوند استوری اینستاگرام را اضافه کرد؟

پس از رسیدن به هدف 10،000 نفر یا داشتن یک حساب کاربری / تأیید شده؛ سرانجام می توانید به روشی کاملاً ساده و شهودی پیوندهایی را به Instagram Stories اضافه کنید. شما فقط باید یک داستان جدید ایجاد کنید، دکمه عملکردی را که به شما امکان می دهد پیوندها را وارد کنید فشار دهید. پیوندی را که می خواهید به دنبال پیروان خود بیاورید پیست کنید (یا آن را “به صورت دستی” بنویسید) و در آخر، محتوا را در شبکه اجتماعی ارسال کنید: این همه!

برنامه Instagram را در دستگاه خود شروع کنید.
وارد حساب خود شوید (در صورت لزوم).
روی عکس نمایه (واقع در پایین سمت راست) ضربه بزنید.
دکمه آبی (+) واقع در مکاتبات عکس خود (بالا سمت چپ) را فشار دهید.
عکس بگیرید یا ویدیویی را که می خواهید به اشتراک بگذارید بسازید (یا از محتوای ذخیره شده در رول دستگاه خود استفاده کنید).
نماد زنجیر واقع در بالا (کنار نماد برچسب) را پیدا کنید و روی آن فشار دهید.
در صفحه گزینه های دیگر، روی مورد (+) لینک وب و، پیوندی را که می خواهید در Story قرار دهید با استفاده از قسمت متن، http://example.com برای این منظور وارد کنید (می توانید آن را “با دست خود بنویسید” یا به عبارت ساده تر، پس از کپی کردن، آن را جای گذاری کنید).
برای تأیید عملکرد صحیح پیوند، گزینه را برای دیدن پیش نمایش فشار دهید:اگر همه چیز درست نیست، روی مورد ارسال (واقع در بالا سمت راست) ضربه بزنید و با فشار دادن دکمه Your Story واقع در پایین سمت چپ، داستان را منتشر کنید.
کاربرانی که Story را مشاهده می کنند، به سادگی با پیمایش در مطالب، پیوند را مشاهده می کنند و آن را باز می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *