نحوه ایجاد اکانت اینستاگرام

اگر می خواهید به میلیون ها نفری که در فرهنگ اینستاگرام شرکت می کنند، بپیوندید ، می توانید یک حساب کاربری اینستاگرام خود را بصورت رایگان ایجاد کنید! شما می توانید این کار را در پلت فرم تلفن همراه دلخواه خود انجام دهید یا در صورت قدیمی بودن، حساب خود را روی رایانه تنظیم کنید.

3 راه برای ایجاد اکانت اینستاگرام

 

1- استفاده از موبایل

 • برای باز کردن فروشگاه برنامه، روی برنامه فروشگاه برنامه تلفن خود ضربه بزنید. برای ایجاد و دسترسی به یک حساب کاربری در سیستم عامل تلفن همراه خود باید برنامه اینستاگرام را بارگیری کنید.
  در دستگاه های iOS، این برنامه “App Store” نام دارد. تلفن ها و رایانه ها Android از “فروشگاه Google Play” استفاده می کنند.
 • برنامه “Instagram” را جستجو کنید. در هر دو سیستم عامل iOS و Android ، می توانید با ضربه زدن روی نماد ذره بین در برنامه فروشگاه برنامه و سپس تایپ کردن در جستجوی جستجو، این کار را انجام دهید.
 • برای بارگیری اینستاگرام، روی دکمه مربوطه ضربه بزنید. از آنجا که اینستاگرام یک برنامه رایگان است، دکمه ای را در کنار برنامه مشاهده خواهید کرد که می گوید “دریافت” (iOS) یا “نصب” (Android) را دارد.
  بسته به سرعت اتصال به اینترنت و داده شما، ممکن است اینستاگرام یک یا دو دقیقه طول بکشد.
 • روی برنامه اینستاگرام ضربه بزنید. با این کار اینستاگرام باز می شود.
 • بر روی دکمه “ثبت نام” ضربه بزنید. این امر باعث می شود تا اطلاعات حساب مورد نظر خود را وارد کنید.
 • آدرس ایمیل مورد نظر خود را در قسمت ارائه شده وارد کنید. وقتی کارتان تمام شد، روی “بعدی” ضربه بزنید.
  اطمینان حاصل کنید که این یک آدرس ایمیل فعلی است که به آن دسترسی دارید.
  همچنین می توانید وارد گواهی های فیسبوک خود شوید. اگر روی گزینه “ورود با فیس بوک” ضربه بزنید، در صورتی که از قبل وارد سیستم نشده اید، اینستاگرام از شما می خواهد وارد صفحه فیس بوک خود شوید.
 • نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید. برای تأیید صحت آن باید دو بار رمز ورود را وارد کنید.
  اطمینان حاصل کنید که قبل از کلیک بر روی “بعدی” نام کاربری خود را دوست دارید.
 • جزئیات حساب اختیاری را وارد کنید. اینها شامل یک تصویر نمایه، یک شرح حال برای حساب شما یا پیوندی به وب سایت شخصی شما است. می توانید با ضربه زدن به گزینه “ویرایش نمایه” در بالای صفحه، این اطلاعات را در هر زمان از نمایه اینستاگرام خود اضافه یا تغییر دهید.
 • روی “انجام شد” ضربه بزنید.این کار حساب شما را ایجاد می کند!

 

2- با استفاده از رایانه

 • مرورگر مورد نظر خود را باز کنید. در حالی که تجربه مرور اینستاگرام شما در مقایسه با موبایل در هنگام استفاده از رایانه محدود است، اما هنوز هم می توانید از سایت اینستاگرام به حساب خود تنظیم کرده و دسترسی داشته باشید.
 • به وب سایت اینستاگرام بروید. برای انجام این کار روی پیوند ارائه شده کلیک کنید.
 • اطلاعات ثبت نام خود را در سمت راست صفحه وارد کنید.این اطلاعات شامل موارد زیر است:

آدرس ایمیل فعلی.
نام کامل شما.
نام کاربری مورد نظر شما.
گذرواژه مورد نظر شما.

همچنین می توانید در بالای این جعبه ورود به اطلاعات “ورود به سیستم با فیس بوک” را کلیک کنید تا یک حساب کاربری با نام و رمز عبور فیس بوک خود ایجاد کنید. این کار به حساب های Facebook و Instagram شما پیوند می زند.

 • بر روی دکمه “ثبت نام” کلیک کنید. این در انتهای منوی ثبت نام است. با انجام این کار حساب شما ایجاد می شود.
 • روی نماد شخص در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. این کار شما را به صفحه حساب شما منتقل می کند.
 • بر روی گزینه “ویرایش پروفایل” کلیک کنید. این باید در سمت راست نام اینستاگرام شما در بالای صفحه باشد.
 • اطلاعاتی را که مایل به نمایش هستید اضافه کنید. این ممکن است شامل یک شرح حال برای حساب شما، پیوندی به وب سایت شخصی شما یا تصویر نمایه باشد. پس از اتمام کار، روی دکمه “ارسال” در انتهای صفحه کلیک کنید. شما با موفقیت یک اکانت اینستاگرام ایجاد کرده اید!

 

3- شخصی سازی نمایه اینستاگرام شما

 • بر روی دکمه “ویرایش نمایه” در صفحه حساب خود ضربه بزنید. برای تشخیص بهتر حساب اینستاگرام خود از دیگران، ایده آل است که بتوانید جزئیات حساب کاربری خود را شخصی سازی کنید.
  همچنین می توانید هنگام تنظیم حساب خود در تلفن همراه، این اطلاعات را اضافه کنید.
 • روی “افزودن عکس نمایه” ضربه بزنید. اگر از قبل عکس پروفایل خود را دارید، این گزینه تحت عنوان “تغییر عکس نمایه” خواهد بود. گزینه های مختلفی برای بارگذاری عکس نمایه خود دارید:

وارد کردن از فیس بوک: عکسی از رسانه فیس بوک خود انتخاب کنید. حساب فیس بوک و حساب اینستاگرام شما باید مرتبط باشند.

وارد کردن از توییتر: عکسی را از رسانه توییتر خود انتخاب کنید. حساب توییتر و حساب اینستاگرام شما باید مرتبط باشند.

عکس بگیرید: برای استفاده از نمایه خود عکسی بگیرید.

از میان کتابخانه انتخاب کنید: از لیست دوربین خود عکسی را انتخاب کنید.

 

 • عکس منبع را از منبع انتخاب شده خود بارگذاری کنید. این یک تصویر یا چهره مجزا را به حساب اینستاگرام شما وام می دهد، و آن را قابل تشخیص تر از یک حساب بدون عکس نمایه می کند.
  اگر اینستاگرام شما به یک مارک یا تجارت اختصاص داده شده است، مکان مناسبی برای بارگذاری یک آرم است.
 • برای افزودن یک نام ، روی “نام” ضربه بزنید. این نقطه معمولاً برای نام کامل شما محفوظ است، اما اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد تا یک نام واحد اضافه کنند (به عنوان مثال، نام یا نام خانوادگی).
  اگر از این حساب کاربری استفاده می کنید، فکر کنید نام کسب و کارتان را به جای خودتان در اینجا قرار دهید.
 • برای افزودن نام کاربری سفارشی، روی قسمت “نام کاربری” ضربه بزنید. اینگونه است که در اینستاگرام برای دیگران ظاهر خواهید شد. برای دسترسی به حداکثر کاربر، سعی کنید نام کاربری خود را به چیزی مربوط به محتوای غالب اینستاگرام خود تبدیل کنید.
  اگر نام کاربری مورد نظر شما در حال استفاده است، اینستاگرام از شما خواسته می شود که یک نام کاربری متفاوت را انتخاب کنید.
 • برای افزودن نشانی اینترنتی وب سایت، روی قسمت “وب سایت” ضربه بزنید. اگر یک وب سایت اختصاصی دارید (به عنوان مثال ، برای محتوای شخصی، برای عکاسی، یا برای تجارت خود) ، با قرار دادن لینک URL آن در این زمینه، وقتی سایر کاربران از صفحه شما بازدید می کنند، آن را در زیر اطلاعات پروفایل خود نمایش می دهند. این روش خوبی برای شماست تا بدون پرداخت هزینه تبلیغات، کار یا زندگی خود را در خارج از اینستاگرام ارتقا دهید.
 • برای افزودن بیوگرافی حساب روی قسمت “Bio” ضربه بزنید. این باید اطلاعات مربوط به محتوای اینستاگرام شما و / یا اهداف شما باشد. به عنوان مثال ، اگر اینستاگرام شما در اصل یک مجموعه عکاسی مبتنی بر طبیعت است ، آن را در جعبه بیو ذکر کنید.
  همچنین می توانید هشتگ های مربوطه را در این زمینه قرار دهید، که می تواند حساب کاربری شما را برای کاربرانی که در جستجوی مطالب مشابه هستند پیدا کنید.
 • اطلاعات خصوصی خود را مرور کنید. این در انتهای صفحه است. فقط می توانید این اطلاعات را مشاهده کنید، زیرا مربوط به ثبت حساب اینستاگرام شماست.از اینجا می توانید موارد زیر را تغییر دهید:

آدرس ایمیل ثبت شده شما.
شماره تلفن ثبت شده شما.
اولویت جنسیت شما.

 • “گوش” را در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. این تغییرات شما را ذخیره می کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *