نحوه گرفتن فالوور فیک در اینستاگرام

 خرید فالوور فیکفالوور فیک

اینجا به شما می آموزیم چگونه با خریدفالووور فیک،دنبال کنندگان اینستاگرام خود را سریعتر تقویت کنید.

اگرچه افزودن دنبال کنندگان فیک باعث افزایش لایک و کامنت  شما نمی شود ، اما تعداد زیادی دنبال کننده، به دیگران این احساس را می دهد که حساب شما ارزش دنبال کردن را دارد.

با این حال ، اگر پیج شما تأثیرگذار هست ، یا به دنبال تقویت اعتبار حساب خود هستید ، بهتر است پایه فالوورهای خود را به صورت ارگانیک پرورش دهید.

خرید فالوور فیک

1.دنبال کنندگان اینستاگرام خود را در موتور جستجو  مورد علاقه خود جستجو کنیدبرخی خدمات دارای اطلاعات صدها تا هزاران حساب جعلی در اینستاگرام هستند که برای این کار طراحی شده اند. این خدمات به شما امکان می دهد تعداد مشخصی از دنبال کنندگان را با قیمت تعیین شده خریداری کنید. اگر گرفتار  دنبال کننده های فیک شوید ، آنها می توانند حساب اینستاگرام شما را به حالت تعلیق درآورنداینستاگرام با هدف ایجاد یک تجربه معتبرتر برای کاربران ، از تلاش آگاهانه برای جلوگیری و منع کاربران از تولید دنبال کننده های جعلی استفاده می کنداینستاگرام از الگوریتم هایی برای تعیین نحوه رتبه بندی محتوای شما با دیدگاه دنبال کننده شما استفاده می کند. از آنجا که دنبال کنندگان جعلی اینستاگرام افراد واقعی نیستند ، آنها در مورد پست های شما نظر نمی دهند ، این می تواند دیده شدن شما را در اینستاگرام کاهش دهد.

 

2.گزینه های تحقیقاتی از خدمات مختلف وب سایت های 3 تا 4 سرویس مختلف را بررسی کنید و سپس از موتور جستجو استفاده کنید تا تجربیات سایر افراد را با هر گزینه بررسی کنید. می توانید از راهنمایی های مربوط به تحقیق در مورد وب سایت ها و خدمات ، در مورد نحوه یافتن اینکه آیا یک وب سایت قانونی است ، استفاده کنید .برخی از خدمات در ازای انجام اقدامات خاص ، دنبال کننده های رایگان را ارائه می دهند ، مانند اینکه اگر شما پیج های خاصی را دنبال  کنید ، تبلیغات را برای این سرویس بازپس گیری می کنید یا به این سرویس اجازه می دهید تا از طرف شما به اینستاگرام شما ارسال شود. بسته به خدمات ، ممکن است شما نیاز به انجام مداوم اقدامات روزانه داشته باشید تا فالووهای خود را گم نکنید.

 

3.بسته ی را که می خواهید خریداری کنید انتخاب کنید. پس از یافتن تعداد مناسب دنبال کنندگان برای قیمت مناسب ، می توانید روند پرداخت را شروع کنید. بیشتر خدمات بسته به تعداد دنبال کننده هایی که می خواهید خریداری کنند بسته هایی بین چندهزار تومان تا  چندصد هزار تومان  ارائه می دهند. برخی از سرویس ها بسته های گران تری را ارائه می دهند که شامل حسابهایی است که در واقع پست های شما را دوست دارند و یا نظر می دهند. این یک ارتقاء مهم است که باید با افزایش نرخ در نظر بگیرید.

 

4.نام کاربری اینستاگرام خود را (اما نه رمز عبور خود) تهیه کنید. این سرویس به نام حساب شما نیاز دارد ، بنابراین می داند کدام کاربر را دنبال می کند. هرگز نباید هنگام خرید دنبال کننده ، از پسورد اینستاگرام خود سؤال کنید. اگر یک سرویس از شما بخواهد از طریق برنامه آنها به اینستاگرام وارد شوید ، معمولاً به این دلیل است که آنها می خواهند تبلیغات را از طرف شما ارسال کنند یا این می تواند کلاهبرداری باشد.

 

5.اطلاعات پرداخت خود را با استفاده از دستورالعمل های روی صفحه وارد کنید. پس از اتمام خرید شما ، مقدار درخواست شده فالوور فیک به حساب اینستاگرام شما اضافه می شود. معمولاً بلافاصله چند دنبال کننده خواهید دید. این مقدار به طور پیوسته رشد می یابد تا اینکه به تعداد دنبال کننده هایی که خریداری کرده اید برسد.

دنبال کننده فیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *