نحوه ایجاد یک وبلاگ شخصی در اینستاگرام

نحوه ایجاد یک وبلاگ شخصی در اینستاگرام

مهم نیست که از چه پلتفرمی برای نوشتن، تعداد و علاقه مخاطب استفاده می کنید که بیشترین اهمیت را برای مارک ها و تبلیغ کنندگان دارد. اینستاگرام پلتفرم №1 بود که افراد تأثیرگذار در سال 2019 بیشترین درآمد را کسب کردند و پس از آن YouTube قرار گرفت. در اینستاگرام، اگر بیش از 10 هزار نفر پیرو داشته باشید، می توانید خود را تحت تأثیر قرار دهید، همان طور که شخصیت نمایش “امیلی در پاریس” از Netflix دعوت کرده است، می توانید یکی را نیز دریافت کنید اما نه به صورت جفت.

اینستاگرام براساس هشتگهایی که استفاده می کنید کار می کند. اگر می خواهید در اینستاگرام وبلاگ شخصی داشته باشید، شماره و هشتگهایی را که استفاده می کنید در یک شماره ثابت نگه دارید تا به مخاطبان مناسب برسید. یکی از دوستان من، او بیش از 20 هزار پیرو دارد که همین کارها را انجام می دهند. از او پرسیدم “چگونه مارک می گیرد؟” او پاسخ داد؛ “مارک ها به او نزدیک می شوند” به همان روشی که مارک ها برای تبلیغ کار خود به شما نزدیک می شوند.

اینستاگرام فرصت های زیادی را به سازندگان می دهد تا رشد خود را در سیستم عامل اندازه بگیرند. با استفاده از تجزیه و تحلیل داده شده در اینستاگرام، می توانید پست های خوب، بد و بدتر را پیدا کنید. این پست ها را آینه کنید و 10 برابر رشد می کنید. این استراتژی توسط همه سازندگان بصورت آنلاین استفاده شده است.

یکی از راه های خرید ویو  اینستاگرام مراجعه به سایت است که شما باید به دنبال بهترین سایت بروید. سایت های مختلفی در این زمینه فعالیت دارند ولی هیچکدام سایت (ir.View-instagram) نمی‌شود. این سایت یکی از معروف ترین و بهترین سایت های فروش ویو اینستاگرام است.

وبلاگ شخصی در اینستاگرام چیست؟

حساب های اینستاگرام دو نوع هستند: حساب کسب و کار و فقط یک حساب عادی. در یک حساب کسب و کار، خدمات بیشتری مانند دریافت آمار از پست های خود، چند بار ذخیره پست های خود و سایر زیر مجموعه هایی که می توانید انتخاب کنید، دریافت خواهید کرد – یکی از زیر مجموعه ها یک وبلاگ شخصی است.

نکته ای که باید در اینجا بخاطر بسپارید این است که داشتن یک وبلاگ شخصی در اینستاگرام چیزی را تغییر نمی دهد اما شما مجبورید مطالب بیشتری را در وبلاگ شخصی اینستاگرام خود منتشر کنید تا برند خود را بسازید.

چگونه می توانم حساب اینستاگرام خود را به یک وبلاگ شخصی تغییر دهم؟

روند ایجاد یک وبلاگ شخصی در اینستاگرام بسیار ساده است، مراحل زیر را دنبال کنید و یک وبلاگ شخصی در اینستاگرام خواهید داشت.

  1. یک حساب کاربری در اینستاگرام ایجاد کنید. اگر قبلاً یکی را داشته اید، از آن صرف نظر کنید.
  2. روی سه نقطه عمودی در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.
  3. نمایه کسب و کار را انتخاب کنید.
  4. روند بعدی این است که صفحه فیس بوک خود را با حساب اینستاگرام خود پیوند دهید.
  5. باید مطمئن شوید که گزینه نمایه عمومی را روشن کرده اید.
  6. بوم، شما هم اکنون یک وبلاگ شخصی در اینستاگرام دارید.

اینستاگرام یک پلت فرم مورد علاقه برند است و بسیاری از بازاریابان محتوا از آن برای نمایش محصولات یا خدمات خود استفاده می کنند.

استراتژی های موثر برای دسترسی بیشتر افراد به اینستاگرام از طریق وبلاگ شخصی شما:

در اینجا برخی از استراتژی هایی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا از طریق وبلاگ شخصی خود در اینستاگرام به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید.

فرکانس ارسال خود را افزایش دهید: یک معدن طلا. برخی مطالعات وجود دارد که نشان می دهد هرچه بیشتر در اینستاگرام مطلب ارسال کنید، فالوئرهای شما دوبرابر می شود. رشد نام تجاری خود در اینستاگرام مترادف با درگیر شدن بیشتر است.

افزودن هشتگ: حداقل 10 تا 15 هشتگ مربوط به صنعتی که در آن کار می کنید اضافه کنید. به عنوان یک وبلاگ شخصی، باید یک تصویر اضافه کنید، یک توصیف عالی، 300 تا 400 کلمه ای و بیش از 10 تا هشتگ هشتگ بنویسید. این می تواند واقعاً باعث تقویت پست شما در اینستاگرام شود.

یک عکس جذاب: یا تصویری که توسط شما گرفته شده است و یا تصویری غیر از حق چاپ از شرکت هایی مانند Unsplash می تواند به شما در دریافت مطالب کمک کند.

افرادی هستند که با استفاده از تصاویر Unsplash و درآمدزایی هزاران دلاری از این برند، یک وبلاگ کاملاً مستقل در اینستاگرام دارند. اما، این به زمان و منابع نیاز دارد. شما واقعاً باید محتوای زیادی قرار دهید تا مورد توجه قرار بگیرید و اکثریت قابل توجهی از دنبال کنندگان داشته باشید که می تواند به شما در یافتن مارک ها کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *