چگونه می توان از طریق YouTube درآمد کسب کرد و حقوق دریافت کرد؟

چگونه می توان از طریق YouTube درآمد کسب کرد و حقوق دریافت کرد

YouTube با بیش از یک میلیارد کاربر، یک میلیارد ساعت تماشای روزانه و بیش از 400 ساعت بارگذاری ویدئو در هر دقیقه، یک روش عالی برای درآمد روزمره مردم از طریق فیلم های خود است. برای تحقق آن نیازی به تجهیزات و تجربه در سطح حرفه ای ندارید (بسیاری از محبوب ترین فیلم ها در واقع روی تلفن های همراه با کیفیت صوتی ضعیف ضبط می شوند). شما فقط باید بدانید که چگونه YouTube را وادار کنید تا به شما پول بدهد – و پاداش های آن می تواند چشمگیر باشد.

در این مقاله، نگاهی خواهیم انداخت به ساده ترین راه هایی که می توانید با فیلم های YouTube درآمد کسب کنید و نحوه شروع بازاریابی YouTube.

دریافت از طریق درآمد آگهی

هر بار که ویدیویی را در YouTube بارگذاری می کنید، امکان درآمدزایی دارید. به یاد داشته باشید که Google صاحب YouTube است و Google سلطان تبلیغات آنلاین است.

YouTube هر بار که کسی روی یکی از تبلیغاتی که قبل از شروع فیلم شما نمایش داده می شود کلیک کند یا یکی از تبلیغات از نوع بنر را که هنگام پخش روی ویدیوها ظاهر می شود، کلیک کند. از این نوع تبلیغات به عنوان CPC یا هزینه هر کلیک استفاده می شود، به این معنی که تبلیغ کننده شارژ می شود و YouTube و شما با کلیک بازدید کننده بر روی تبلیغ، YouTube دریافت می کنید. روش دیگر برای دریافت حقوق این است که کسی به سادگی تبلیغات فیلم های شما را تماشا کند. به این موارد CPM یا هزینه در هر میل گفته می شود، به این معنی که برای هر 1000 بازدید از تبلیغات مبلغ مشخصی به شما پرداخت می شود.

اما برای وقوع هر یک از این موارد، شما باید خود را در قسمت انتهایی پلت فرم YouTube و Google Adsense تنظیم کنید. البته ابتدا باید یک حساب YouTube منظم داشته باشید. سپس ویژگی درآمدزایی را فعال کرده و حساب YouTube خود را به یک حساب Google AdSense متصل می کنید. Google Adsense حسابی است که شما برای نمایش و کلیک بر روی آنها می توانید آگهی ها را نمایش داده و حقوق دریافت کنید.

اکنون آماده اید که با فیلم های YouTube درآمد کسب کنید. به این ترتیب می توانید از طریق YouTube پول دریافت کنید.

شما بیشتر از “تبلیغات تبلیغاتی” که در حین ویدئو ظاهر می شوند، از “تبلیغات تبلیغاتی” که آنهایی که قبل از یک ویدیو نمایش داده می شوند، حقوق بیشتری دریافت می کنید. همچنین براساس تعداد بازدیدها مقدار بسیار کمتری دریافت می کنید. اگر کسی حداقل پنج یا 30 ثانیه یک تبلیغ را تماشا کند، حقوق بیشتری دریافت خواهید کرد.

شما بالقوه می توانید ماهانه چندین هزار دلار درآمد کسب کنید، که می تواند جایگزین درآمد شغلی تمام وقت شود. برای این اتفاق، شما باید یک میلیون بازدید از ویدیوها با تبلیغات گسترده داشته باشید. مطمئناً، به عنوان یوتیوب برای اولین بار، برای رسیدن به این تعداد بازدید به چندین ویدیو احتیاج دارید.

اما حتی اگر یک کار نیمه وقت باشد نیز قابل انجام است. اگر نمی خواهید این کار را به صورت تمام وقت در YouTube انجام دهید، می توانید از آن به عنوان راهی برای گرفتن پول اضافی در آخر هفته استفاده کنید.

دریافت از طریق تبلیغات منفعل ترین راه کسب درآمد با فیلم های YouTube شما است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که حساب Google Adsense را تنظیم کنید و سایر موارد کاملاً خودکار است.

کسب درآمد از طریق قرار دادن محصول

روش دیگر برای کسب درآمد در YouTube قرار دادن محصول است. به عنوان مثال اگر کانالی در مورد نحوه حالت دادن به مو دارید، ممکن است شرکتی که دستگاه های فر یا برس مخصوص مو درست می کند علاقه داشته باشد شما از محصولات آنها استفاده کنید و آنها را به بینندگان خود توصیه کنید.

بسته به نحوه تنظیم توافق نامه با شرکت، ممکن است در ازای فروش یا کارمزد، مانند 15 درصد از کل محصولات فروخته شده از طریق کانال خود، حقوق دریافت کنید. یا می توانید مبلغ تعیین شده ای را به صرف نشان دادن محصول در ویدیوی خود یا نمایش آن دریافت کنید. انواع مختلفی از توافق نامه ها وجود دارد که می توانید با حامیان مالی در مورد کسب درآمد از طریق قرار دادن محصولات در ویدیوهای YouTube خود ببندید.

فقط به شما توصیه شود که طبق قوانین کمیسیون تجارت فدرال، اگر کالایی را تأیید می کنید، باید در مورد آن شفاف باشید. YouTube از شما می خواهد که روی کادر “تبلیغات پولی” در تنظیمات داشبورد مدیر ویدیوی خود کلیک کنید.

از کجا ویو استوری خوب بخریم؟

کانالهای اشتراک YouTube Red

بستر اشتراک YouTube بدون تبلیغات YouTube Red YouTube روش دیگری برای درآمدزایی است. اگر کانال شما بیش از 1000 مشترک فعال دارد، YouTube Red یک ویژگی را ارائه می دهد که در آن می توانید بینندگان را برای دیدن محتوای خود شارژ کنید و حتی هزینه دسترسی ویژه را در هنگام گپ های مستقیم پخش کنید.

این ویژگی های برتر فقط برای YouTube 18 سال به بالا در دسترس است.

چه چیزی باید در کانال شما باشد.

کانال های برتر YouTube در حال حاضر ده ها اگر نه صدها فیلم آنلاین دارند. هرچه فیلم بیشتر باشد، بازدید بیشتر، کلیک بیشتر، پول بیشتر است. اگر امیدوارید جایی در همان سطح موفقیت یکسان داشته باشید، باید آن مدل را دنبال کنید.

برترین یوتیوب های جهان انواع مختلف بازارهای مختلف را پوشش می دهد، بنابراین یک فرصت عالی وجود دارد که یکی از علایق شما بتواند راهی برای دریافت حقوق توسط YouTube باشد.

یک طاقچه سودآور انتخاب کنید.

جایگاه های سودآور جایی است که پول جدی در YouTube بدست می آید. برخی از نمونه هایی که به خوبی کار می کنند شامل بازی های ویدئویی، “جعبه گشودن”، نحوه آموزش و آموزشها، vlogs (وبلاگ های ویدیویی)، بررسی محصولات، کاهش وزن، چالش ها، “خرید” فیلم های خرید و کمدی است. شما برای انتخاب بازارهای طاقچه سودآور کم ندارید.

در حالت ایده آل، شما می خواهید طرحی را انتخاب کنید که نه تنها سودآور باشد بلکه جایی باشد که یا متخصص باشید یا علاقه خاصی به آن داشته باشید. اصالت به طور کلی در YouTube جایزه می گیرد. بینندگانی که فکر می کنند یک یوتیوب ساختگی یا غیر صادقانه است، احتمالاً خیلی طولانی نمی مانند و کمتر روی هر تبلیغ کلیک می کنند.

شروع به ساخت فیلم کنید.

ویدئوهای شما نیازی به تولیدات نرم و ارزان برای YouTube ندارند. آنها باید به نظر مناسب برسند. روی نور خوب و صدای خوب تمرکز کنید. برای افزودن عناوین، آهنگهای موسیقی و موارد دیگر، از نرم افزار اصلی ویرایش ویدئو مانند iMovie در محصولات اپل (از جمله آیفون، iPad و لپ تاپ یا رایانه رومیزی) استفاده کنید. چندین گزینه رایگان و پولی برای انتخاب رایانه های شخصی در نظر گرفته شده است. عمدتا در حال ویرایش هستید تا ویدیو پویاتر و جالبتر برای تماشا شود.

مخاطبان خود را بسازید.

برای انجام این کار چند راه وجود دارد. یکی از عناصر اصلی ارائه محتوای سرگرم کننده و مفید است. به مردم دلیلی برای تماشای فیلم های خود بدهید … تا آخر راه.

معنی این مورد برای هر طاقچه متفاوت است. به عنوان مثال، در طاقچه بازی ویدئویی ، شما باید از خود در حال بازی کردن بازی های معروف تصویر صفحه ای نشان دهید و آن را به روشی خنده دار یا به روشی روایت کنید که به افراد کمک می کند خودشان بر بازی تسلط داشته باشند.

برای نحوه تهیه ویدئوها، در هر مرحله و در صورت لزوم از نمای نزدیک، کاری را که انجام می دهید نشان دهید. مطالعه کنید دیگران چه کاری انجام می دهند تا مدلی برای ویدیوهای شما تهیه کنند.

در حساب YouTube خود، کلمات کلیدی مربوط به کانال خود را وارد کنید و مطمئن شوید که همه فیلم های شما با کلمات کلیدی مرتبط برچسب گذاری شده اند. همچنین باید شرح مفصلی از هر ویدئو داشته باشید. همه اینها به افرادی که در جستجوی نوع محتوای شما هستند کمک می کند شما را پیدا کنند.

یک مزیت عمده این است که ویدیوهای YouTube در نتایج جستجوی Google بسیار زیاد به نظر می رسد. بنابراین می توانید از آن منبع بازدید زیادی به فیلم های خود وارد کنید.

مطمئناً، اگر ویدیوی خود را در فیس بوک، وبلاگ خود، انجمن ها، توییتر یا هر کجا که آنلاین می گذرانید، تبلیغ کنید، به شما کمک می کند. اگر مخاطبی است که از ویدیوی شما استقبال می کند، به او اطلاع دهید.

پس از شروع بازدید، به “دفتر کار” خود در کانال YouTube خود برای بررسی تجزیه و تحلیل مراجعه کنید. در آنجا می توانید تعداد بازدیدها را برای فیلم ها، درآمد و اطلاعات جمعیتی مخاطبان مشاهده کنید. این به شما کمک می کند در آینده ویدیوهایی بسازید که سود بیشتری کسب کنند زیرا هدف آنها مخاطب شماست.

چگونه بازدید پستمان را بیشتر کنیم؟

فیلمهای جدید YouTube را بر اساس یک سازگار اضافه کنید.

فیلم های جدید را به طور منظم قرار دهید. همیشه محتوای مفید و سرگرم کننده ارائه دهید، اطمینان حاصل کنید که از همان قالب پیروی کرده اید و به طاقچه خود ادامه می دهید. اگر به عنوان پسر یا گلی شناخته می شوید که به مردم نشان می دهد چگونه کتابهای scrapbooking را انجام دهند، ویدیویی درباره بازسازی موتورهای اتومبیلرانی مسابقه قرار ندهید.

به یاد داشته باشید همچنین از افرادی که کانال شما را تماشا می کنند بخواهید مشترک شوند. به این ترتیب وقتی ویدیوی جدیدی قرار می دهید، به آنها اطلاع داده می شود، این کار مانند این است که بازدیدها به طور خودکار مشاهده می شوند.

بعد، در انجمن YouTube شرکت کنید. وقتی افراد درباره ویدیوهای شما نظر می دهند یا سوال می کنند، پاسخ دهید. گفتگو را ادامه دهید. در اینجا ثابت قدم باشید و می توانید هزاران بازدید در هر یک از ویدیوهای خود کسب کنید – و همانطور که بیان کردیم، همیشه باید ویدیوهای بیشتری اضافه کنید.

گرفتن نماهای بزرگ

کسب میلیون ها بازدید دشوار اما ممکن است. شما باید ویروسی شوید. این یک چیز نادر است، اما اگر بتوانید محتوای بسیار سرگرم کننده ای ارائه دهید که معمولاً یک پیام را نیز ارائه می دهد، عملی است. شما باید بی نظیر باشید. با فشار دادن آن به سایر رسانه های اجتماعی، آن را نیز عملی کنید. کمی شانس هم خواهید داشت.

اولین ویدیوی خود را بسازید و آن را در YouTube پخش کنید. این تجربه بارگذاری اولین ویدیوی شما، اولین قدم شما برای موفقیت در آینده و بهترین راه برای یادگیری نحوه دریافت پول توسط YouTube بسیار ارزشمند خواهد بود.

تبلیغات فراتر از YouTube

اگر قصد دارید YouTube خود را به صورت برنامه تمام وقت خود بسازید، مانند هر کار دیگری وقت و انرژی خود را برای آن سرمایه گذاری کنید. اگر دنبال کنندگان متعهدی باشید، ممکن است بتوانید کالاهایی را با آرم یا نام تجاری خود در آن بفروشید.

و حفظ ارتباط با طرفداران بسیار مهم است. انجام چت های زنده یا ملاقات های حضوری برای فوق العاده طرفداران را در نظر بگیرید که به جذب طرفداران بیشتر به کانال YouTube شما کمک می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *