چگونه در سال 2021 از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنیم.

چگونه در سال 2021 از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنیم

اینستاگرام نیرویی است که باید حساب شود.

از ژوئن 2018، اینستاگرام به مرز 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه رسیده است. در حالی که کار خود را به عنوان یک برنامه اشتراک عکس آغاز کرد، به یک پلت فرم تجاری تبدیل می شود. میلیون ها کارآفرین از قدرت فروش آن بهره می برند، از ارائه دهندگان خدمات گرفته تا سازمان های غیرانتفاعی گرفته تا صاحبان مشاغل تجارت الکترونیکی.

ممکن است از خود بپرسید: مردم چگونه در اینستاگرام درآمد کسب می کنند؟ آیا خودم می توانم آن را بیرون بیاورم؟ فروش در اینستاگرام چه تفاوتی با انواع دیگر تجارت الکترونیکی دارد؟

در این مقاله، ما چند تاکتیک را که می توانید امروز استفاده کنید بررسی خواهیم کرد ، بنابراین می توانید به جمع کارآفرینان موفق که در سال 2021 از اینستاگرام درآمد کسب می کنند، بپیوندید.

آیا می توانید از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنید؟

کاملا. تا زمانی که چند تصویر زیبا و خلاقانه برای استفاده دارید، می توانید توجه میلیون ها کاربر اینستاگرام را جلب کنید.

حالا ممکن است فکر کنید: درست است ، من متوجه شدم که این امکان وجود دارد ، اما چگونه هک را شروع کنم؟

برای شروع، در اینجا چند روش برای کسب درآمد در اینستاگرام آورده شده است:

  • تمرکز خود را روی پست های اسپانسر شده برای مارک هایی بگذارید که می توانند به مخاطبان شما دسترسی پیدا کنند و شما را به یک وسیله مناسب برای انجام این کار تبدیل کنند.
  • با فروش محصولات متعلق به مارک های دیگر، یک شرکت وابسته شوید و درآمد کسب کنید.
  • محصولات شخصی خود را که می تواند محصولات فیزیکی یا دیجیتالی باشد یا حتی یک سرویس بفروشید. در واقع، شما می توانید مانند هر محیط تجارت الکترونیکی به همان شیوه فروش کنید.
  • عکاسی خود را بفروشید.

علاقه مندان به این سیستم عامل همیشه به دنبال راه های جدید برای کسب درآمد از اینستاگرام هستند.

نگران نباشید، ما اسرار کل این روند را به همراه چند داستان موفقیت از اینستاگرام با جزئیات کشف خواهیم کرد.

چگونه می توان از طریق اینستاگرام درآمد کسب کرد؟

اینستاگرام برای فروش محصولاتی که به خوبی عکس می گیرند ایده آل است.

اگر برخی از مهارت های عکاسی را داشته باشید، یک مزیت بزرگ برای سیستم عامل خواهید داشت. اگر خودتان فتوژنیک هستید و می خواهید زندگی عجیبی در عکاسی از محصول خود ایجاد کنید، امتیازات خوبی کسب می کند.

در اینجا 5 مدل کسب و کار برای کسب درآمد در اینستاگرام آورده شده است:

1. یک تأثیرگذار شوید و از پست های حمایت مالی درآمد کسب کنید.

اگر می توانید به وضعیت تأثیرگذار دلخواه برسید، می توانید از نمایه اینستاگرام خود برای تبلیغ انواع محصولات از انواع مارک ها استفاده کنید ..

اگر آشنایی ندارید، تأثیرگذار کسی است که با به اشتراک گذاردن مرتب در حساب های اجتماعی خود شهرت و پیروی وفاداری ایجاد کرده است. آنها از دنبال کنندگان خوبی برخوردار هستند و می توانند مخاطبان خود را متقاعد کنند که به روند خود بپردازند و محصولات خاصی را خریداری کنند.

آنها این قدرت را دارند زیرا وقت زیادی را صرف ایجاد اعتماد و ارتباط با مخاطبان خود کرده اند.

مارک ها تمایل دارند با اینفلوئنسرها شریک شوند و پست های اسپانسری را ارائه دهند که به گسترش تبلیغات در مورد محصولات آنها کمک می کند. برای رسیدن به این مرحله، شما باید یک اندازه بزرگ و دسترسی به حساب اینستاگرام خود داشته باشید، و همچنین پست های منظمی را ایجاد می کنید که از طریق دنبال کنندگان شما تعامل زیادی ایجاد می کند.

تأثیرگذاران برتر برای هر پست تبلیغاتی هزاران دلار درآمد کسب می کنند. به خاطر داشته باشید که رسیدن به این مرحله به زمان طولانی و زحمت و استعداد زیادی نیاز دارد. مطمئناً قابل دستیابی است، اما اطمینان حاصل کنید که اگر این مسیر را انتخاب کنید انتظارات خود را مدیریت کنید.

2. یک شرکت وابسته شوید و با فروش محصولات دیگران درآمد کسب کنید.

می توانید محصولات دیگران را بفروشید و برش دهید. افراد زیادی هستند که از طریق برنامه های وابسته از اینستاگرام درآمد کسب می کنند.

تفاوت بین اینفلوئنسر و شرکت وابسته در این است که یک شرکت وابسته در تلاش است تا در ازای کارمزد، برای مارک شریک فروش انجام دهد. از طرف دیگر، تأثیرگذار عمدتاً هدف ایجاد آگاهی است.

شرکت های وابسته از طریق پیوند قابل پیگیری یا کد تبلیغاتی درآمد کسب می کنند تا مطمئن شوید دقیقاً می دانید کدام فروش مستقیماً از طریق پست های شما انجام شده است.

3. فروش عکس پوستر و سایر محصولات مجازی.

اینستاگرام همه چیز درباره تصاویر است. به همین دلیل محصولات و عکسهای زیبا فروش بیشتری دارند.

شما می توانید عکس های پوستر، نقاشی، نقاشی، انیمیشن، فیلم و سایر محصولات مجازی مبتنی بر تصویر یا فیلم بفروشید. در هر پست، خوانندگان را برای دیدن پیوند در بیوگرافی خود معرفی کنید. این روش محبوب دیگری است که مردم از اینستاگرام درآمد کسب می کنند.

4. محصولات فیزیکی خود را بفروشید.

شما می توانید هر کالای فیزیکی که خودتان درست می کنید را بفروشید یا از تامین کنندگان خریداری کنید. این خرده فروشی تجارت الکترونیکی متداول معمولاً به ذخیره موجودی نیاز دارد، به این معنی که برای خرید محصولات خود باید مقداری سرمایه اولیه هزینه کنید.

شما همچنین به مکانی نیاز دارید که بتوانید محصولات را در آن نگه دارید، مانند اتاق اضافی در خانه یا فضای ذخیره سازی اجاره ای. این امر به ویژه درصورتی که قصد داشته باشید با خرید عمده محصولات، صرفه جویی کنید، صادق است. قبل از اینکه مشتری سفارش داده و به مشتری تحویل دهد، به مکانی برای نگهداری همه چیز احتیاج دارید.

5. فروش محصولات رها شده.

Dropshipping یک مدل تجاری است که می توانید برای راه اندازی فروشگاه خود بدون داشتن هرگونه موجودی استفاده کنید.

پس از فروش، تأمین کننده محصولات شما را از انبار خود، مستقیم به آستان مشتری شما حمل می کند. شما هرگز نگران نگهداری، بسته بندی یا حمل و نقل محصولات خود نخواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *