چگونه سریع بفهمیم چه کسی مارا در اینستاگرام آنفالو کرده است؟

 

آنفالو

وقتی کسی شما را در اینستاگرام یا هر بستر رسانه اجتماعی، آنفالو میکند ، می تواند تأثیر عجیبی بر روحیه شما بگذارد. این مانند زندگی یا شغل ما است . اکنون اینستاگرام این امکان را برای افراد فراهم می کند که دیگران را آنفالو کنند.

اگر متوجه شده اید که تعداد دنبال کننده های شما در حال پایین آمدن است ، احتمالاً می خواهید بدانید چه کسی شما را در اینستاگرام آنفالو کرده است؟

به طور پیش فرض ، اینستاگرام امکان بررسی “ناآرامی ها” را ارائه نمی دهد ، اما دو راه وجود دارد که می توانیم دریابیم ، یکی روش دستی و دیگری از برنامه ها استفاده میشود. در مقاله امروز ما قصد داریم هر دو روش را پوشش دهیم و به شما نشان دهیم چگونه می توانید ناخوشایندهای خود را در اینستاگرام مشاهده کنید.

 

تأیید دستی

 

اگر به دنبال تأیید یک کاربر واحد یا تعداد کمی از کاربرهای حساب هستید ، می توانید چند روش دستی برای بررسی اینکه آیا کسی شما را آنفالو کرده است یا خیر ، وجود دارد.

 

1 – لیست پیروان خود را بررسی کنید، بسته به تعداد دنبال کننده های شما ، می توانید به سادگی به لیست پیروان خود مراجعه کنید تا ببینید کاربر مورد نظر ظاهر می شود یا نه …

از نمایه اینستاگرام خود دیدن کنید.

روی تعداد دنبال کنندگان خود کلیک کنید.

از لیست بروید تا ببینید که آیا نام کاربری در آن وجود دارد یا خیر.

 

البته ، برای لیست های بزرگتر ، این گزینه واقعاً گزینه مناسبی نیست ،زیرا ساعت ها می توانید پیمایش کنید و ممکن است کاربر را از دست نداده باشید.

بنابراین به دنبال روش های دیگری برای شکار آن ناخوشایندهای اینستاگرام باشید.

 

دنیال کردن  یا آنفالو کردن

 

 

2 – از حساب کاربران بازدید کنید. راه دیگر برای فهمیدن اینکه آیا کاربر خاصی هنوز دنبال شماست این است که به صفحه پروفایل خود بروید و ببینید چه چیزی اینستاگرام را مستقیماً در زیر نام کاربری و آمار خود نمایش می دهد.

 

اگر یک علامت تیک را در زیر نام کاربر مشاهده می کنید ، این نشان می دهد که شما به طور متقابل یکدیگر را دنبال می کنید و پاسخ خود را یافتید. نیازی به بررسی بیشتر نیست!

 

دکمه “Follow Back

فالو بک

این روش به دانستن اینکه آیا کاربر قبلاً شما را دنبال کرده است متکی است. اگر این را به طور خاص می دانید ، می توانید به سادگی از پروفایل آنها دیدن کنید و اگر هنوز هم شما را دنبال می کنند ، دکمه “Follow Back” را مشاهده خواهید کرد.اگر دکمه”دنبال”Follow”را می بینید ، دیگر این حساب به دنبال شما نیست. سه روش دستی فوق روشهای مطمئن برای ردیابی حساب های شخصی اینستاگرام است و بسته به آنچه در پروفایل آنها یا در لیست پیروان خود مشاهده می کنید ، می توانید تعیین کنید که آیا این حساب ها لغو نشده ، مسدود شده و یا حتی حذف شده اند یا خیر.

 

برنامه ها و ردیاب ها

 

اگر به دنبال یک راه حل خودکار تر هستید ، شاید شما یک حساب کاربری یا وب سایت در اینستاگرام داشته باشید ، برخی از برنامه ها وجود دارد که می توانیم مستقیماً به اکانت اینستاگرام خود پیوند بزنیم که پیگیری عدم حضور در طول زمان را دنبال می کند. البته برخی بهتر از سایرین هستند و اینستاگرام با دستیابی که این برنامه های شخص ثالث به دلیل امنیت داده ها و قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران دارند می توانند سختگیرانه تر شوند.برنامه های ذکر شده در زیر مواردی هستند که ما آنها را امتحان کرده و آزمایش کرده ایم و بهترین ردیابی و رابط کاربری را ارائه می دهد.

 

  1. Followers Tracker Pro

 

Followers Tracker Pro یک برنامه رایگان است که به شما امکان می دهد دنبال کننده های گمشده و به دست آمده خود را ردیابی کنید ، آمار اینستاگرام و موارد دیگر را مشاهده کنید. اگر به سرعت می خواهید ناخوشایندهای خود را از حالت انتخاب خارج کنید ، این برنامه انجام آن را بسیار سریع و آسان انجام می دهد و به شما امکان می دهد همیشه در بالای نمایه خود باشید. همچنین صفحه نمایش برای نشان دادن دنبال کننده های برتر شما (و بدترین شما!) وجود دارد. این برنامه حداکثر 3 حساب از نسخه رایگان پشتیبانی می کند ، که باید برای اکثر افراد فراوان باشد.

 

  1. Followers Track for Instagram!

 

Followers Track یک داشبورد تجزیه و تحلیل قدرتمند و سریع را برای حساب اینستاگرام شما ارائه می دهد که به شما می گوید چه  کسی دنبال کرده و یا دنبال نکرده است .

 

  1. Follow Cop

 

Follow Cop یک برنامه اندرویدی است که شهرت بسیار خوبی دارد. البته ، این دقیقاً آنچه را که ما نیاز داریم فراهم می کند تا بتوانیم همه ناخوشایندهای اخیر را بیابیم ، اما همچنین به ما امکان می دهد تا 20 حساب با یک کلیک داشته باشیم.با این کار مراقب باشید ، زیرا نمی خواهید به دنبال این باشید که پرچم دار  یک رباتشوید و حداکثر 3 اکانت اینستاگرام اضافه کنید که در صورت داشتن یک حساب شخصی و یکی برای وب سایت خود عالی است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *