نحوه فروش صنایع دستی در اینستاگرام

نحوه فروش صنایع دستی در اینستاگرام

خواه به دنبال گزینه ای برای فیس بوک یا Etsy باشید، یا اگر می خواهید مشتری خود را گسترش دهید، اینستاگرام برای شما مناسب است. اگر با اینستاگرام آشنایی ندارید، این یک سایت رسانه های اجتماعی تصویری و ویدیویی است – که عمدتا از طریق تلفن استفاده می شود. اینستاگرام بیش از 200 میلیون کاربر ثبت شده را افزایش می دهد و مکانی عالی برای ارائه کالاهای فروشی است. این برنامه رایگان است و از همه بهتر، جامعه دست ساز در اینستاگرام منفجر می شود.

1) Instagram را از App Store یا Google Play بارگیری کنید.

2) برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید.

3) پس از ثبت نام، اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که مشخصات خود را به روز کنید. از صفحه اصلی، “ویرایش نمایه خود” را انتخاب کنید. شما می خواهید نام کسب و کار خود، آدرس وب سایت یا آدرس اینترنتی فروشگاه و توضیح مختصری درباره شرکت خود اضافه کنید. این تنها مکانی در اینستاگرام است که می توانید جزئیات کسب و کار خود را لیست کنید، بنابراین حتماً آن را پر کنید.

بهترین روش ها برای اینستاگرام

اینستاگرام را مرعوب نکنید. هنگامی که این مشکل را از دست دادید، استفاده از آن بسیار آسان است.

  • اینستاگرام بسیار دیدنی است و عکس های زیبا بهترین عملکرد را دارند.
  • از متن همراه تصویر شما به عنوان زیرنویس یاد می شود.
  • همه تصاویر باید مربع باشند. بروزرسانی: لازم نیست همه تصاویر مربع باشند.
  • فیلترها همپوشانی هایی هستند که می توانند هنگام آپلود عکس های شما در اینستاگرام روی آنها اعمال شوند. سعی کنید با استفاده از فیلترها ظاهر و احساس عکس خود را به شدت تغییر ندهید. شخصاً بیشتر اوقات از استفاده از فیلترها چشم پوشی می کنم.
  • هشتگ ها باید باشد. هشتگ فقط یک کلمه کلیدی با علامت “#” قبل از آن است، و روشی برای دسته بندی تصاویر در کل اینستاگرام است. وقتی هشتگی را در عنوان خود قرار می دهید، افراد دیگر می توانند روی آن ضربه بزنند و تمام تصاویر دیگری را که هشتگ مشابه دارند، مشاهده کنند.
  • برای راه اندازی مشاغل باید نمایه شما عمومی باشد. به زبان ساده، اگر کسب و کار شما به صورت خصوصی تنظیم شود، افراد نمی توانند آن را دنبال کنند.

روش اضافی برای راه اندازی فروشگاه در اینستاگرام

همچنین تعدادی وب سایت و برنامه وجود دارد که برای کمک به شما در فروش، پیگیری سفارشات و برخی دیگر برای شما پرداخت پرداخت می کنند، با اینستاگرام ادغام می شوند. آسان ترین مورد برای استفاده بر اساس آزمایش سریع من از تعداد معدودی از آنها، Instaorders است. تنظیم و دویدن فقط چند دقیقه طول می کشد. من یک آموزش کامل اضافه نخواهم کرد، زیرا چیز زیادی در این زمینه وجود ندارد. ابتدا به instaorders.com مراجعه کنید. بعد، با اطلاعات ورود به سیستم اینستاگرام خود وارد سیستم شوید و نمایه خود را پر کنید، سپس اقلام خود را قیمت گذاری کنید. خودشه! لینک فروشگاه جدید خود را به اینستاگرام منتشر کنید و شروع به جمع آوری سفارشات کنید!

خرید بازدید اینستاگرام 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *