اینستاگرام فالوورهای جعلی را از بین می برد.

اینستاگرام فالوورهای جعلی را از بین می برد.

اینستاگرام در حال مقابله با برنامه های خودکاری است که مردم برای نوشتن نظرات هرزنامه استفاده می کنند یا دنبال کردن دیگران را دنبال می کنند و امیدوارند مخاطبان خود را افزایش دهند. امروز اینستاگرام از حساب افرادی که از این برنامه ها به شرح زیر غیراصولی استفاده می کنند، لایک ها و نظراتی را نقض می کند که خط مشی های آن را نقض می کند؛ ارسال هشدار برای تغییر رمز ورود خود برای قطع ارتباط با این برنامه ها و گفتن افرادی که به استفاده از این برنامه ها ادامه می دهند “ممکن است تجربه اینستاگرام خود را تحت تأثیر قرار دهند.” اینستاگرام به من می گوید “برای مثال ممکن است دسترسی برخی از ویژگی ها را محدود کند”.

اینستاگرام همچنین امیدوار است که کاربران را از دادن اطلاعات ورود به سیستم به حسابهای دیگر به شرکت دیگری منصرف کند زیرا این امر می تواند منجر به هک شدن آنها یا استفاده از حساب کاربری آنها برای ارسال هرزنامه شود. بنابراین اگر می بینید که حساب های فالوور اینستاگرام افت می کند، به این دلیل نیست که این پروفایل افراد را آزرده خاطر کرده است، بلکه به دلیل جعلی بودن فالوورها بوده است.

نیروی جدید برای اجرای سیاست در میان تهدید ادامه فعالیت های اطلاعات غلط خارجی در فیس بوک و اینستاگرام که برای قطب بندی جوامع و نفوذ در انتخابات در ایالات متحده و خارج از کشور طراحی شده اند، وجود دارد. فیس بوک گفته است که حسابهای نامعتبر اغلب ریشه این کارزارها هستند و فقط در سه ماهه گذشته 754 میلیون حساب جعلی را حذف کرده است و متوقف کردن این برنامه های هرزنامه می تواند از سو mis استفاده از حساب های مشتریان جلوگیری کند اینستاگرام حداقل از سال 2014 حساب های جعلی را حذف می کند، اما این اولین بار است که در مورد حذف لایک های جعلی از پست ها بحث عمومی می شود. اکنون می گوید: “ما ابزارهای یادگیری ماشین را برای کمک به شناسایی حساب هایی که از [برنامه های شخص ثالث برای افزایش پیروان] استفاده می کنند و فعالیت غیراصولی را حذف می کنیم” ساخته ایم.

برخی از محبوب ترین برنامه های ربات برای پیروان در حال رشد مانند Instagress و Social Growth خاموش شده اند، اما برخی دیگر مانند Archie ،InstarocketProX و Boostio ماهیانه 10 تا 45 دلار هزینه می گیرند. هرچند که آنها اغلب ادعا می کنند سیاست های اینستاگرام را نقض نمی کنند. نیویورک تایمز امسال دریافت که بسیاری از افراد مشهور به خرید پیروان جعلی توییتر از شرکتی به نام Devumi متمایل شده اند.

برای اینکه چگونه بازدید پستمان را بیشتر کنیم؟ به این مقاله بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *