دلایل جالبی که باعث رشد نکردن پیج اینستاگرام شما میشه.

رشد پیج اینستاگرام

 هر روز کلی سوال دارم که چرا پیج من رشد نمی‌کنه؟ من که خیلی فعالیت می‌کنم.

در این مقاله می‌خوام شما رو با واقعیتی آشنا کنم که خیلی‌هاتون اصلاً توجهی ندارید بهش. هدف من از این مقاله فقط اینه که کمکتون کنم .پس لطفاً بدون جبهه‌گیری بخونید و برای رشد خودتون بهش فکر کنید.

پیج شما به ربات وصله

رشد نمی‌کنید چون پیج شما به ربات وصل شده .

در مورد ربات‌های اینستاگرامی در همین حد بگم که خلاف قوانین اینستاگرام  هستند و هر چیزی هم خلاف قوانین انجمن اینستاگرام باشه باعث می‌شه پیج تون رشد نکنه و یه جورایی مخفی بشید .حالا ممکنه بگید که نه من اصلاً ربات نداشتم و ندارم.

خودت ربات هستی

واقعیت اینه که تو خودت ربات هستی.

همه بهمون گفتن از ربات اینستاگرام استفاده نکنید ،اوکی قبول ،ولی کی گفته بهمون که خودمون هم ربات نباشیم؟من تا جایی که گشتم ندیدم در این مورد مطلبی گفته شده باشه، شاید هم یه نوع دیگه گفته شده باشه ولی من امروز می‌خوام با زبان خودم بهتون بگم که شما ناخواسته دارید مثل ربات رفتار می‌کنید و همینه که رشد نمی‌کنید .

فقط ربات میتونه 24 ساعته آنلاین باشه.

فقط یه ربات می‌تونه بیست و چهار ساعت آنلاین باشه.

درسته اساس این فضا  برای کسب و کارها روی در دسترس بودن اوناست ولی این نوع رفتار که مدام روی پیج مون باشیم بشدت اشتباه هستش پس لطفاً یکم به خودتون استراحت بدید و در ساعت‌های مختلف آفلاین بشید که ربات تشخیص داد نشید.

کپشن و هشتگ کپی کردن

فقط یک ربات می‌تونه همیشه کپشن و هشتگ کپی پیست کنه.

می‌شه بگی تویی که کپشن و هشتگ رو کپی می‌کنی و به محتوا اضافه می‌کنی چه فرقی با ربات‌های ارسال پست داری؟ تازه می‌گه چرا از هشتگ ها بازدید نمی‌گیرم؟

پیام ثابت فرستادن

فقط یک ربات می‌تونه یک پیام ثابت رو برای همه بفرسته.

این رو بیشتر اون دسته از پیج هایی باهاش درگیر هستند که خدمات ثابت یا مثلاً تبلیغات دارند و یه متن رو آماده کردند و همیشه اون رو می‌فرستن یا مثلاً کسایی که می‌خوان دایرکت بدن برای جذب مخاطب .

جواب ثابت دادن به کامنت

فقط یه ربات می‌تونه در جواب همه کامنت هایک جواب ثابت بده.

اگر قرار هستش که در جواب کامنت هات از یه عبارت یا جمله و ایموجی ثابت استفاده کنی جواب ندی خیلی بهتر هستش. اینستاگرام میگه  که سرش شلوغ طفلی، حداقل شبه ربات نمی‌شه .

خلاصه این‌که ربات‌ها ساخته شدند که یک کار ثابت را انجام بدن، ما هم با این یکنواخت بودن‌مون نشون می‌دیم که شبه ربات هستیم. لطفاً ازین به بعد این‌طوری نباش آفرین.

چند تا ایده خوب دارم که می‌گم بهت، پس بخون.

مواردی که گفتم بخشی از اشتباهاتی هستش که از دید خیلی از ماها دور هست، اصلاً فکر نمی‌کنیم که ممکنه بهمون ضربه بزنه، بخشی از این موارد حاصل تجربه شخصی خودمه پس لطفاً دنبال مدرک و سند نباشید مثلاً یکی دیگر از اشتباهاتی که انجام می‌شه اینه که همیشه سر یک تایم خاص پست ارسال می‌شه و اینم باز  اذیت کننده است مثلاً می‌تونی نیم ساعت، یک ساعت، دیر و زود پست کنی. چرخش کاری کنیم.

بهتر نیست بجای پیام‌های ثابت و تکراری که حتی باعث بلاک اکشن می‌شه، ویس بدی یا حتی ویدئو بفرستی و مخاطب را خطاب قرار بدی که بتونه رابطه بهتری شکل بدید.

بهتر نیست یه کم وقت بزاری و تو کامنت جواب دادن سلیقه به خرج بدی و به جای گل و قلب اسمشو بگی و باهاش حرف بزنی که هم اون طرف حس خوبی بگیره و هم تو بدونی الگوریتم رو رعایت کرده باشی که مخاطب رو بیشتر نگهداری .

بهتر نیست که بجای کپی پیست کردن هشتگ و کپشن هات ،یه کم‌حوصله کنی و یه بخشیش رو خود تایپ کنی.

بهتر نیست که واقعی رفتار کنی و به این فکر کنی که مخاطب هم یکی مثل خودته؟

قطعاً بیشتر حس خوب می‌گیری وقتی ادمین یک پیج ،خودت رو مورد خطاب قرار بده و ویس بده وکامنت رو حوصله کنه و جواب بده .نه ؟پس تو هم که الان ادمین هستی همین‌جوری باش.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *