پروفایل اینستاگرام شما بهینه سازی شده است؟

پروفایل اینستاگرام

بهینه سازی پروفایل اینستاگرام
یک پروفایل تشکیل شده از یوزرنیم( نام کاربری) ،نیم(نام) ،عکس پروفایل ،بیو  و لوکیشن

انتخاب نام کاربری

بسته به نوع پیجی که انتخاب کرده‌اید، حوزه کاری و موضوعتان، باید علاوه بر خلاقانه بودن ساده باشد تا در ذهن بماند. با توجه به عمر پلتفرم اینستاگرام این کار کمی دشوار است اما می توان با اضافه کردن پسوند یا پیشوند این مشکل را حل کرد. خیلی از نقطه، اعداد، علامت ها استفاده نکنید.

انتخاب نام

شاید فکر کنید که دقیقا باید مثل نام کاربری باشد اما اینطور نیست. اینستاگرام یک موتور جستجو است و افراد می‌توانند با توجه به کلماتی که در قسمت نام نوشته شده است شما را پیدا کنند .پس باید کلمات کلیدی مربوط به حوزه کاری خود را در آن قسمت بنویسید و نام کاربری خود را عیناً تکرار نکنید.

تصویر پروفایل و ساخت لوگو

اولین موردی که افراد به آن توجه می کنند لوگو یا عکس پروفایل است چون یک عنصر بصری است .بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به نوع پیج برای این قسمت تصمیم گیری کنید. برای صفحه شخصی از تصویر پرتره استفاده کنید. می توانید از یک مورد مربوط به حوزه کاری خود هم کمک بگیرید. برای مثال پیج آموزش آرایش دارید عکس پروفایل تان همراه با آرایش و یا لوازم آرایش باشد. همچنین شما میتوانید به جای عکس از لوگو استفاده کنید.
برای ساخت آن یا از سایت‌ها و اپ های رایگان یا غیر رایگان استفاده کنید یا از طراح های فریلنسر کمک بگیرید. یا می‌توانید از یک عکس مربوط به حوزه کاری خود استفاده کنید. برای مثال استفاده از عکس تخت جمشید برای یک صفحه مربوط به گردشگری.

بیو

شما برای این قسمت می توانید از ۱۵۰ کاراکتر استفاده کنید.

در نوشتن ویو  نکات زیر را رعایت کنید :

باید بتوانید در بیانیه خود توضیح دهید که چگونه قصد دارید به مخاطب هدف خود کمک کنید.

از یک کال تو اکشن استفاده کنید.( به طور مثال بر روی لینک زیر کلیک کنید)

سعی کنید تعدادی ایموجی نیز به کار ببرید.

از تجربه کاری خود بنویسید

لینک یو آر ال( urL )

شما مجاز به استفاده از یک لینک در بیو هستید .

با استفاده از سایت

لینک های کوتاه تر اما مشخص بسازید. این کار باعث می‌شود تا پروفایلتان شکل بهتری داشته باشد و مخاطب تان به راحتی می تواند محتوای داخل لینک را تشخیص دهد.

لوکیشن

اگر مکانی مشخص و با اهمیتی برای مشتری دارید، حتماً آن را وارد پروفایل خود کنید تا دسترسی به شما آسان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *