از دست دادن ویژگی های جدید اینستاگرام: 8 موردی که می توانید امتحان کنید!

از دست دادن ویژگی های جدید اینستاگرام: 8 موردی که می توانید امتحان کنید!

اگر تا به حال در مورد ویژگی جدید اینستاگرام چیزی شنیده اید و فقط برای یافتن اینکه این مورد برای شما کم است، سعی می کنید آن را امتحان کنید، خوب، به باشگاه خوش آمدید. ما معمولاً دقیقاً همین مسئله را پشت سر می گذاریم و با توجه به اینکه هدف وب سایت ما کمک به شما برای استفاده از همه ویژگی های جدید در هر سیستم عامل است، تصمیم گرفتیم این آموزش را ایجاد کنیم.

در اینجا، ما به شما کمک خواهیم کرد تا علاوه بر اینکه دلیل برخی ویژگی های جدید در اینستاگرام را از دست داده اید، بیاموزید، اما همچنین چندین نکته در مورد چگونگی آزمایش و حل مشکلات به شما ارائه می دهیم. برای آگاهی از همه پیشنهادات ما، در زیر بیشتر بخوانید!

چرا برخی ویژگی های جدید در اینستاگرام برای شما از دست رفته است؟

قبل از پیگیری راه حل ها ابتدا باید بفهمیم که چرا این نسخه های جدید به محض اعلام اینستاگرام در وبلاگ خود نمایش داده نمی شوند. رایج ترین دلیل این است که به ندرت اینستاگرام ویژگی جدیدی را به طور هم زمان در دسترس همه قرار می دهد.

معمولاً آنها در آزمونهای گروه کوچک، معمولاً در ایالات متحده یا برخی مناطق دیگر مانند کانادا یا انگلیس، ویژگیهایی را منتشر می کنند. هند یکی دیگر از نمونه های عالی منطقه ای است که آزمایشات زیادی را از این سیستم عامل ها دریافت می کند.

حتی در این صورت، انتشار همزمان نیست. کاربران آمریکایی همیشه اولین کسانی هستند که به ویژگی های جدید دسترسی پیدا می کنند و در روزها و هفته های بعدی شروع به کار، اینستاگرام سرانجام گزینه های از دست رفته را برای سایر کاربران در مناطق مختلف آزاد می کند.

این نسخه از طریق به روزرسانی های برنامه داخلی انجام می شود – یعنی نیازی به اقدام یا به روزرسانی برنامه ندارید – یا به روزرسانی های خارجی – یعنی شما باید برنامه خود را در فروشگاه Play Android یا App Store iOS به روز کنید.

حتی سیستم عامل شما نیز مهم است: برخی از ویژگی ها ابتدا در اختیار کاربران iOS قرار می گیرند تا بعداً برای کاربران Android در دسترس قرار بگیرند و عکس آن نیز می تواند صادق باشد. معمولاً کسانی که جدیدترین سیستم عامل Apple را دارند ابتدا ویژگی های جدید Instagram را دریافت می کنند.

1. دستی برنامه را به روز کنید

همانطور که در بالا ذکر کردیم، بعضی اوقات ویژگی های جدید اینستاگرام فقط به دلیل برنامه قدیمی نیستند. همه آنها به طور خودکار در دسترس نیستند و حتی اگر به Play Store یا App Store بگویید برنامه های خود را به طور خودکار به روز کنند، گاهی اوقات بدون اتصال Wi-Fi هستید و برنامه به روز نمی شود.

برای به روزرسانی اینستاگرام خود در اندروید، کافی است اتصال Wi-Fi را پیدا کنید (حتی می توانید از یک برنامه برای یافتن رمز عبور Wi-Fi استفاده کنید) و به فروشگاه Play دسترسی پیدا کنید. پس از آن، فقط Instagram را جستجو کنید و اگر دکمه “Update” وجود دارد، آن را فشار دهید!

2. تلفن هوشمند خود را دوباره راه اندازی کنید

برخی از به روزرسانی های داخلی – مواردی که نیازی به مراجعه به فروشگاه برنامه تلفن های هوشمند خود ندارید – به صورت خودکار نیستند. اگر ویژگی های جدیدی در اینستاگرام وجود دارد که در برنامه شما برای شما گم شده است (و به روز است)، می توانید تلفن را دوباره راه اندازی کنید.

سپس، فقط برنامه را دوباره باز کنید و احتمالاً این مسئله و بسیاری از موارد مشابه دیگر به سرعت برطرف شده اند.

برخی از به روزرسانی های داخلی – که نیازی به به روزرسانی دستی برنامه ندارید – خیلی خودکار نیست. اگر عملکرد جدیدی در برنامه ظاهر نشده است و مطمئن هستید که به طور کامل به روز شده است ، تلفن همراه خود را مجدداً راه اندازی کنید و دوباره برنامه را باز کنید. این کار معمولاً مفید است و انجام آن طولانی نمی شود

3. مطمئن شوید که به جای مناسب می روید

به نظر می رسد یک نکته احمقانه است، اما گاهی اوقات می توانیم گیج شویم و وقتی ویژگی های جدید اینستاگرام از بین می رود ، چیزها را با هم مخلوط کنیم. به عنوان مثال، چندی پیش خرید اینستاگرام منتشر شد، به شما این امکان را می دهد که محصولات فروشگاه آنلاین خود را بر روی یک پست برچسب گذاری کنید.

با این حال، قبل از اینکه بتوانید این کار را انجام دهید، به یک صفحه فن فیس بوک نیاز دارید، باید مشخصات شخصی خود را به یک نمایه تجاری در اینستاگرام تبدیل کنید و سپس باید یک فروشگاه (با یک کاتالوگ) ایجاد کنید تا در نهایت بتوانید برچسب گذاری کنید محصولات در پست ها

4. دوباره خاموش و روشن شوید

اگر قبلاً تلفن خود را مجدداً راه اندازی کرده اید، اینستاگرام خود را به روز کرده و مطمئن شوید که برای داشتن این ویژگی ها تمام مراحل دیگر را دنبال می کنید، اما به سادگی نمایش داده نمی شوند؟ هنوز زمان ناامیدی نیست.

یکی دیگر از گزینه های بسیار ساده این است که از حساب خود خارج شوید و دوباره وارد سیستم شوید. برای این کار، برنامه Instagram را باز کنید، به نمایه خود در سمت راست صفحه بروید، نماد را در سمت راست بالای صفحه فشار دهید، به “تنظیمات” بروید و در آخر دکمه ورود به سیستم را فشار دهید. اکنون، فقط با ایمیل و رمز عبور خود دوباره وارد سیستم شوید.

خرید ویو اینستاگرام فقط کلیک کنید.

5. اینستاگرام را دوباره نصب کنید

اگر قبلاً همه گزینه های قبلی را برای به دست آوردن ویژگی های جدید از دست رفته اینستاگرام امتحان کرده اید، غیر از نصب این برنامه و نصب مجدد آن، هیچ کار دیگری نمی توان انجام داد. به این ترتیب، برنامه با تمام به روزرسانی های داخلی و خارجی به طور کامل بارگیری می شود.

این ممکن است راه حلی باشد که برای شما مفید باشد، زیرا نوعی خطای بارگیری به روزرسانی باعث می شود که این ویژگی برای نمایه شما نمایش داده نشود. اگر هنوز این ویژگی را در دسترس ندارید، نکته زیر را امتحان کنید.

6. اطمینان حاصل کنید که با شرایط مورد نظر مطابقت دارید.

قبل از دانستن اینکه هر ویژگی جدید کجاست، برخی از آنها به اینکه برخی از شرایط را برآورده می کنید وابسته هستند. به عنوان مثال، برای اینکه بتوانید پیوندها را در Instagram Stories خود بدون ایجاد تبلیغات قرار دهید، باید حداقل 10.000 دنبال کننده داشته باشید.

7. همه ویژگی ها در دسترس همه نیست

برخی از ویژگی های جدید اینستاگرام به راحتی برای همه در دسترس نیستند، بنابراین ممکن است به طور دائمی آن را از دست بدهید. به عنوان مثال، کاربرانی که از قبل دارای نمایه تجاری هستند فقط به معیارهای اینستاگرام دسترسی دارند.

اگر می خواهید علامت آبی را در اینستاگرام دریافت کنید، باید یک بیوگرافی کامل داشته باشید – به یاد داشته باشید بهترین ایده های زیستی اینستاگرام را بررسی کنید – و همچنین باید برخی اسناد شخصی را نیز ارسال کنید. حتی در این صورت، تیم پلت فرم می تواند درخواست شما برای داشتن یک حساب تأیید شده را رد کند.

مورد دیگری که می تواند در این مورد نیز تأثیر بگذارد، تلفن هوشمند شماست. بعضی اوقات ، برخی از ویژگی های جدید به طور انحصاری برای گوشی های هوشمند با قابلیت های خاص در دسترس هستند.

8. صبر کنید (و سعی کنید ذهن خود را از دست ندهید)

آیا همه مواردی را که در بالا ذکر کردیم امتحان کرده اید و هنوز نتیجه ای ندارید؟ این بدان معناست که این ویژگی فقط در منطقه یا سیستم عامل شما در دسترس نیست و اگر مدل قدیمی باشد، می تواند مستقل از نسخه Android یا iOS شما معتبر باشد.

در این حالت، کار دیگری غیر از انتظار نیست. ممکن است چندین روز یا حتی هفته ها طول بکشد تا ویژگی جدید به دستگاه شما برسد، بنابراین توصیه ما این است که روزانه آن را آزمایش کنید تا ببینید آیا نمایش داده می شود و همچنین برای دیدن به روزرسانی های جدید باید از فروشگاه Play یا App Store چشم داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *