هرگز فالوورهای اینستاگرام را خریداری نکنید، به جای آن از خدمات رشد استفاده کنید.

هرگز فالوورهای اینستاگرام را خریداری نکنید ، به جای آن از خدمات رشد استفاده کنید

اینستاگرام همچنان به عنوان یکی از برترین سیستم عامل ها برای همه مکان ها شناخته می شود – رستوران ها، املاک و مستغلات، تأثیرگذاران، نوازندگان، هنرمندان، طراحان، این لیست می تواند ادامه داشته باشد.

مهم نیست که خود را وقف چه چیزی کنید، بدون هیچ تردیدی باید حضور پررنگی در اینستاگرام داشته باشید تا بتوانید تجارت یا نام تجاری خود را به سطح اعتبار و تاسیس مورد نیاز برای موفقیت درازمدت برسانید.

در حالی که عناصر زیادی برای داشتن یک سیستم عامل توسعه یافته اینستاگرام وجود دارد، اگر برای دنبال کردن محتوای خود و درگیر شدن با آن، دنبال کنندگان لازم را نداشته باشید، هیچ یک از آنها مهم نیست. در نهایت، موفقیت اینستاگرام به توانایی شما در جذب پیروان جدید بستگی دارد که به طور فعال محتوای شما را دوست دارند، نظر می دهند و به اشتراک می گذارند.

از نظر تئوری به اندازه کافی ساده به نظر می رسد، اما در عمل کاملاً خسته کننده است. موثرترین راه برای رشد دنبال کنندگان اینستاگرام تعامل فعالانه با کاربران در مخاطبان هدف خود است، اما این می تواند بسیار وقت گیر باشد و وقت کمی را برای تمرکز بر کارهای مهم اینستاگرام مانند ایجاد محتوا، استراتژی هشتگ و تجزیه و تحلیل.

یک میانبر معمول خرید فالوورهای اینستاگرام است و خدمات زیادی وجود دارد که خوشحال می شوند آنها را ملزم کنند. متأسفانه، برش گوشه ها همیشه بهترین نتیجه را ندارد. مردم سعی می کنند دنبال کنندگان واقعی اینستاگرام را خریداری کنند، اما عملاً غیرممکن است.

چرا مردم فالوور اینستاگرام را خریداری می کنند؟

هنگامی که اینستاگرام برای اولین بار راه اندازی شد، مردم به پلتفرم رفتند تا با ارتباطات اجتماعی با خانواده و دوستان خود عکس به اشتراک بگذارند. اندکی پس از آن، مشاغل دریافتند که اینستاگرام دارای پتانسیل زیادی برای دستیابی به مشتریان جدید و ایجاد اعتبار آنها از طریق اینستاگرام است.

با این رونق اینستاگرام اولین مد پیرو – خرید فالوورهای اینستاگرام به وجود آمد. برای اینکه خود را در اینستاگرام محبوب و معتبر معرفی کنید، مردم می خواستند تعداد فالوئرهای بالای خود را مشاهده کنند.

هیچ چیز دیگری خیلی مهم نبود. تا زمانی که دنبال کنندگان زیادی داشته باشید، می توانید یک تأثیرگذار شوید و از اینستاگرام خود درآمد کسب کنید.

از آنجا که اینستاگرام نسبتاً در حال توسعه بود، کنترل های زیادی برای بازدارندگی مردم از خرید فالوور وجود نداشت. چندی نگذشت که مشخص شد مردم در حال خرید دنبال کنندگان هستند.

حتی سلبریتی های مشهوری مانند کورتنی کارداشیان، الن دی جنرس و آریانا گراند از جمله افرادی بودند که فالوورهای اینستاگرام را خریداری کردند.

سرانجام، اینستاگرام فهمید که این اتفاق می افتد، و آنها روش های مختلفی برای مبارزه با این پدیده پیدا کردند که در بخش بعدی به آنها خواهیم پرداخت.

نه تنها این، به آرامی اما مطمئناً حامیان مالی و شرکای تجاری متوجه شدند که کلید موفقیت اینستاگرام آنها به هیچ وجه در تعداد دنبال کنندگان کاربر نیست – موفقیت واقعی اینستاگرام در سطح بالای تعامل است.

مردم سعی کردند دنبال کنندگان را بخرند تا محبوب تر یا معتبرتر به نظر برسند، اما تعداد دنبال کنندگان آنها نمی تواند از آن جبهه پشتیبانی کند. بیایید ببینیم چرا

با خرید فالوور اینستاگرام چه اتفاقی می افتد؟

مقاومت در برابر گرفتن میانبر برای خرید فالوورهای اینستاگرام هنگامی که از دیدن صعود شماره های خود ناامید هستید، دشوار خواهد بود، اما به چند دلیل باید خود را حفظ کنید.

در نگاه اول ممکن است بی ضرر به نظر برسد، اما هنگام خرید فالوور اینستاگرام، از نظر رشد و عملکرد اینستاگرام به طور موثر خود را به پای خود شلیک می کنید.

در اینجا نمونه هایی از پیروان جعلی به نظر می رسد که برای همه بسیار واضح است. شما کسی را گول نمی زنید!

بخریم یا نخریم؟

خوب، بنابراین شما 10 هزار دنبال کننده Instagram خریداری کرده اید و آنها در حساب شما هستند. بعد چه اتفاقی می افتد؟ دو چیز.

وقتی فالوورهای واقعی اینستاگرام را خریداری نمی کنید، مطمئناً آنها کاملاً غیرفعال هستند. این بدان معناست که شما می توانید با هرگونه امیدی که به افزایش تعامل یا تبدیل احتمالی دارید خداحافظی کنید.

اگر سطح تعامل سالم اینستاگرام را نداشته باشید، محتوای شما دامنه خود را از دست می دهد. الگوریتم اینستاگرام به حسابهایی علاقه مند است که دارای تعامل بالایی هستند، نه فالوور، بنابراین خرید فالوورهای جعلی به صورت عمده فقط به شما آسیب می رساند.

تصور کنید که یک دسته دنبال کننده اینستاگرام خریداری کرده اید و در کل 30 هزار دنبال کننده دارید. در پست های خود، به طور متوسط ​​حدود 50 لایک دارید. این برای کسی که 30 هزار دنبال کننده دارد، با میانگین نامزدی 0.1٪، فوق العاده کم است.

من مطمئن هستم که همه شما این تأثیرگذار را با هزاران دنبال کننده دیده اید، اما فقط تعداد اندکی لایک داشته اید. اما برای کسانی که این کار را نکرده اند، به نظر می رسد:

این تأسف آور است، زیرا میزان تعامل قابل قبول باید حداقل 3٪ باشد. اگر در 0.1٪ معلق هستید، اعتبار شما پایین است. اکنون کاربران می توانند به راحتی تشخیص دهند که بیشترین دنبال کنندگان از نشانه ای از این دست خریداری می شوند و مارک ها یا حامیان مالی قطعاً می توانند.

علاوه بر این، این دنبال کنندگان ممکن است واقعی به نظر برسند، اما از آنجا که آنها غیرفعال، جعلی یا ربات نیستند، اینستاگرام سرانجام آنها را به عنوان بخشی از روند پاکسازی آنها پاک می کند. آنها اغلب حسابهای واقعی یا فعال را از بین می برند و حذف می کنند.

با توجه به سلب مسئولیت مشترک از طریق سرویس های اینستاگرام که فالوور می فروشند، مشاهده خواهید کرد: آنها به شما می گویند که با گذشت زمان کاهش فالوورها امری طبیعی است. تنها دلیل این امر واقعی نبودن آنها است و اینستاگرام آنها را حذف می کند.

این سرویس ها نه به شما اهمیت می دهند و نه به رشد اینستاگرام شما اهمیت می دهند. آنها می خواهند پشت پرده خود را بپوشانند و سریع روند کار را بدست آورند.

در کل، در اینجا خلاصه ای از این دلیل است که چرا نباید دنبال کنندگان اینستاگرام را بخرید:

  • آنها واقعی نیستند.
  • آنها با محتوای شما درگیر نخواهند شد و به عملکرد شما در برابر الگوریتم آسیب می رسانند.
  • ناامید به نظر می آیی.
  • با نسبت ضعیف پیرو به تعامل، اعتبار شما کاهش می یابد.
  • هیچ تغییر شغلی یا بازگشت سرمایه نخواهید دید.
  • آنها طولانی مدت در حساب شما باقی نمی مانند.
  • تجزیه و تحلیل شما کج خواهد شد.

خرید ویو استوری به سادگی نیست به دلیل اینکه سایت های تقلبی زیادی شرع به کار کردند که نه تنها کلاهبرداری میکنند بلکه هیچ ویو استوری هم به شما نمیدهند.

خدمات رشد اینستاگرام چیست؟

در مقابل، یک سرویس رشد اینستاگرام همان چیزی است که شما از نظر رشد پیروان واقعی اینستاگرام به دنبال آن هستید.

خوبی یک سرویس رشد این است که حساب شما را پر از پیروان جعلی نمی کند. این روشهای رشد ارگانیک را دنبال می کند که در دستورالعملهای مورد نظر شما کار می کنند تا پیروان شما را به شبکه خود متصل کنند.

وقتی دنبال کنندگان هدف قرار می گیرند، آنها به محتوای شما علاقه مند می شوند و این باعث می شود که آنها با محتوای شما درگیر شوند. همچنین با این پیروان شانس بیشتری برای تبدیل خواهید داشت و در واقع می توانید بازگشت سرمایه را ببینید.

یک سرویس رشد اینستاگرام برای تداوم تعاملات ارگانیک با این کاربران کار خواهد کرد. این تعاملات معمولاً شامل مواردی مانند پسندیدن، مشاهده داستان ها، نظر دادن، دنبال کردن، از جمله موارد دیگر است.

به طور خاص یک سرویس باعث ایجاد موج در بازار رشد اینستاگرام شده است. بیایید ببینیم چه چیزی می تواند به شما پیشنهاد دهد.

Growthoid: تغییر رشد اینستاگرام

Growthoid به طور کامل انقلابی در نحوه عملکرد خدمات رشد ارگانیک اینستاگرام ایجاد کرده است. این فوق العاده به ارائه نتایج کالیبر عالی اختصاص داده شده است، و پیروان واقعی شما را به ارمغان می آورد که در واقع حساب شما را برای بهتر تأثیر می گذارد.

Growthoid از هیچ نوع اتوماسیون یا ربات استفاده نمی کند، که مهمترین عامل هنگام تصمیم گیری برای استفاده از سرویس رشد Instagram است.

پس از افتادن پیروی جعلی، بسیاری از شرکت ها به خدمات رشد خودکار روی آوردند و از ربات ها و اتوماسیون برای تعامل با پیروان در بستر اینستاگرام استفاده کردند.

از آنجایی که اینستاگرام به سرعت در حال توسعه بود، مشخص شد که این تعاملات ربات به تجربه کاربر در سیستم عامل آسیب می رساند، بنابراین اینستاگرام را وادار می کند پیامدهای خدمات رشد را با استفاده از اتوماسیون پیاده سازی کند.

این زمانی است که اینستاگرام الگوریتم را تنظیم می کند تا سطح بالاتری از تعامل را در میان عوامل دیگر ترجیح دهد. نه تنها این، آنها محدودیت های نامزدی را معرفی کردند که سطح شدید تعامل با سایر کاربران در سیستم عامل را ممنوع می کند.

اگر حساب شما از این محدودیت ها فراتر رود، توسط اینستاگرام پرچم گذاری می شود و مجرمان تکراری حتی می توانند از سیستم عامل مسدود یا معلق شوند.

به همین دلیل، بیشتر خدمات برجسته رشد به دلیل عدم نتیجه یا عدم توانایی در فعالیت مجبور به تعطیلی شدند.

خوشبختانه امیدواران اینستاگرام در سراسر جهان، Growthoid چرخ را دوباره اختراع کرده است.

تفاوت Growthoid

بهترین چیز در مورد Growthoid این است که نه با پیروان جعلی سر و صدا می کند و نه از طریق ربات های اینستاگرام یا اتوماسیون کار می کند.

Growthoid یک سرویس کاملاً دستی است که به شما امکان می دهد رشد اینستاگرام خود را بهینه کنید و دسترسی مورد نیاز برای به دست آوردن فالوورهای واقعی اینستاگرام را که در واقع به پروفایل و محتوای شما اهمیت می دهند، کسب کنید.

Growthoid زمان ضروری شما را برای تمرکز بر محتوای اینستاگرام، تجزیه و تحلیل و استراتژی هشتگ خود که حتی باعث ماندگاری بیشتر یک سیستم عامل موفق اینستاگرام می شود، در شما صرفه جویی می کند.

روشی که Growthoid سرویس خود را اجرا می کند به طرز باورنکردنی شفاف است و تمام سرویس های دیگر را از آب خارج می کند. پس از شروع کار با Growthoid، دیگر هرگز فکر خرید فالوور اینستاگرام را نخواهید کرد.

ویژگی های Standout Growthoid

Growthoid انواع ویژگی های برجسته را ارائه می دهد که به آن امکان می دهد به عنوان بهترین سرویس رشد اینستاگرام در بازار فعالیت کند. نکته خوب این است که سرویس دهی فوق العاده آسان است، بنابراین حتی اگر تجربه فن آوری زیادی نداشته باشید، در استفاده از Growthoid مشکلی نخواهید داشت.

بیایید نگاهی به ویژگی های برتر بیندازیم که Growthoid را از بقیه جدا می کند.

مدیر حساب اختصاصی

دیگر لازم نیست در تلاش برای رشد اینستاگرام خود تنها باشید. بلافاصله پس از ثبت نام در Growthoid، با مدیر حساب خود متصل خواهید شد، که مسئول رشد و تعاملات حساب شما خواهد بود.

آنها دستورالعمل های هدف شما را درخواست می کنند و با ارسال آنها شروع به تعامل با کاربرانی می کنند که مطابقت دارند. سلام، پیروان جدید!

نکته خوب در مورد مدیر حساب این است که آنها می توانند اهداف شما را از راه های اتوماسیون و ربات ها در Instagram بکار گیرند (علاوه بر این، هنگام خرید فالوور، کاملاً غیر معتبر هستند).

مدیر حساب Growthoid شما در شناسایی حساب های مفید برای تعامل، تقویت رشد پیروان و کمک به افزایش تعامل بیشتر مراقبت خواهد کرد.

گزینه های هدف گذاری

Growthoid گزینه های مختلف هدف گذاری را ارائه می دهد تا بتوانید مدیر حساب خود را به بهترین شکل به مخاطبان مورد نظر خود هدایت کنید.

هرچه دستورالعمل های هدف یابی شما متمایز و قوی تر باشد، مدیر حساب شما می تواند کاربرانی را پیدا کند که از نزدیک با محتوا و نمایه شما ارتباط برقرار کنند.

وقتی با پیروان واقعی ارتباط برقرار کردید، می توانید از سطح تعامل بالاتر و حتی نرخ تبدیل بهتر بهره مند شوید.

برنامه های انعطاف پذیر

Growthoid دو گزینه برنامه متفاوت ارائه می دهد که هر دو ماهانه بدون تعهد و بدون قرارداد پرداخت می شوند. آنها بسیار مطمئن هستند که شما خدمات آنها را دوست دارید، آنها 14 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند. انعطاف پذیری Growthoid فقط موقعیت آنها را به عنوان شفاف ترین و قابل اعتمادترین خدماتی که می توانید با آن قرارداد امضا کنید دوباره تأیید می کند.

چگونه خدمات رشد خود را بهینه کنیم

هنگامی که از یک سرویس رشد ارگانیک اینستاگرام مانند Growthoid استفاده می کنید، بیشتر به محتوای خود توجه خواهید داشت و امکان جذب فالوورهای واقعی بیشتری را خواهید داشت، اما هنوز هم باید برای تقویت سیستم عامل و اثبات اعتبار اجتماعی خود به سهم خود عمل کنید.

در اینجا چند هدف عملی و آسان آورده شده است که باید برای دستیابی به نتایج مطلوب از خدمات رشد اینستاگرام خود به آنها پایبند باشید.

نتیجه گیری: فالوورهای اینستاگرام را خریداری نکنید

امیدوارم که اکنون می توانید ریسک بزرگی را که هنگام خرید فالوورهای اینستاگرام در بسته های انبوه یا استفاده از خدمات ارائه دهنده اتوماسیون و تعاملات ربات انجام می دهید، مشاهده کنید.

میانبرها را خریداری نکنید؛ آنها کار نمی کنند اینستاگرام یک دهه است که وجود دارد و آنها برای مدت ده سال تلاش کرده اند تا این پلتفرم را به شبکه رسانه های اجتماعی خود تبدیل کنند. بهترین راه برای به دست آوردن دنبال کنندگان بیشتر که به نفع عملکرد شما باشد، استفاده از سرویس رشد اینستاگرام است.

خدماتی مانند Growthoid یا Growthsilo بهترین گزینه های موجود در بازار این روزها هستند و آنها کاملاً راهی را برای ارائه رشد اینستاگرام توسط شرکت ها تغییر داده اند. با تمرکز بر گردش کار و ایجاد محتوا، از خدمات آنها استفاده کرده و وقت خود را پس بگیرید.

بدون خرید فالوور می توانید در اینستاگرام موفق باشید – به جای آن از سرویس رشد استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *