جستجوی اینستاگرام بدون ورود به حساب کاربری

جستجوی اینستاگرام بدون ورود به حساب کاربری

اگر قصد دارید محتوای اینستاگرام “متن باز” (در دسترس عموم) مربوط به مدرسه یا دانش آموزان خود را جستجو کنید، بهترین کار این است که بدون ورود به حساب اینستاگرام انجام شود.

هنگامی که از طریق مرورگر اینترنت خود در رایانه به وب سایت اینستاگرام (https://www.instagram.com) می روید، از شما خواسته می شود که وارد اینستاگرام شوید یا برای اینستاگرام ثبت نام کنید. اگر قبلاً به یک حساب اینستاگرام وارد شده اید، حتماً از سیستم خارج شوید.

وارد سیستم نشوید یا ثبت نام نکنید. درعوض ، می توانید با وارد کردن نام کاربری پس از آدرس وب اینستاگرام، به نمایه هر کاربری بروید. به عنوان نمونه مشخصات عمومی جراح ایالات متحده IG را در زیر مشاهده کنید. از آنجا، می توانید به نوار جستجو دسترسی پیدا کنید همانطور که می خواستید به سیستم وارد شوید.

برای شروع جستجو، به سادگی اطلاعات مورد نظر خود را در نوار جستجو وارد کنید. می توانید براساس نام کاربری، موقعیت مکانی دارای برچسب جغرافیایی یا هشتگ (#) جستجو کنید. لطفا توجه داشته باشید که تصاویر زیر جستجو از طریق کامپیوتر را نشان می دهد. اگر با استفاده از تلفن خود جستجو کنید، رابط کاربری کمی متفاوت به نظر می رسد.

جستجو با نام

جوانان معمولاً از نام واقعی خود به عنوان نام کاربری خود استفاده نمی کنند. برخی از افراد نام کامل خود را به عنوان نام کاربری خود استفاده می کنند، به عنوان مثالtaylorswift. کاربران دیگر ممکن است از نام های کاربری کاملاً متفاوت با نام واقعی خود استفاده کنند. به عنوان مثال، جان اسمیت ممکن است با “jboyhere” برود.

در اینجا چند نمونه از حساب وجود دارد که در صورت تایپ “Jerome M.” ممکن است نشان داده شود. در نوار جستجو:

جستجو براساس مکان

برای مکانهای عمومی، اگر آدرس خاص ناشناخته است، نام مکان را تایپ کنید (به عنوان مثال، ایالت تگزاس) و آدرس ممکن است به جمع شدن خودکار برسد. اگر آدرس به صورت خودکار درآید، از منوی کشویی در نوار جستجو آدرس صحیح را انتخاب کنید:

این مثال موقعیت دانشگاه ایالتی تگزاس را در 601 University Drive، سان مارکوس، تگزاس نشان می دهد. پس از انتخاب مکان، اینستاگرام عکس ها و فیلم هایی را نشان می دهد که به آن مکان برچسب گذاری جغرافیایی شده اند. برچسب جغرافیایی زمانی است که کاربر مکان خود را بر روی عکس یا فیلم نشان می کند. همه عکس ها یا فیلم هایی که با آن مکان برچسب گذاری شده اند در یک جستجو نشان داده می شوند.

خرید ویو اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *