ستاره رسانه های اجتماعی Charli D’Amelio برای ویدیوی TikTok پول زیادی کسب می کند.

ستاره رسانه های اجتماعی Charli D'Amelio برای ویدیوی TikTok پول زیادی کسب می کند.

برنامه رسانه های اجتماعی TikTok نه تنها در بین نسل Z محبوب است، بلکه به یک روند ویروسی جدید در میان افراد مشهور، تأثیرگذار و نسل های قدیمی تبدیل شده است. با داشتن فیلم های رقص، چالش های خنده دار (و گاه خطرناک)، همگام سازی لب ها و موارد دیگر، به راحتی می توانید زمان را از دست داده و ساعت ها از طریق این فیلم های کوتاه پیمایش کنید.

TikTok مشابه یوتیوب و اینستاگرام حتی ستاره های ویروسی نیز تولید کرده است. بله، چیزی به عنوان تأثیرگذار در برنامه محتوای فرم کوتاه وجود دارد و یکی از بزرگترین ستاره هایی که از TikTok پدید آمد، Charli D’Amelio است. این جوان 15 ساله با داشتن تقریباً 45 میلیون فالوور، بیشترین دنبال کننده در برنامه شبکه های اجتماعی است.

پس از آنکه شغل بومی کانکتیکات سر به فلک کشید، دانش آموز دبیرستانی از آن زمان برای شرکت در هفته مد میلان ، امضای قرارداد با آژانس استعدادهای درخشان UTA، و چارلی حتی در تبلیغات Super Bowl برای Sabra ظاهر شد.

در واقع، او در حال کشتن بازی تأثیرگذار TikTok است. بنابراین، چارلی در یکی از فیلم های خود چقدر سود می برد؟

Charli D’Amelio برای ویدئوی TikTok چه مقدار درآمد دارد؟

گفته می شود که چارلی با پیروان اجتماعی زیاد خود، به ازای هر ویدیوی TikTok 25000 دلار دستمزد می گیرد. گزارش های متعدد همچنین بیان می کند که ستاره در حال ظهور شبکه های اجتماعی 4 میلیون دلار ارزش دارد.

این نوجوان به طور فعال روزانه فیلم های متعددی از TikTok ارسال می کند و حتی با افراد مشهور دیگر در کانال خود همکاری می کند. به تازگی، نوح شناپ، بازیگر سریال Stranger Things در کانال چارلی ظاهر شد.

بنابراین، چطور چارلی د آملیو اینقدر مشهور شد؟

خوب، حتی چارلی نیز از شهرت خود تعجب کرده است. او با شروع کانال خود در ژوئن 2019، بلافاصله شروع به جمع آوری دیوانه وار دنبال کنندگان کرد. خوب، راز او چیست؟

وی برای MEL توضیح داد: “کاش می توانستم درمورد آنچه اتفاق افتاده به همه توضیح دهم، اما من ایده ای ندارم.” “من فقط کاری را که هر روز انجام می دهم انجام می دهم و آن را ارسال می کنم، حدس می زنم. این برای من بسیار دیوانه کننده است، همانطور که برای هر کس دیگری که تماشا می کند. ”

در حالی که دیگران به دنبال کپی کردن فرمول “مخفی” او هستند، الساندرو بوگلیاری، متخصص TikTok با Distractify در مورد چگونگی رشد سریع محبوبیت این نوجوان جوان صحبت کرد.

“با چارلی، او تبدیل به این تصویر از دختر كامل TikTok در حال رقصیدن شد. این روند رو به جلو بود زیرا همه اظهار نظر می كردند،” من هیاهو را نمی فهمم. “سپس آنها از [تماشای] فیلم های او و سپس به تمسخر گرفتن آنها گفتند “حالا من آن را دریافت کردم”، “او توضیح داد.

اضافه کردن، “او کمی خوش شانس بود زیرا مردم روندها و الگوهای رفتاری خنده دار راجع به چیزی ایجاد می کنند. … او از نظر سازگاری خوب بود، اما در این زمینه واقعاً کار نمی کرد، فقط اتفاق افتاد. این همان چیزی است که در TikTok اتفاق می افتد.”

به غیر از ارسال فیلم هایی از رقص و همگام سازی لب، چارلی همچنین یکی از اعضای گروه محبوب TikTok است که به خانه هایپ معروف است.

در هایپ هاوس تعدادی از ستاره های همکار TikTok شامل آدیسون ری، چیس هادسون معروف به LilHuddy، ریلند استورمز، کانر یتس و … حضور دارند که با هم در لس آنجلس زندگی می کنند و به طور منظم با یکدیگر همکاری می کنند و ویدیو می سازند.

و این گروه از نوجوانان به دنبال خانه بعدی تیم 10 یا همان مهمانی های بزرگ خانگی نیستند.

توماس پترو، عضو هایپ هاوس به نیویورک تایمز گفت: “این کل خانه برای بهره وری طراحی شده است.” “اگر می خواهید مهمانی کنید، صدها خانه وجود دارد که هر آخر هفته در LA مهمانی برگزار می کنند. ما نمی خواهیم چنین باشیم. با کسی که در مارک این خانه است مطابقت ندارد. این خانه در مورد ایجاد چیز بزرگی است، و شما می توانید اگر آخر هفته بیرون می روید این کار را بکنید. ”

خرید بازدید اینستاگرام 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *