10 مورد سودآور برای فروش در اینستاگرام

10 مورد سودآور برای فروش در اینستاگرام

در این مقاله لیستی از 10 مورد سودآور برای فروش در اینستاگرام را آماده کرده ایم. رسانه های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام در میان آنها مکان مناسبی برای تجارت الکترونیکی و دستیابی به بسیاری از مشتریان جدید است.

هنگام خواندن این مقاله، به یاد داشته باشید که دسته بندی های محصول زیر بسیار سودآور است، اما شرط دستیابی به بسیاری از مشتریان آینده استفاده ماهرانه از هشتگ (کسانی که مشتریان پیش فرض شما از آنها استفاده می کنند و آنها را وارد می کنند)، و همچنین عکس ها و پست های با کیفیت بالا، به طور کلی مشخصات حرفه ای نمایه اینستاگرام خود را، و به طور منظم و فعالانه پست های جدید را در آنجا منتشر کنید.

خرید سین استوری

1. هنر

هنر نیاز به نمایش دارد تا بتواند به چشم بسیاری از مردم برسد. همانطور که در موزه ها هنر با دقت مناسب بر روی دیوارها ارائه می شود، همان هنرهایی که در اینستاگرام به روش صحیح ارائه می شوند، از جمله توجه کسانی که می خواهند آن را بخرند، جلب توجه می کنند.

2. خدمات (مانند کلاس های آرایش مو یا رقص)

بسیاری از سرویس ها وجود دارد که وقتی مشتریان بالقوه جلوه های بصری خود را در عکس های اینستاگرام مشاهده می کنند، فروش آنها آسان تر است. برخی از نمونه های آنها طراحی گرافیک، تدریس خصوصی، تجزیه و تحلیل داده ها یا مشاوره و مشاوره برنامه کسب و کار است.

3. کفش

کفشی که یکی از مهمترین عناصر لباس است ، همیشه نظر بسیاری از افراد را به خود جلب می کند. مردم دوست دارند انواع و مدل های مختلف کفش را جستجو کنند تا به دنبال کفش های مناسب بیشتر آنها باشند. بسیاری از افرادی که کفش های مناسب خود را پیدا می کنند خوشحال می شوند که آنها را بخرند و برای تهیه آنها به لینک، به عنوان مثال، به فروشگاه آنلاین شما مراجعه کنند.

4. محصولات مرتبط با یک سرگرمی خاص

بسیاری از سرگرمی ها، طعم ها و علاقه های مختلف وجود دارد. هر یک از این سرگرمی ها طرفداران بسیار زیادی دارد که حاضرند هزینه های زیادی بپردازند تا کالای جدیدی را که برای خودشان ارزشمند است به مجموعه خود اضافه کنند. یک نمونه از فروش چنین کالاهایی مربوط به یک سرگرمی خاص ممکن است فروش لوازم جانبی برای طرفداران بازی های رایانه ای، شکارچیان، پیشگامان یا افرادی که فوتبال را دوست دارند باشد.

5. کیف و کوله پشتی

طاقچه بزرگ دیگر. هر تعداد فروشگاه و پروفایل که کوله پشتی و کیف می فروشد – تا زمانی که بشریت وجود داشته باشد، به کیف و کوله پشتی احتیاج خواهیم داشت. یک فروشنده کوشا مطمئناً قادر خواهد بود به مشتریان زیادی برسد و از این طریق پول زیادی بدست آورد.

6. تزئینات

تزئیناتی مانند زیور آلات می توانند کاربردهای زیادی داشته باشند، اما مهمتر از همه – زیبا به نظر می رسند بنابراین در اینستاگرام ظاهر خوبی خواهند داشت. بسیاری از مردم برای تزئین فضای داخلی خانه ها، باغ ها، دفاتر و بسیاری از اهداف دیگر به آنها احتیاج دارند.

7. غذا

غذای خوش ظاهر می تواند اشتها برانگیخته و مشتریان جدیدی را به خود جلب کند. اینستاگرام نه تنها در جذب مشتری به رستوران ها بسیار خوب است، بلکه می تواند مکانی عالی برای تبلیغ تحویل غذا باشد.

خرید ویو اینستاگرام

8. الکترونیک

تجهیزات الکترونیکی جذاب ارائه شده این فرصت را دارد تا تعداد مشتریان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. از آنجا که توسعه فناوری سریعتر می شود، این جایگاه بسیار ارزشمند است و خواهد بود، خصوصاً اگر به آن شخصیت و ظاهری منحصر به فرد و جذاب بدهیم.

9. لوازم جانبی تلفن

تعداد زیادی از افراد به لوازم جانبی تلفن احتیاج دارند. قاب های جدید، هدفون، شارژر کابل، سوکت پاپ و موارد دیگر می توانند برای یک تجارت خوب مناسب باشند.

10. محصولات چاپ شده سه بعدی

پرینترهای سه بعدی امکان تولید اقلام شگفت انگیز مختلف را به راحتی ایجاد می کنند. شرکت های تولید کننده چنین مواردی باید با استفاده از instagram تبلیغ و تبلیغ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *