راه های کسب درآمد از اینستاگرام چیست؟


راه های کسب درآمد از اینستاگرام

 

 

 

به‌نظر من دوتا از مهم‌ترین ویژگی‌ها که یک مغازه خوب باید داشته باشه اینه که اولاً تو خیابونی باشه که آدم‌های زیادی از پیاده‌روی اون‌جا رد می‌شن( بازدیدکننده زیاد) و دوم این‌که ویترین و دکور جذابی داشته باشه( جذب بازدیدکننده).

پس برای کسب درآمد از اینستاگرام هم شما به صفحه اینستاگرام( پیج )با تعداد فالوور زیاد و ظاهر جذاب نیاز دارید .

البته راه‌هایی وجود دارد که بدون داشتن پیج اینستاگرامی با فالوور زیاد هم بشه کسب درآمد کرد.

بریم راه‌های کسب درآمد رو مرور کنیم

فروش کالا

فروش کالا در اینستاگرام

اگر خودتون کالایی دارید قطعاً اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروشه چون از اجاره مغازه و مالیات و قبض آب و برق خبری نیست.

همکاری در فروش

اگر خودتون کالایی ندارید می‌تونید توی فروش کالای دیگری همکاری کنید .کالایی که فکر می‌کنید فروش خوبی داره رو انتخاب کنید فروشنده‌ای که از طریق اون می‌تونید بیشترین سود رو بگیرید پیدا کنید و بعد اون کالا رو توی پیج خودتون برای فروش بذارید و بعد از فروش سود خودتون رو از فروشنده اصلی بگیرید.

آموزش

آموزش در اینستاگرام

اگر کاری رو خیلی خوب بلدید بدونید که افرادی هستند که دوست دارن اون کارو مثل تو خیلی خوب بلد باشند پس می‌تونید در ازای دریافت پول ،حرفه و کاری که بلدی رو بهشون آموزش بدید.

تبلیغات

یکی از رایج‌ترین روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام ،گرفتن سفارش تبلیغ هستش. وقتی شما یک پیج با تعداد فالوور زیاد داشته باشید ،افرادی هستند که برای اینکه شما توی پست یا استوری پیج تون تبلیغ اون‌ها رو بذارید به شما پول پرداخت می‌کنند.

مدیریت صفحات اینستاگرامی

خیلی افراد هستند که برای مدیریت پیج اینستاگرامی شون زمان کافی و آموزش لازم را ندارند، اگر کار های مربوط به پیج های اینستاگرامی مثل عکاسی ،فیلم‌برداری، ویرایش عکس و فیلم، فتوشاپ ،بازاریابی و غیره را بلدید می‌تونیدمدیر پیج این افراد بشید و در ازای دریافت پول ،پیچ این افراد رو مدیریت کنید .

خدمات اینستاگرام

خدمات اینستاگرام

حتماً براتون پیش اومده که بهتون دایرکت دادن و خواستن به شما فالوور و لایک بفروشند، عمده این‌ها بازاریاب هستن پیج های اینستاگرامی ،کانال‌های تلگرامی و سایت هایی هستند که خدمات اینستاگرام را می‌فروشند و در ازای این‌که شما برای اون‌ها بازاریابی کنید به شما پورسانت پرداخت می کنند.

 فروش پیج اینستاگرام

اگر راه‌اندازی پیج اینستاگرام و بالا بردن فالوورها توی زمان کوتاه رو بلد باشید یا این‌که یاد بگیرید، می‌تونید پیج های اینستاگرامی با موضوعات مختلف بزنید و اون‌ها رو به یه تعداد فالوور واقعی مثلاً دو هزار فالوور برسونید و بعد اون پیج رو بفروشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *