چرا پست هایی که در اینستاگرام میزارم پاک میشه؟

دلیل پاک شدن پستهای اینستاگرام

دلیل پاک شدن پست اینستاگرام

آقااا/خانووم ما کلا همیشه قوانین رو یه مقدار دیر یاد میگیریم یا بهش توجه نمی‌کنیم! حالا چه زمانی بهش توجه می‌کنیم و برامون ارزشمند میشه؟! زمانی که در اثر رعایت نکردن اون قانون، یه اتفاق بدی برامون بیفته.
اینستاگرام هم بیچاره یه قوانینی برای خودش داره و باید برای بقا بهش احترام بذاریم!!! بله برای بقا و پایداری… (البته منظور تولید مثل برای بقا نیست!
اگه دقت کرده باشید، اینستاگرام بعضی از پست‌ها رو به محض انتشار، پاک می‌کنه و دلیلش رو هم میگه؛ بیشترین مواردی که مشاهده شده بخاطر قانون کپی‌رایت بوده و راه حل اینه که حتما نام صاحب اثر رو ذکر بکنید در کپشن و تگش کنید.
و اینکه دوستان حواستون باشه که به هیچ عنوان نباید پستی از پیج پاک بشه، حالا چه توسط خودتون چه اینستاگرام؛ چون طبق الگوریتم، انگار شما محتوای بی ارزشی گذاشتید که به درد مخاطب نمیخورده و حالا پاک شده.
در نتیجه اینستاگرام شما رو تا یه مدت کوتاه، کمتر به دیگران نمایش میده!
اصلی‌ترین دلیل پاک شدن پست ها  نقض قوانین اینستاگرام می باشد .
در اینجا چند دلیلی که باعث میشه قوانین اینستاگرام را نقض کنید و پست شما پاک بشه رو میگم.

کپی رایت

کپی رایت
اینستاگرام به شدت روی کپی رایت پست ها سخت گیر است و الگوریتم های زیادی برای تشخیص آن ساخته که به راحتی پست هایی که  موزیک یا فیلم کپی رایت داشته باشد رو پاک میکنه.

قوانین ملی

قوانین ملی

اگر پستی که شما منتشر میکنید با قوانین دولت آمریکا تضادی داشته باشد، پست شما حذف می‌شود و در صورت تکرار این فعالیت، کلاً پیج شما را غیر فعال می کند.

در دی ماه سال 98 هزاران پیج به این دلیل از دسترس خارج شد.

ریپورت

ریپورت

اگر پستی که شما منتشر میکنید ،توسط کاربران دیگر ریپورت شود و در صورتی که تعداد ریپورتی ها بالا برود، پست شما توسط اینستاگرام حذف می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *