چرا نمی توانم استوری اینستاگرام را با “کش رفتن به بالا” ارسال کنم؟

چرا نمی توانم استوری اینستاگرام را با "کش رفتن به بالا" ارسال کنم؟

در اینستاگرام، “کش رفتن به بالا” به این معنی است که حساب شما لیاقت داشتن ابزاری را دارد که به کاربران اجازه می دهد پیوندهایی به Instagram Instagram خود اضافه کنند. اگر کاربر چیزی را به یک اسلاید داستان پیوند دهد، بیننده می تواند از پایین به سمت بالا بکشد و به پیوند تعیین شده کاربر هدایت شود. این ویژگی در حال حاضر فقط برای کاربران و حساب های تأییدشده با بیش از 10 هزار دنبال کننده در دسترس است.

تأیید شدن واقعاً به این معنی است که اینستاگرام تأیید کرده شما همان هستید که می گویید. اینستاگرام می تواند برای تایید هر حساب کاربری را انتخاب کند، اما انتخاب می کند که این کار را انجام ندهد. (این بحث جدیدی نیست که می توانید از طریق سیستم عامل های اجتماعی خود را ایمن تر کنیم، اما این کار را نکنید.) علامت 10،000 دنبال کننده همچنین یک معیار به ظاهر تصادفی برای تعیین آنچه به نظر می رسد یک فرد به اصطلاح مهم است، است.

این بدان معناست که گروهی از افرادی که به ویژگی کشیدن انگشت دسترسی دارند عمدتا به افراد مشهور، رسانه های خبری و تأثیرگذاران محدود می شوند.

پیوندهای داستان INSTAGRAM چیست؟

در حال حاضر در مرحله آزمایش، پیوندهای داخل استوری های اینستاگرام هنوز نسبتاً جدید هستند. این ویژگی به کاربران امکان می دهد پیوندهایی را به داستان های خود اعم از فیلم یا عکس اضافه کنند. این پیوندها در پایین داستان به صورت عبارت “مشاهده بیشتر” نشان داده می شوند و پیروان می توانند برای بازدید از صفحه وب پیوند شده به راحتی انگشت خود را به بالا بکشند.

داشتن استوری های قابل پیوند اینستاگرام گزینه خوبی برای یک کسب و کار است، زیرا تبلیغ محصولات و خدمات در وب سایت را بسیار ساده تر می کند. اما شاید متوجه شده باشید که همه گزینه اضافه کردن لینک به استوری های اینستاگرام خود را ندارند.

خرید ویو استوری به سادگی نیست به دلیل اینکه سایت های تقلبی زیادی شرع به کار کردند که نه تنها کلاهبرداری میکنند بلکه هیچ ویو استوری هم به شما نمیدهند.

چگونه می توانم صلاحیت اضافه کردن پیوندها به اینستاگرام داستان ها را داشته باشم؟

در حال حاضر تنها دو روش برای “به دست آوردن” گزینه افزودن پیوند به استوری های اینستاگرام وجود دارد: یا 10،000+ دنبال کننده داشته باشید یا یک حساب تایید شده داشته باشید.

پیوندها در استوری های اینستاگرام در اصل فقط در اختیار کاربران با تعداد زیادی فالوور بود. با گذشت زمان، اینستاگرام این عدد را به تنها عدد معقول تر 10 هزار کاهش داد و این ویژگی را برای کاربران تأیید شده نیز اضافه کرد. برای تبدیل شدن به یک کاربر تأیید شده هیچ روش واقعی وجود ندارد. اینستاگرام با راهنمایی های خود (دست نیافتنی) تصمیم می گیرد که چه کسی شایسته یک نشان تأیید شده است و فقط آن را به “برخی از چهره های عمومی، افراد مشهور و مارک های تجاری” می دهد.

چه چیز دیگری می توانم برای کسب و کار خود در اینستاگرام انجام دهم؟

اگر هیچ یک از استانداردهای اینستاگرام برای افزودن پیوند به داستان ها را ندارید، خسته نباشید. از آنجا که این ویژگی برای کاربران بیشتر و بیشتری به آرامی در بستر رسانه های اجتماعی در حال گسترش است، به احتمال زیاد در نهایت برای همه در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *