چرا باید از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید؟

چرا باید از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید؟

با افزایش محبوبیت اینستاگرام، جای تعجب نیست که مارک ها راهی برای تقویت رشد تجارت از طریق این سیستم عامل ارائه می دهند. تقریباً یک سوم استوری های پربازدید در اینستاگرام مربوط به مشاغلی است که 60٪ افراد محصولات جدید را در اینستاگرام کشف می کنند. 75٪ از کاربران اینستاگرام پس از الهام گرفتن از یک پست تمایل به اقدام دارند.

رشد مخاطبان شما

تبلیغات اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم می کند تا مخاطبان بسیار بیشتری فراتر از دنبال کنندگان اینستاگرام خود باشید. هنگامی که برای یک تبلیغ در اینستاگرام هزینه می پردازید، این پلتفرم اطمینان می دهد که محتوای شما در مقابل چندین مشتری بالقوه قرار می گیرد تا آنها بتوانند به درخواست شما پاسخ دهند. با توجه به اینکه هر روز افراد بیشتری گوشی های هوشمند می گیرند و در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک حساب کاربری می کنند، تبلیغات اینستاگرام می تواند به شما کمک کند تا با مخاطبانی که از طریق بازاریابی سنتی به آنها دسترسی نداشتید ارتباط برقرار کنید.

هدف گذاری

با استفاده از ابزارهای موجود در سیستم عامل، می توانید از تبلیغات اینستاگرام برای هدف قرار دادن مخاطبان مناسب استفاده کنید. شما می توانید افراد را بر اساس منطقه، شهر یا کشور محل سکونت خود هدف قرار دهید. جزئیات جمعیتی مانند جنسیت، سن و زبان ها؛ و حتی مخاطبانی که مشابه مشتریان فعلی شما هستند. همچنین می توانید تبلیغات را بر اساس رفتارهای افراد در داخل و خارج از فیس بوک و همینطور اینستاگرام برای افراد هدف قرار دهید.

همچنین می توانید از طریق شماره تلفن ذخیره شده و شناسه های ایمیل آنها، به مردم تبلیغات را بر اساس علاقه آنها، حساب هایی که دنبال می کنند و همچنین مشتریان شناخته شده ارائه دهید. این پلتفرم همچنین هدف گذاری خودکار را ارائه می دهد تا بتوانید به دیگران دسترسی پیدا کنید که ممکن است به برند شما علاقه مند باشند و بتوانند چنین افرادی را هدف قرار دهند. هدف گذاری کارآمد و خاص می تواند گروه های مناسب را در معرض پیام شما قرار دهد تا شانس بیشتری برای تبدیل وجود داشته باشد.

قصد و توجه

سیستم عامل هایی مانند اینستاگرام امروز راحت تر از سایر اشکال بازاریابی می توانند توجه کاربران را به خود جلب کنند. ما در دنیای دیجیتالی زندگی می کنیم که تقریباً همه به تلفن هوشمند دسترسی دارند و قادر به وبگردی هستند. با اطلاعات بسیار زیاد آنلاین، امکان وجود بیش از حد اطلاعات وجود دارد. اینستاگرام از این نظر برجسته است زیرا به کاربران امکان دسترسی به محتوای جذاب بصری را می دهد که توجه آنها را به خود جلب می کند. به احتمال زیاد در یک پست جذاب از نظر بصری که بینندگان با ارزشی ارائه می دهد، لایک بیشتری در اینستاگرام دریافت کنید. این می تواند به دنبال کنندگان بیشتر اینستاگرام ترجمه شود.

کاربران موجود در این پلتفرم همچنین قصد دارند خریدهایی انجام دهند و در مورد مشاغل و پیشنهادهای جدید اطلاعات کسب کنند. این امکان را برای شما فراهم می کند تا برای پیشبرد اهداف تجاری خود با مخاطبان پذیرا تماس بگیرید.

سرور افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

نتایج

اگر نتیجه ای برای شما نداشته باشد، نباید انجام دهید، مهم نیست که چند نفر در مورد آن صحبت می کنند. خوشبختانه هرچند، این موضوعی نیست که هنگام استفاده از تبلیغات اینستاگرام نگران آن باشید. صرف نظر از اینکه هدف تجاری شما چیست، تبلیغات اینستاگرام بارها و بارها توسط کسب و کارها مورد استفاده قرار گرفته است زیرا نتیجه می گیرند. آیا می خواهید آگاهی از برند را افزایش داده یا افراد بیشتری را بارگیری برنامه خود کنید؟ آیا می خواهید دسترسی خود را افزایش داده و منجر به تولید بیشتر شوید؟ آیا می خواهید بازدید وب سایت را افزایش دهید یا رشد فروش را ببینید؟ همه این کارها را می توانید از طریق استفاده از تبلیغات اینستاگرام انجام دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید از تبلیغات صحیحی برای تبلیغ خود استفاده کرده اید و منتظر دیدن نتایج آن هستید.

 خرید ویو اینستاگرام

نتیجه

تبلیغات اینستاگرام به شما مزیت بی نظیری نسبت به سایر اشکال تبلیغات و بازاریابی می دهد زیرا به شما امکان دسترسی به مخاطبان آنلاین را می دهد که هر روز شاهد رشد هستند. انواع مختلفی از تبلیغات وجود دارد که می تواند در سیستم عامل مورد استفاده قرار گیرد، اما شما باید برای دستیابی به نتایج مطلوب نوع خود را بر اساس اهداف تجاری دقیق انتخاب شده خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *