چرا نباید لایک و دنبال کننده اینستاگرام بخرید.

چرا نباید لایک و دنبال کننده اینستاگرام بخرید

دلایل زیادی برای خرید لایک یا فالوور اینستاگرام وجود ندارد، اما بیایید به طور خاص به سه مورد نگاهی بیندازیم:

1. باعث می شود نامزدی اینستاگرام شما بد به نظر برسد

به طور کلی، میزان تعامل با تعداد پیروان بیشتری کاهش می یابد. اما بگویید با نمایه ای با 1 میلیون فالوور روبرو شدید که کمتر از 2000 پسند در هر عکس دریافت می کند. گفتن اینکه آنها پیروان جعلی زیادی دارند، کار سختی نیست.

حساب های اینستاگرام با کمتر از 1000 فالوور به طور متوسط ​​8٪ میزان تعامل دارند، در حالی که کسانی که از 1000 تا 10000 فالوور دارند تمایل دارند که 4٪ تعامل داشته باشند. کسانی که در محدوده 1000000000000 قرار دارند دارای نرخ تعامل 2.4٪ هستند، در حالی که افرادی که بیش از 1 میلیون فالوور دارند تمایل دارند نرخ تعامل 1.7٪ را ببینند. این اعداد می توانند در محک زدن افرادی که لایک اینستاگرام را می خرند و معامله واقعی چه کسی هستند، مفید باشند.

در مقابل، اگر نسبت لایک و فالوور برای عکس خیلی زیاد به نظر می رسد (بالای 7٪)، این لایک ها به طور بالقوه خریداری می شوند، زیرا خرید لایک های جعلی از فالوورهای جعلی آسان تر و ارزان تر است. با مقایسه نسبت پسندیدن به نظرات، یک نمایش مرده در رابطه با لایک های جعلی قابل اغماض است. اگر تعداد زیادی لایک در یک حساب کاربری وجود دارد، اما تعداد نظرات متناسب نیست، احتمالاً آنها لایک های اینستاگرام را خریداری می کنند.

با توجه به این یادداشت، در اینجا برخی از هدایای مرده برای کاربرانی که لایک اینستاگرام را خریداری می کنند وجود دارد:

از پروفایل پیروان آنها دیدن کنید. اگر این پروفایل ها کمترین فعالیت را داشته باشند، ممکن است این حساب ها به طور خاص برای کسانی که لایک اینستاگرام را می خرند ایجاد شده باشد. به دنبال حساب هایی با کمتر از 15 پست، دنبال کنندگان کم، بدون عکس از خود یا سالها به روز نشده باشید.
به تعامل کاربر نگاه کنید. اگر آنها نسبت بین دنبال کنندگان و نظرات ناخواسته کمی داشته باشند و منطقی نباشند، ممکن است پیروان آنها جعلی باشند.
بررسی کنید آیا خدمات “خرید” از حساب پیروی می کنند. فهمیدن این مسئله خیلی سخت نخواهد بود زیرا این حساب ها به شدت واقعیت فروش طرفداران را تبلیغ می کنند.
ابزارهایی مانند SocialBlade یا FollowerCheck می توانند به شما کمک کنند درک کنید که آیا یک نمایه دارای پیروان جعلی است یا خیر.

2. اگر Likes Instagram بخرید، Instagram حساب شما را پاک می کند

اگر خوش شانس باشید ممکن است اولین بار اخطار دریافت کنید، اما به نظر می رسد که انحلال ربات های اینستاگرام مانند Instagress و Archie نگرشی بیهوده برای حرکت شبکه اجتماعی است. اینستاگرام کاربران را به حضور و بارگذاری پست ها / تعامل با سایر کاربران در زمان واقعی تشویق می کند. هر اتفاقی که در زمان واقعی رخ ندهد یا از نوعی اتوماسیون استفاده کند، چیزی نیست که اینستاگرام از نظر مثبت به آن نگاه کند.

طبق جسیکا زولمن، انجیلیست انجمن سابق اینستاگرام، اینستاگرام تیمی برای شناسایی هرزنامه دارد و آنها از غیرفعال کردن حساب های مناسب با این حساب نمی ترسند. از سال 2014، اینستاگرام میلیون ها فالوور جعلی را از بسیاری از حساب های موجود در اینستاگرام پاک کرد (بسیاری از مشاهیر به شدت ضربه خوردند)، زیرا آنها می خواستند اصالت بیشتری را به این سیستم عامل وارد کنند.

ویو رایگان

3. شما از پیروان جعلی پول کسب نخواهید کرد

پیروان جعلی کالایی نمی خرند یا برند شما را تبلیغ نمی کنند. و لایک های جعلی بسیار اندک فراتر از این است که به نظر برسد برند شما بزرگتر از حد واقعی است. و همانطور که قبلاً توضیح داده ایم ، همه این اتوماسیون ها معمولاً بیشتر از ضرر برای شهرت شما آسیب می رساند.

فقط به این دلیل که تعداد زیادی دنبال کننده دارید به این معنی نیست که مارک ها به طور خودکار می خواهند با شما کار کنند. با تکامل در بازاریابی رسانه های اجتماعی و تأثیرگذار، مارک ها به ابزارها و دانش بیشتری برای انتخاب تقلب از معامله واقعی دسترسی دارند.

به همین دلیل، اکنون مارک ها هوشمندتر هستند. علاوه بر معیار پیروی شما، آنها همچنین نرخ تعامل را بررسی می کنند. بدون پیروان واقعی، نشان دادن میزان تعامل خوب هنگام تلاش برای کار با مارک ها دشوار خواهد بود. و برای شرکت هایی که می خواهند از لایک ها و پیروان جعلی برای ایجاد اثبات اجتماعی استفاده کنند، در می یابند که اگر کسی درگیر محتوای آنها نباشد، تلاش های آنها ناکام خواهد ماند.

با اینستاگرام که به طور مداوم پیروان جعلی را پاکسازی می کند و دائماً آنها را خریداری می کنید تا ظاهر شما را حفظ کنند، در نهایت ضرر خواهید کرد. به هر حال، بسیاری از آژانس های رسانه های اجتماعی آزمایشاتی را انجام داده اند که نشان می دهد استفاده از ربات ها به فروش محصولات در اینستاگرام کمک نمی کند.

این درس روشن است – داشتن یک جامعه کوچک ، متمرکز و فعال بهتر از یک عالمه پیرو جعلی است که هرگز با شما تعامل نخواهند کرد و از شما خرید نمی کنند.

لایک های اینستاگرام را خریداری نکنید.

برای فریب مخاطب خود یا اثبات اثبات اجتماعی، دنبال کننده یا پسندیدن خریداری نکنید. از اینستاگرام برای ایجاد یک رابطه واقعی با مخاطبان خود و تعامل با آنها استفاده کنید.

خرید فالوور ممکن است وسوسه انگیز باشد اما بیشتر از فواید شما ضرر دارد. وقتی لایک های اینستاگرام را خریداری می کنید، مشاهده آن آسان است و در دراز مدت احتمالاً هزینه و معاملات مشارکت برای شما هزینه دارد.

بنابراین خود باش و خود را کوتاه نفروش. موارد زیر را به صورت ارگانیک افزایش دهید و از شرایط خدمات اینستاگرام پیروی کنید تا از احتمال خاموش شدن حساب شما برای بازی ناپاک جلوگیری کنید.

اگر موفقیت کسب کرده اید و لایک های اینستاگرام را خریداری نکرده اید، دوست داریم بفهمیم چه چیزی برای شما مفید است. با بینش خود توییت کنیدSproutSocial، و ما موارد دلخواه خود را به اشتراک خواهیم گذاشت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *